Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

GTA Forum

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zarejestruj się

Interesujesz się GTA? Dołącz do naszej społeczności na GTA Forum! Wymieniaj się wiedzą, poznawaj nowości, korzystaj z poradników i bądź na bieżąco z GTA Online i FiveM.

DLC Życie po godzinach w GTA Online

Opublikowano
  • Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem.

Los Santos to miasto jaskrawych świateł, długich nocy i brudnych tajemnic, a w GTA Online: Życie po godzinach będzie jeszcze jaskrawiej, dłużej i brudniej. Legendarny impresario Tony Prince pomoże wam otworzyć i prowadzić klub nocny z prawdziwego zdarzenia, w którym zagrają światowej sławy DJ-e: Solomun, Tale Of Us, Dixon i Black Madonna. Będzie to też doskonała przykrywka dla największej sieci przestępczej działalności w historii San Andreas.

Oglądaj Live z GTA Online na YouTube oraz czytaj o GTA 6

  • Odpowiedzi 70
  • Wyświetleń 41,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Najlepsi użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

Opublikowane grafiki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
2 godziny temu, NikoHuskie napisał:

Chmielu mnie zabił zanim zdążyłem się przyjrzeć.

No kurwa, wypadek lotniczy. 

                                                                                                                                     

Opublikowano
3 minuty temu, chmielu_psx napisał:

No kurwa, wypadek lotniczy. 

Rozumiem, zdarza się najlepszym.

 

 

Opublikowano
przed chwilą, NikoHuskie napisał:

Rozumiem, zdarza się najlepszym.

No, nawet Carl powiedział że jestem zajebistym kierowcą. Haha

                                                                                                                                     

Opublikowano
3 minuty temu, NikoHuskie napisał:

Instrukcje niejasne

Haha.

                                                                                                                                     

Opublikowano

Siemanko. Mam pytanie, odnośnie nowego DLC. Czy te p..y z Rockstara, po ostatniej aktualizacji, znerfiły helikoptery bojowe ?? Mój Hunter z upem 100% pancerza, po jednej rakiecie dymił, po 2 dymił bardziej, po 3ciej już trzeba było skakać albo natychmiast lądować, ale postać żyła. A wczoraj, dwa razy, wybuchł niczym Buzzard po jednej rakiecie. Przecież to jakaś paranoja. I co za to dali? G..go opresora (którego jeszcze niema i mam nadzieję że nie będzie)?? Opresor i Deluxo, to się nadają ale to z..go Saint Row, czy innego syfa. A w GTA tylkko psują balans i realizm. Zawsze jak kogoś na tym widzę , to killa łapie (dla zasady).  A te kluby też kicha. Jako klient nic tam nie można zrobić, wieje nudą i odgrzewanym kotletem. Jak moje helikoptery (Akula i Hunter) mają tyle HP co Buzzard, to ta gra już totalnie się  z..ła . Szkoda że jeszcze nie ma wybuchowych klaunów, rakietowej hulajnogi i pistoletu na kapiszony, co ma na jeden strzał Khanjali. Pewnie większość małolatów z forum na widok, nowego opresora sika w majtki, ale to jest syf.

Opublikowano

Avenger u mnie z w pełni ulepszonym pancerzem jest na 1 rpg. Myślałem że to jakiś błąd gry ale pewnie nie.

Opublikowano

A co najlepsze, drony nadchodza, a terrorbyte bedzie takim m.c.o., w ktorym bedzie mozna dowodzic WSZYSTKIMI biznesami naraz

Opublikowano
6 godzin temu, manix napisał:

Avenger u mnie z w pełni ulepszonym pancerzem jest na 1 rpg.

Pierdolisz, to musi być błąd. Nie wierzę, żeby AŻ TAK znerfili Avengera, który wcześniej wytrzymywał 20 rakiet.

Zresztą, w tym DLC jest od zajebania błędów. Najbardziej irytuje mnie, że nie działa OTR. Ani przez menu, ani dzwoniąc do Lestera.

 

 

Opublikowano

Ja sie kurwa załamie wcześniej avengerem po 20 rakiet na pysk i gówno mogli zrobić a teraz 1?! to nie możliwe... ide sprawdzić

Opublikowano
przed chwilą, Foll napisał:

Będę miał czym niszczyć auto heksonowi.

Toporek znika w trybie online.

umBDbCc.gif

Opublikowano
13 minut temu, Foll napisał:

Będę miał czym niszczyć auto heksonowi.

To już nie nagra odcinka z "Przypadkowym widzem".

                                                                                                                                     

Opublikowano
1 minutę temu, Foll napisał:

Co ty. On beze mnie nie wytrzyma. Nikt mu nie będzie respił oppresorka.

Sam pobierze Mavericki albo inne "sprawdzone haxy".

                                                                                                                                     

Opublikowano
przed chwilą, Foll napisał:

Nie, on chce być legit playerem jak DusieK.

Ciekawe, sam na haxach latał.

                                                                                                                                     

Opublikowano
18 minut temu, Martynka6482 napisał:

Niby legit

Taki legit, że ma kilka miliardów na koncie

 

 

Opublikowano
10 godzin temu, NikoHuskie napisał:

ma kilka miliardów na koncie

Też mnie to zastanawia. Wyzywa ekipę Toster od cheaterów, a sam ma zmodowane konto ;-;

Edytowane przez Martynka6482

20180821_085052.png

20180821_085131.png

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności.

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.