Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

GTA Forum

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zarejestruj się

Interesujesz się GTA? Dołącz do naszej społeczności na GTA Forum! Wymieniaj się wiedzą, poznawaj nowości, korzystaj z poradników i bądź na bieżąco z GTA Online i FiveM.

Problemy techniczne

Jak naprawić GTA kiedy nie działa prawidłowo

  1. vorbisfile.dll

    Rozpoczęte przez Maszu,

    Witam. Potrzebuję pliku vorbisfile.dll do gta sa ponieważ ta wersja co dało rockstar games launcher za darmo to kamera świruje i nie działa myszka. Znalazłem poradnik jak to naprawić lecz jak chce już pobrać to co trzeba to wyskakuje mi komunikat że brakuje właśnie tego pliku a na głównej stronie dll nie ma tych plików. Może ktoś ma z was go w swoich plikach gry i mógłby przesłać byłbym bardzo wdzięczny.

    • 0 odpowiedzi
    • 2,5 tys. wyświetleń
  2. Rozpoczęte przez prokoxgtatrevor6969,

    siema kurwa gta mi nie dziala a ja po angielsku nie umiem kurwa pomocy

    • 0 odpowiedzi
    • 2,2 tys. wyświetleń
  3. Kupiłem niedawno klucz do gta 5 na g2a.com pobrałem launchera na social clubie aktywowałem kod wszystko poszło pomyślnie ale przy odpalaniu launchera żeby wogóle pobrać gta wyskakuje mi przy aktualizacji to co na ss i nie mogę pobrać gta ktoś wie co mogę zrobić ?

    • 2 odpowiedzi
    • 3,3 tys. wyświetleń
  4. Rozpoczęte przez Dave88,

    W trybie fabularnym wszystko działa płynie mam max 100klatek a w gta online mam co chwile spadki poniżej 60klatek dodawałem porty mam zewnętrzne ip pisałem z pomocą techniczną rockstar ale średnio to pomogło chodź trochę pomogło gram na i7 4720HQ gtx 950M 8g ram wszystkie ustawienia graficzne mam na niskie w panelu nvidia odpalanie gta by nvidia.

    • 0 odpowiedzi
    • 2,3 tys. wyświetleń
  5. Rozpoczęte przez YuuhiNull,

    Chciałem zakupić zestaw początkującego kryminalisty po kliknięciu zamów wyświetla mi się błąd o treści "Niestety wystąpił błąd proszę spróbować później" czekam już 2 godziny i to samo

    • 0 odpowiedzi
    • 2,5 tys. wyświetleń
  6. Rozpoczęte przez alexsjej300,

    Hej, kupiłem dziś klucz do Gta V , i nie pomaga zmiana dns , cały czas błąd 202, Bardzo proszę o pomoc (windows 10, intel core i5, nvida geforce 920)

    • 1 odpowiedź
    • 2,3 tys. wyświetleń
  7. Rozpoczęte przez ksiadz123,

    Witam, Mam taki problem z uruchomieniem GTA V, wyskakuje mi takie coś- Usługa aktualizacyjna Rockstar jest niedostepna (kod 202). A zmieniłem już adres DNS na 8.8.8.8. i 8.8.4.4. Czy ktoś mi może pomóc?

    • 2 odpowiedzi
    • 3 tys. wyświetleń
  8. Rozpoczęte przez GrubciuDzik,

    Pomoże ktoś, już drugi raz zrobiłem reinstalacje i nie pomogło

    • 0 odpowiedzi
    • 2,4 tys. wyświetleń
  9. Rozpoczęte przez pawelczakosss,

    Siema, od kilku dni posiadam GTA V, kupiliśmy z kumplem. Ja kupiłem na steamie on normalnie przez social cluba. Nie możemy grać razem w sesji online, gdyż wersje naszych gier nie są takie same (on ma 1.48 ja mam 1.47). Czy steam opóźnia aktualizacje, czy problem ukryty jest gdzieś indziej? Dzięki za pomoc Paweł

    • 1 odpowiedź
    • 2,1 tys. wyświetleń
  10. Rozpoczęte przez marcin789,

    mam problem z graniem bo po 20 min równo wyrzuca gre mierzyłem i zawsze po takim czasie lub po save w grach misiach fabularnych nie pisze z jakie powodu wyrzuca gre tylko pokazuje sie system windows probowałem już zmian steronwkiów na nowsze i starsze ciagle to samo w innych grach nie mam takiego problemu patrzyłem do lauchera a tam jest tylko błąd 107 i nie wiem o co chodzi z gory dzieki za jaka kolwiek pomoc laucher [2019-09-17 15:07:35.428] [DISPLAY] Using DPI 96 [2019-09-17 15:07:35.707] [DISPLAY] File version 10000:6c90000 (for D:\SteamGame\steamapps\common\Grand Theft Auto V\GTA5.exe) [2019-09-17 15:07:35.826] [DISPLAY] File version 10002:40001 (for C:…

    • 0 odpowiedzi
    • 2 tys. wyświetleń
  11. Rozpoczęte przez BeszyPL,

    Witam, Nie dawno zrobiłem cofnięcie do fabrycznych ustawień telefon i zapomniałem o tej aplikacji od kodów jak mogę zwrócić sobie konta ?

