Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

GTA Forum

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zarejestruj się

Interesujesz się GTA? Dołącz do naszej społeczności na GTA Forum! Wymieniaj się wiedzą, poznawaj nowości, korzystaj z poradników i bądź na bieżąco z GTA Online i FiveM.

Wyścigi strzeleckie

Opublikowano

Największe pole walki dla spaliniarzy i strzelców, bo wyścigi strzeleckie wymagają ciężkiej nogi i celnego oka. To szalony wyścig dla maksymalnie 8 drużyn po 2 graczy, w którym strzelcy muszą niszczyć działkiem punktowane cele, a kierowcy przechytrzyć konkurencję, aby zgarnąć premie za okrążenia. Nowy tryb adwersarza ukaże się 3 kwietnia a już dziś możemy poznać jego przebieg dzięki nagraniu z wczesnego dostępu.

wyścigi strzelecie gta online.jpg

Oglądaj Live z GTA Online na YouTube oraz czytaj o GTA 6

  • Odpowiedzi 12
  • Wyświetleń 7,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Najlepsi użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

  • Bo każde zabezpieczenie R* pada w ciągu 1h  

  • Coś średni ten tryb, R* nie ma już pomysłów co z tym gta zrobić  Mogliby się wziąć za jakieś nowe misję typu z początków GTA:O lub takich jak z aktualizacji Lowriders

  • Misje uwielbiałem. Pakiet 500 misji by mogli dodać albo dodać edytor żeby gracze mogli je projektować. Ale zaczekaj, zapominałem, gracze nie mogą miło i wygodnie zarabiać bo nie będą kupować shar

Opublikowane grafiki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Coś średni ten tryb, R* nie ma już pomysłów co z tym gta zrobić 

Mogliby się wziąć za jakieś nowe misję typu z początków GTA:O lub takich jak z aktualizacji Lowriders

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, Dreek napisał:

jakieś nowe misję

Misje uwielbiałem. Pakiet 500 misji by mogli dodać albo dodać edytor żeby gracze mogli je projektować.

Ale zaczekaj, zapominałem, gracze nie mogą miło i wygodnie zarabiać bo nie będą kupować sharków.

Oglądaj Live z GTA Online na YouTube oraz czytaj o GTA 6

Opublikowano
9 minut temu, Namo napisał:

Misje uwielbiałem.

Oj grało się godzinami żeby na coś uzbierać na ps3, piękne te czasu...

10 minut temu, Namo napisał:

dodać edytor żeby gracze mogli je projektować.

Ludzie prawdopodobnie ludzie by glitchowali na tym edytorze żeby jak najwięcej wycisnąć z tych misji ale szczerze powiem że nie głupi pomysł. Pozostają jeszcze akcje typu ostatnia druzyna wygrywa lub akcje z paczką stworzone przez społeczność. Może kiedyś coś takiego będzie w przyszłości choć wątpię

Opublikowano
2 godziny temu, Dreek napisał:

ludzie by glitchowali na tym edytorze żeby jak najwięcej wycisnąć z tych misji

Zawsze mogliby wprowadzić jakiś limit długości trwania misji, tak żeby nie dało się ich ukończyć w 10 sekund. Albo weryfikować misje tworzone przez społeczność przed dodaniem ich do gry.

 

 

Opublikowano
2 minuty temu, NikoHuskie napisał:

Albo weryfikować misje tworzone przez społeczność przed dodaniem ich do gry.

to by mi serwery wyjebało.

                                                                                                                                     

Opublikowano
3 minuty temu, chmielu_psx napisał:

to by mi serwery wyjebało.

Masz na chacie serwery GTA Online? :ph34r:

To nie wiem, jakiś tygodniowy limit 3 misji na jednego użytkownika czy coś

 

 

Opublikowano
Przed chwilą, NikoHuskie napisał:

Masz na chacie serwery GTA Online? 

kurwa, literówka IM by wyjebało

                                                                                                                                     

Opublikowano
1 minutę temu, NikoHuskie napisał:

To nie wiem, jakiś tygodniowy limit 3 misji na jednego użytkownika czy coś

Myślisz, że nikt by tego nie ominął? :D 

umBDbCc.gif

Opublikowano
12 minut temu, Cruzzer napisał:

Myślisz, że nikt by tego nie ominął? :D 

Staram się zarzucić jakimś pomysłem, czemu jesteście tak negatywnie nastawieni xDD

 

 

Opublikowano
5 minut temu, NikoHuskie napisał:

czemu jesteście tak negatywnie nastawieni xDD

Bo każde zabezpieczenie R* pada w ciągu 1h xD 

umBDbCc.gif

Opublikowano
16 godzin temu, Cruzzer napisał:

Bo każde zabezpieczenie R* pada w ciągu 1h xD 

no niestety taka prawda xD

Opublikowano
4 godziny temu, Dreek napisał:

no niestety taka prawda xD

No cóż, gdyby nie te ich ujowe zabezpieczenia pewnie zmuszeni bylibyśmy teraz kupować Sharki xD

 

 

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności.

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.