Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Rekomendowany post

Cześć!

Nie potrafisz zrobić avatara,banneru lub backgroundu? 

Chciałbys otworzyć serwer do mc/mta/samp/FiveM i innych gier ale potrzebujesz taniego grafika? 

Dobrze trafiłeś!!! 

Gorąco polecam mojego grafika FrosteR, który robi bardzo ładne grafiki np avatary,bannery lub grafy pod serwery (jedynie nie robi grafików typu licznik prędkości).

Tutaj udostępniam kilka prac które dla mnie zrobił: https://imgur.com/a/MGHVW3J 

Więcej informacji znajdziesz tutaj: http://gtao.pl/oferuje-uslugi-graficzne-vt121530,30.htm#784860

(Jeżeli w złym dziale napisałem proszę o nie nadawanie mi pkt ani nie usuwanie postu proszę tylko o przesunięcie go do odpowiedniego działu)

Kontakt z nim:

Gadu-Gadu: 51685995 
Discord: Frosti.#6693 
E-mail: [email protected] 

• Umrzyj 3

16 minut temu, MewaKruKru napisał:

xD

No, w chuj śmieszne.

19 minut temu, chmielu_psx napisał:

Również polecam @Folla, zrobił mi mój avatar i tło. 

20 minut temu, NikoHuskie napisał:

@Foll To świetny grafik, polecam

Jeszcze troszkę muszę się podszkolić xD 4 dni na photoshopie siedzę dopiero, a nawet 20% działań które może zrobić photoshop (czysty) nie wykorzystałem.

• Lubię to 1
  • Umrzyj 1

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Facebook

• Podobna zawartość

• Przez WILK725
      Szukam graczy do Ekipy OBCY- OBCY POLACY 
      Ja mam lat 28(1991rok) nie wymagamy wieku.. Kiedyś nasza ekipa była na xbox 360 a obecnie xbox one jesteśmy .chodź połowa z nas została na 360
      Wymogi:
      1.Wspólne gry czy to swobodny tryb do różnych zabaw aby się śmiać czy innych krzywych akcji 
      2.Podejście poważnego gdy robimy akcje typu misja czy napady ponieważ czas to pieniądz a nie każdy może robić jedna misję 100 razy bo ktoś sobie jaja robi aby przegrać.. 
      3.branie udział w Grupach czy to mając mikrofon czy nie 🙂 zawsze to lepszy przepływ informacji co i jak cóż wkoncu jakaś integracja
      PS nas można spotkać od godziny 17tejLub do 14tej 
      Zapraszam Serdecznie do OBCY POLACY 
      Do zobaczenia WILK725
    • Przez haszman
      Witam. Mam problem z FPS w grach. GTA 5 na średnich ustawieniach ma jakieś 30-40 FPS a zdarzają się spadki poniżej 20 FPS. W innych grach też nie jest kolorowo. Chciałbym się dowiedzieć czy to wina słabego sprzętu, czy coś innego może być powodem. Mój PC pozostawia wiele do życzenia, jednak mam wrażenie, że powinno być lepiej.

Procesor: AMD Athlon x4 870k Quad Core Processor 3.90GHz
      Płyta głowna: Gigabyte F2A88XM-DS2
      Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 970 4GB
      Pamięć RAM: DDR3 2x 4GB 800MHz
      Zasilacz: ATX 600W AKYGA
      Dyski: 111GB PNY CS900 120GB SSD (SATA (SSD))    
                 298GB Western Digital WDC WD3200AAJS-07B4A0 (SATA )
    • Przez PLM4F1PL
      Szukam ekipy do gry w GTA na PS4 mikro wiem bez różnicy. Kultura i ogar w grze pozdro PLM4F1PL
  • Tagi

• Kto przegląda

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum