Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

GTA Forum

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zarejestruj się

Interesujesz się GTA? Dołącz do naszej społeczności na GTA Forum! Wymieniaj się wiedzą, poznawaj nowości, korzystaj z poradników i bądź na bieżąco z GTA Online i FiveM.

Mało pieniędzy ze sprzedaży kokainy

Opublikowano

Witam. Czemu po dodaniu aktualizacji z klubami nocnymi w melinie z kokainą za sprzedasz mogę dostać max około 320tyś a kiedyś 520tyś mam ją ulepszoną całkowicie. Ma ktoś też taki problem? Proszę o pomoc.

Edytowane przez Ak04

  • Odpowiedzi 8
  • Wyświetleń 9,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Najlepsi użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bo magazyn ma ograniczoną ilość miejsc. Sprzedaj towar z obu miejsc i kup sobie za to słownik.

EDIT: Ewentualnie nie ma bonusu na sprzedaż.

Edytowane przez hfast
dodatkowe wyjaśnienie problemu

Opublikowano
  • Autor

Ale zawsze jak melina była pełna to jak sprzedawałem w los santos dostawałem 520 tyś. A teraz około 320 tyś.

gram na sesji publicznej bez graczy 

Edytowane przez Ak04

Opublikowano
16 godzin temu, Ak04 napisał:

Witam. Czemu po dodaniu aktualizacji z klubami nocnymi w melinie z kokainą za sprzedasz mogę dostać max około 320tyś a kiedyś 520tyś mam ją ulepszoną całkowicie. Ma ktoś też taki problem? Proszę o pomoc.

To nie jest problem , a tak sobie Rockstar ustalił i tak jest.

Opublikowano

Moim zdaniem dlatego że zbyt dużo ludu kupywało pojazdy latające i był dla początkowych graczy rozpiździel bo zauważ powiedzmy te 520 tys by zostało zarobił byś kilka razy tyle i stać by cie było na Hydre i Gracze mieli by z tobą problem więc nom

Wysłane z mojego SLA-L22 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
2 minuty temu, ShizaPL napisał:

Moim zdaniem dlatego że zbyt dużo ludu kupywało pojazdy latające i był dla początkowych graczy rozpiździel bo zauważ powiedzmy te 520 tys by zostało zarobił byś kilka razy tyle i stać by cie było na Hydre i Gracze mieli by z tobą problem więc nom

Wysłane z mojego SLA-L22 przy użyciu Tapatalka
 

Co ma Hydra wspólnego ze sprzedażą kokainy? 

Opublikowano
Co ma Hydra wspólnego ze sprzedażą kokainy? 
Chodzi o to że jak masz te 520 tys to kilka wypłat i masz np Hydre i może dla tego zmniejszyli ilość pieniędzy do odbioru bo początkowi gracze mieli przesrane

To moja teoria nw jak jest naprawdę

Wysłane z mojego SLA-L22 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
przed chwilą, ShizaPL napisał:



To moja teoria nw jak jest naprawdę

 

Hydra jest pojazdem dostępnym od pierwszego poziomu, więc może mieć go każdy, na każdym poziomie. Nie snuj jakichś teorii bez jakiegokolwiek wiarygodnego źródła.

Opublikowano
13 minut temu, ShizaPL napisał:

Moim zdaniem dlatego że zbyt dużo ludu kupywało pojazdy latające i był dla początkowych graczy rozpiździel bo zauważ powiedzmy te 520 tys by zostało zarobił byś kilka razy tyle i stać by cie było na Hydre i Gracze mieli by z tobą problem więc nom

Wysłane z mojego SLA-L22 przy użyciu Tapatalka
 

Po DLC mamy kluby nocne i dlatego część kasy poszła na klub ,a z wytwórni i bunkra zabrano. Abyś był w klubie nocnym i nim zarządzał. Przecież masz techników w klubie nocnym co ściągają z wytwórni i bunkra do twojego klubu nocnego. Ty tu tylko sprzedajesz z klubu nocnego. Możesz i osobno z każdej wytwórni i bunkra, tylko każdą wytwórnię i bunkier musisz zapełnić. A tu  możesz mieć wszystkie wytwórnie puste i bunkier też , a kasa leci. 

I właśnie dlatego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności.

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.