Namo

sprzedam
Konto GTA V offline

1 post w tym temacie

Sprzedam konto Socialclub  na którym zakupiona jest gra Grand Theft Auto V. To konto ma permanentnego bana na rozgrywkę GTA Online. Można grać na nim w tryb fabularny. Jest idealnym rozwiązaniem dla kogoś kto chce grać tylko singla w GTA V. Kupujący jest jedynym właścicielem konta a po zakupie otrzymuje dane do logowania.  Od razu mozna zmienić e-mail i hasło na swoje a login dopiero za pół roku ... chociaż nie ma to znaczenia na singlu.

Mam 3 takie konta do sprzedaży.

Cena 10 € przez Paysafecard lub Paypal https://www.tipeeestream.com/namopsx/donation

2 osoby lubią to

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez qstome
      Witam mam problem ponieważ gdy mam zaisntalowanego asi loader z openiv gdy wchodze do trybu fabularnego to wyskakuje mi że gra przestała działać a gdy wyłącze asi loader to normalnie moge wejść do gry
    • Przez moonbear
      Wyświetla mi sie ten komunikat mimo ze nic nie zostalo zmienione w moim koncie, ale na tym samym kompie bylo konto brata ktore zostalo zbanowane, moze o nie chodzi?

• Przez Kaczor532
      siemka tak jak temacie szukam osoby do grania w gta. Osoby, ktora ma ts lub skype i gdzies tak 14-16lat
      prosze o kontakt na steam: gicapa08
      lub na socialclub: Kaczor532
    • Przez Fiorix
      Kupie konto GTA social club/steam płace psc do 50zł