Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Rekomendowany post

Siema, za każdym razem gdy włączam GTA pobiera aktualizacje 945mb, dodam że lap nowy świeży system i już reinstalowałem grę ale nic nie pomogło może ktoś ma jakiś pomysł

Tutaj ktoś taki sam problem jak ty. Spróbuj zrobić to samo, co napisał jakiś koleś w tym temacie, może zadziała.

Edytowano przez hfast

nie pomogło usunąłem cały folder z dokumentów pobrało na nowo ale po zrestartowaniu gry nadal to dziadostwo chce pobierać jakieś 945mb..

Dnia 13.08.2018 o 19:06, szybex napisał:

nie pomogło usunąłem cały folder z dokumentów pobrało na nowo ale po zrestartowaniu gry nadal to dziadostwo chce pobierać jakieś 945mb..

Wyłącz program antywirusowy na czas aktualizacji i potem zobacz.

Może być , że potrzebujesz zaktualizować program antywirusowy i on ci blokuje. 

problem w tym że nie mam żadnego antywira x) tylko ten windowsowski, wyłączyłem wszystko odpaliłem pobrało pograłem 10 minut wyszedłem i jak znowu chciałem odpalić to zaś pobiera to samo... już nie wiem co mam robić

12 godzin temu, szybex napisał:

problem w tym że nie mam żadnego antywira x) tylko ten windowsowski, wyłączyłem wszystko odpaliłem pobrało pograłem 10 minut wyszedłem i jak znowu chciałem odpalić to zaś pobiera to samo... już nie wiem co mam robić

Masz na pulpicie ikonę GTAV to otwórz ją PPM i wejdź w właściwości tam masz ścieżkę elementu docelowego postaw kursor za ścieżką i daj spację i wklej to  to wklej to co ci dam  -verify -noChunkedDownload 

odpal grę ,  zaczekaj niech się zaktualizuje ok 15 min i po wszystkim zagraj 

potem usuń ten skrót i graj 

Dnia 16.08.2018 o 20:51, szybex napisał:

zweryfikowało, ściągnęło pograłem troche wyłączyłem skasowałem to co powpisywałem i... dupa.. dalej ściąga

A jak masz z tym dopiskiem to jest dobrze rozumiem.  To zostaw z tym dopiskiem i graj , ale za każdym uruchomieniem będzie wpierw weryfikacja

1 godzinę temu, szybex napisał:

nie nie nie jak mam z tym dopiskiem to non stop weryfikuje i pobiera więc.. no... już kurwicy dostaje

zobacz u siebie w panelu sterowania windows defender czy on jest uruchomiony bo może on ci to blokuje , a i w zasobniku menadżera zadań daj priorytet dla gta5 na wysoki

i o to chodzi , żeby weryfikował spójność , a potem się uruchamia i grasz. z tym, że ten dopisek się usuwa po wyłączeniu gry i się już uruchamia normalnie bez tego dopisku.

napisz mi czy to jest po zainstalowaniu od nowa gry i te 945MB jako aktualizacja, która się mieli  bo coś u ciebie ją blokuje.

czy to jest już zainstalowana gra pełna wersja i aktualizuje się czy przed tym 945MB coś było już pobrane jakiś pacz jeśli tak to ile ważył w GB?

opisz jak możesz dokładniej od początku co od czego się zaczęło bo ja tu albo wybiegam przed ciebie albo nie wiem 

a jak nie chcesz to  napisz do suportu niech ci pomogą opisz dokładnie co masz i zrób zrzut który im też możesz dołączyć, ale wątpię bo ja sam doszedłem bez ich pomocy o którą prosiłem ich i potem im to dałem do wiadomości 

jest program u ciebie co ci blokuje jak nie masz antywirusa to będzie to zapora windowsa

zrobiłem wszystko jak napisałeś i nic nie pomogło... nie wiem nawet co to jest za plik.

A od początku. Więc kupiłem nowego laptopa poinstalowałem wszystkie sterowniki nic nie pominąłem, no i zainstalowałem GTA z sieci (rockstar, bo nie mam wersji steam) i od tamtej pory już za sobą mam baaaaardzo dużo prób naprawy tego dziadostwa ale i tak nic nie pomaga, żebym tylko wiedział co to jest za plik... teraz robie jeszcze inny myk... stworze nowe konto na systemie i tam pobiore i zainstaluje na C:// jeżeli sie uda to stamtąd po prostu przeniose na D:// zobaczymy czy to coś da

22 godziny temu, szybex napisał:

zrobiłem wszystko jak napisałeś i nic nie pomogło... nie wiem nawet co to jest za plik.

A od początku. Więc kupiłem nowego laptopa poinstalowałem wszystkie sterowniki nic nie pominąłem, no i zainstalowałem GTA z sieci (rockstar, bo nie mam wersji steam) i od tamtej pory już za sobą mam baaaaardzo dużo prób naprawy tego dziadostwa ale i tak nic nie pomaga, żebym tylko wiedział co to jest za plik... teraz robie jeszcze inny myk... stworze nowe konto na systemie i tam pobiore i zainstaluje na C:// jeżeli sie uda to stamtąd po prostu przeniose na D:// zobaczymy czy to coś da

tu wcześniej był wstawiony link do suportu odpowiada twojemu problemowi 

więc zobacz > https://support.rockstargames.com/hc/en-us/community/posts/115008766388-800MB-update-downloaded-every-time-I-launch-te-game-PC-

tu odpowiedź z suportu wyczyścić pamięć podręczną i pobrać aktualizację powinno rozwiązać problem i tem komuś to akurat pomogło

Dnia 30.08.2018 o 08:44, Recon napisał:

tu wcześniej był wstawiony link do suportu odpowiada twojemu problemowi 

więc zobacz > https://support.rockstargames.com/hc/en-us/community/posts/115008766388-800MB-update-downloaded-every-time-I-launch-te-game-PC-

tu odpowiedź z suportu wyczyścić pamięć podręczną i pobrać aktualizację powinno rozwiązać problem i tem komuś to akurat pomogło

już ogarnąłem to GTA, nie wiem co sie odjaniepawlało ale zrobiłem drugie konto na kompie pobrałem gre i normalnie zaczęła działać, mimo wszystko dzięki Panowie za pomoc 🙂

10 godzin temu, szybex napisał:

już ogarnąłem to GTA, nie wiem co sie odjaniepawlało ale zrobiłem drugie konto na kompie pobrałem gre i normalnie zaczęła działać, mimo wszystko dzięki Panowie za pomoc 🙂

fajnie że Ci działa ciesze się.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Marcins321
      Wczoraj kupiłem Gta V wersję na SC wszystko szło dobrze zacząłęm już pobierać gta przez oficjalny instalator R game a tu nagle 
      http://prntscr.com/liv121
      Instalator zawiesił się na 4,21 gb i co 30 secs pojawia się błąd jak  w temacie ponawianie nic nie daje ponieważ instalator jakby usuwa pliki i znowu zaczyna pobierać od 4,21 gb 

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.