Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Rekomendowany post

Witajcie. Mam dosyć kłopotliwy problem z gta v,  który uniemożliwia płynne granie w trybie singiel player i online. Gra się ścina , zacina , nie mogę praktycznie nic normalnie zrobić . 

Moja specyfikacja laptopa: 

Acer i5 , taktowanie procesora gdzieś około 3 GHz (3,2 GHz) dokładnie nie pamiętam bo nie mam teraz laptopa przy sobie.

Karta graficzna NVIDIA GeForce 940MX 2 GB własnej pamięci 

4 GB RAM

Win 10

Sterowniki do karty graficznej są zaktualizowane. Próbowałem różnych sposobów ustawień w NVIDIA , w grze , korzystałem też z filmików na  yt. Wciąż te same problemy . Może ktoś wie jak rozwiązać ten problem ? 

13 minut temu, Cruzzer napisał:

Ustaw wszystko na średnie i wyłącz synchronizację pionową. Uruchom grę w pełnym ekranie i sprawdź jak będzie działać.

Próbowałem tak robić i dalej nic 

2 godziny temu, Cruzzer napisał:

wyłącz synchronizację pionową

Z tym gównem jak wyłącze to tragiczne 50 fps, a jak włącze to płynne 60 fps :x

Dnia 20.04.2018 o 16:14, matrix320 napisał:

Złóż sobie jakiś komp za 2k i będzie ci gta chodzić na luzie na średnich w 60fps ;)

Z tym laptopem od kiedy pamiętam zawsze były jakieś problemy , nawet bez grania w jakie kolwiek gry. Nie używając laptopa dysk wykorzystuje prawie 100% a RAM około 60. To raczej nie jest normalne aby 4 GB RAM-u pracowalo na poziomie 60% ? Może problem tkwi w tym co się dzieje z laptopem ? Oglądałem filmiki gdzie ludzie mieli slabsze procesory odemnie i grafikę a po odpowiednich ustawieniach wszystko im elegancko chodziło na najniższych. Próbowałem ustawiać tak jak oni ale ciągle to samo, gra się ścina a momentami dochodzi do 10-20 fps. Macie jakieś propozycje? 

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez W1ttmann
      Uwaga!!!

Los Santos Polish Squad ogłasza rekrutację. Nie jesteśmy "masówką" jak większość ekip tutaj, gdzie znaczna część osób nawet się nie zna i nigdy ze sobą nie rozmawiała. My tworzymy skromną, ale w miarę zgraną grupę ludzi, która lubi  po prostu pograć w GTA Online praktycznie codziennie.
      Jesteś aktywnym graczem, szukasz ludzi do wspólnego grania? Dobrze trafiłeś.

Co możemy Ci zaoferować:
      1. Robienie napadów
      2. Sprzedaże wytwórni
      3. Granie adwersarzy
      4. Wypady na otwartą sesję i walka z innymi graczami

Czego wymagamy:
      1. Discord (Link do pobrania: https://discordapp.com/download)
      2. Wiadomość do ToYeee: https://pl.socialclub.rockstargames.com/member/toyeee,
      która powinna zawierać informacje o chęci dołączenia do ekipy
      3. Wiek 18+ (przewidujemy wyjątki)
      4. Brak czitów/modów
      Rekrutacja skierowana jest do graczy grających na PC. Podania bez wiadomości do ToYeee
      będą z automatu odrzucane.

Zajmujemy się też nagrywaniem różnego rodzaju akcji, których zrobienie samemu jest niemożliwe. 

Zapraszamy!!!
      Nasza najnowsza produkcja 😄 Polecamy oglądać w 4k 😉

A oto pozostałe filmy:

Zapraszamy!!!
    • Przez SiNO
      Witam
      Sprzedam GTA V na Social Club (nie steam) za zaproponowaną kasę przez PayPal lub wymienię za Skiny CSGO lub KOD Podarunkowy Steam / skiny w innych grach przez steam
      Konto na którym grałem ma mało godzin przegranych mam za słabego PCta na płynne granie dlatego muszę to sprzedać .
    • Przez Ave
      Hej, jak widać po tytule szukam ludzi do ekipy, tak samo aktywnych jak i tych niedzielnych. Ekipa pierwotnie miała zostać zrobiona pod klimat gangu motocyklowego lecz jedyne co po tym zostało to logo choć niewielka grupa członków dalej podtrzymuje ten klimat, w tym i ja. Oczywiście twój styl kreowania postaci jest czysto dowolny więc jeśli ci to odpowiada to zapraszamy do nas. Ekipa posiada już swoich członków, nie świeci pustkami lecz ciągle szukamy nowych osób do ekipy by było nas coraz więcej. Nie robimy masówki tylko zbieramy jak największą ilość aktywnych graczy. Pomagamy także osobą które dopiero zaczynają grać w GTA.
      Link do Ekipy na SocialClub: https://pl.socialclub.rockstargames.com/crew/ls_blood_angels_mc
      Link do Ekipy na gtaforum.pl: 
      Szukamy graczy tylko i wyłącznie na PC. Nie szukamy osób które mają zamiar grać na kilka ekip oraz które dojdą tylko na krótki okres czasu by np. zarobić na napadach i po wszystkim odejść.

Link do Discord: https://discord.gg/AuR8p3j (dołączajcie tylko jeśli jesteście pewni że chcecie być w ekipie).
    • Przez Wariatka
      Hejka! Jak wskazuje tytuł, gra w pojedynkę jest nudna. Poszukuje ludzi, którzy tak jak ja, nie lubią grać sami. Preferuje wszelkie tryby adwersarza, pomoc w sprzedaży, wytwórniach, misjach. Bez znaczenia który masz level, ile potrafisz. Stawiam na dobrą zabawę i grę traktuje jak przygodę. Jeżeli także szukasz osoby do wspólnego spędzenia czasu w grze, odezwij się! 
      Social Club - Nieznajoma441
      Steam - ZakreconaWariatka 
      Odezwij się! 😄

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.