Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Rekomendowany post

Mój laptop to lenovo y580

intel core i5 3210M 2.50ghz

4gb ram

dysk hdd 1tb

nvidia gtx 660m+intel HD 4000

Siema,już jakiś czas się z tym męczę więc proszę o pomoc.Mój problem polega na tym,że po około 40 minutach grania obojętnie w co,gra się zawiesza i jest komunikat ,,sterownik nvidia przestał działać ale odzyskał sprawność,,.Próbowałem zainstalować inną wersje(starszą) tych sterowników,ale to tylko pogarsza sprawę bo nie wykrywa tej dedykowanej karty.Temperatura karty po 1h grania osiąga 80 stopni,procesor 70,dysk 56.Podejrzewam,że coś z dyskiem jest nie tak.Gdzieś wyczytałem,że podobno dyski ssd znoszą większe temperatury i że nie wydzielają ciepła.Czy wymiana na ssd może ten problem naprawić?czy przyczyna tego leży gdzie indziej?bo innych pomysłów już nie mam.

To jest lapek więc takie temperatury to norma przy tym stażu sprzętu. Przed inwestycją w dysk SSD możesz na dobry początek powymieniać wszelkie pasty termo, powinno pomóc. Jeśli wymiana past nie pomoże to można spróbować przywracania systemu do dnia sprzed usterki lub całkowicie reinstalować Windę. 

6 godzin temu, Figlewski napisał:

może ten problem naprawić?

Rozkręć, przepastuj wszystkie raditory, jak to nie pomoże możliwe że masz rozszczelnione i trzeba wymienić na nowy. Widzę, że w tym laptopie powietrze ciągnięte jest od spodu obudowy, możesz kupić podkładkę chłodzącą.

radiator.png

SSD poprawi wchuj kulturę pracy tego lapka, dostanie nowe życie. 

6 godzin temu, Figlewski napisał:

4gb ram

i dokup ramu

• Lubię to 2

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.