Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

GTA Forum

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zarejestruj się

Interesujesz się GTA? Dołącz do naszej społeczności na GTA Forum! Wymieniaj się wiedzą, poznawaj nowości, korzystaj z poradników i bądź na bieżąco z GTA Online i FiveM.

Social Club nie uruchamia się

Opublikowano

Witam. Zakupiłem ostatnio GTA V na Steam. Przy próbie uruchomienia gry powinien załączyć się Social Club, lecz nic takiego się nie dzieje. W menedzerze urzadzen pojawia sie na 1-2sekundy proces z samą grą. 

Reinstall i sprawdzenie spojnosci plikow gry nic nie dało.

Z góry dzieki za pomoc. 

  • Odpowiedzi 15
  • Wyświetleń 12,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Najlepsi użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
2 godziny temu, xposejdonx napisał:

Witam. Zakupiłem ostatnio GTA V na Steam. Przy próbie uruchomienia gry powinien załączyć się Social Club, lecz nic takiego się nie dzieje. W menedzerze urzadzen pojawia sie na 1-2sekundy proces z samą grą. 

Reinstall i sprawdzenie spojnosci plikow gry nic nie dało.

Z góry dzieki za pomoc. 

Jaki masz sprzęt ? 

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, MewaKruKru napisał:

Jaki masz sprzęt ? 

CPU : AMD Phenom II X4 945     3GHz (4rdzenie 4 watki)

GPU : AMD Radeon HD 5700 Series (1GB)

Płyta główna : MICRO-STAR INTERNATIONAL CO.LTD  770-C45(MS-7599)

RAM : 2x2GB kingston PC3-10700 1x4GB Crucial Technology PC3-12800H

Chciałbym tylko dodac ze Social Club działa jak uruchomie GTA przez plik PlayGTAV.exe lecz wtedy proszą mnie o CD-Key do GTA.

Opublikowano
2 godziny temu, xposejdonx napisał:

CPU : AMD Phenom II X4 945     3GHz (4rdzenie 4 watki)

GPU : AMD Radeon HD 5700 Series (1GB)

Płyta główna : MICRO-STAR INTERNATIONAL CO.LTD  770-C45(MS-7599)

RAM : 2x2GB kingston PC3-10700 1x4GB Crucial Technology PC3-12800H

Chciałbym tylko dodac ze Social Club działa jak uruchomie GTA przez plik PlayGTAV.exe lecz wtedy proszą mnie o CD-Key do GTA.

to wpisz cd keya

Opublikowano
1 minutę temu, MewaKruKru napisał:

to wpisz cd keya

Jak ma wpisać CD Keya skoro kupił na Steam?

 

 

Opublikowano
  • Autor

po wpisaniu kodu i zaakceptowaniu go, ponownie wyskoczyło mi okienko żeby wpisać kod. Gdy go ponownie wpisałem wyskoczył komunikat że ten kod jest juz używany.

  • Namo zmienił(a) tytuł na Social Club nie uruchamia się
Opublikowano
4 godziny temu, xposejdonx napisał:

po wpisaniu kodu i zaakceptowaniu go, ponownie wyskoczyło mi okienko żeby wpisać kod.

No bo jest to wersja Steam'owa, musisz uruchamiać ją przez Steam.

 

 

Opublikowano
  • Autor
14 minut temu, NikoHuskie napisał:

No bo jest to wersja Steam'owa, musisz uruchamiać ją przez Steam.

ale czy ty umiesz czytac? napisalem ze jak chce zalaczyc gta przez Steam to mi sie Social Club nie zalacza?

Opublikowano
10 minut temu, xposejdonx napisał:

ale czy ty umiesz czytac? napisalem ze jak chce zalaczyc gta przez Steam to mi sie Social Club nie zalacza?

Napisz do supportu steam i do socialcluba. Odpowiadają oni w 24 h albo 48 h mi jak pieniądze były "zamrożone" bo wpłaciłem 200 zł psc do portfelu to odrazu napisałem im do supportu i musiałem czekać chyba z 9 godzin na odpowiedz. 

Opublikowano
11 minut temu, xposejdonx napisał:

ale czy ty umiesz czytac? napisalem ze jak chce zalaczyc gta przez Steam to mi sie Social Club nie zalacza?

A czy ty umiesz myśleć? Próbujesz uruchomić z folderu grę, która musi być uruchamiana poprzez Steam i dziwisz się, że nie działa ci klucz.

 

 

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, NikoHuskie napisał:

A czy ty umiesz myśleć? Próbujesz uruchomić z folderu grę, która musi być uruchamiana poprzez Steam i dziwisz się, że nie działa ci klucz.

Napisalem ze wpisalem kod i działał ale kazali mi drugi raz go wpisac. Napisalem tez ze dopiero za drugim razem mi nie dzialal klucz

Opublikowano
9 minut temu, xposejdonx napisał:

wpisalem kod i działał ale kazali mi drugi raz go wpisac

Właśnie dlatego, że nie uruchamiasz gry przez Steam, co jest wymagane jeśli ją tam kupiłeś...

 

 

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, NikoHuskie napisał:

Właśnie dlatego, że nie uruchamiasz gry przez Steam, co jest wymagane jeśli ją tam kupiłeś...

no ale ja nie umie jej uruchomic przez Steam. A na FiveM mi gta dziala

Opublikowano
1 godzinę temu, xposejdonx napisał:

no ale ja nie umie jej uruchomic przez Steam. A na FiveM mi gta dziala

Ja p.......e 

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności.

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.