    • 0 odpowiedzi
    • 2,2 tys. wyświetleń
  12. Rozpoczęte przez kondeq,

    Cześć Około rok temu w sklepie media expert kupiłem GTA V wszystko było dobrze ,lecz jak trzeba było wpisać kod to ja go wpisałem poprawnie ale niepoprawnie wpisałem adres e-mail i potwierdzenie przyszło do kogoś innego. Co mam zrobić w takiej sytuacji? PS: Oczywiście pamiętam jaki podałem błędny adres e-mail.

    • 1 odpowiedź
    • 2,3 tys. wyświetleń
  13. Rozpoczęte przez xWolfistyTM,

    Witam. Mam problem z dołączeniem do sesji online (tryb jednoosobowy również nie działa). Wczoraj w godzinach pomiędzy 20:00 - 22:00 serwery rockstar padły (przynajmniej u mnie) a mój kumpel miał dość spore problemy z socialclub'em (w grze). Myślałem, że to tymczasowy ''problem'' więc odstawiłem to na bok i poszedłem spać. Wstaje dziś rano by zagrać sobie w gta odpalam już online i nagle komunikat na cały ekran :twoje dane zapisu nie mogą zostać wczytane z serwerów chmury rockstar. Poszukałem na Rockstar support trochę na temat tego i jedynie jaka była odpowiedź to ta: ''W dokumentach zmień nazwę folderu social club lub usuń ją kompletnie następnie po uruch…

    • 0 odpowiedzi
    • 4,4 tys. wyświetleń
  14. Rozpoczęte przez Rufi,

    Witam. Po skoku na jubilera kiedy dostaję smsa (zdjęcie) i jadę do Michaela to za każdym razem u niego w domu zawiesza mi się gra. Nie mogę ruszyć dalej:(

    • 0 odpowiedzi
    • 2,6 tys. wyświetleń
  15. Rozpoczęte przez Tyrciu,

    Witam, dziś próbowalem zrobić ze znajomymi napad. Gdy dochodziło do strzelaniny ze strażnikami trzeba bylo władować w nich dobre 3 magazynki, aby w ogóle ich zabić. Co chwilę się podnosili i ciężko było ich zabić. Inny znajomy mówił że to jakiś problem z synchronizacją, czy ktoś umiałby mi wytłumaczyć co jest nie tak, że jak gram sam wystarczy pare kulek, a jak ze znajomym trzeba władować naprawdę sporo naboi. Z Góry dzięki za pomoc!

    • 0 odpowiedzi
    • 2 tys. wyświetleń
  16. Rozpoczęte przez Marta29,

    Mam problem. Znowu sobie zainstalowałam gta v i muszę pobrać 30 GB aktualizacji ale będzie mi się to pobieralo 7h więc moje pytanie brzmi czy mogę grać bez tej aktualizacji offline??

    • 1 odpowiedź
    • 2,4 tys. wyświetleń
  17. Rozpoczęte przez f33vi,

    Witam! Dzisiaj chciałem odpalić GTA 5 lecz kiedy odpaliłem grę wyskoczyło mi czarne okienko z logiem social club. Jest w stanie ktoś mi pomóc aby to naprawić? Próbowałem restartować grę/komputer i nic to nie daje. Sprawdziłem spójność plików itp.

    • 0 odpowiedzi
    • 2,3 tys. wyświetleń
  18. Rozpoczęte przez kosaplayer,

    Witam. Mam problem z instalacją gry. Miałem na płycie na xbox360 i instalacja trwała kilka minut. Na PS4 zainstalowałem grę z PS store co trochę trwało, a teraz wchodząc do gry ona się instaluje jak z płytki. Po godzinie jest tylko 5% i nie wiem dlaczego tak wolno instaluje się ona na tym ekranie głównym gry.

    • 0 odpowiedzi
    • 2,2 tys. wyświetleń
  19. Rozpoczęte przez damianx70,

    GTA w wersji steam po włączeniu pojawia się tylko okienko że przestało działać przy wybraniu "ponów" pokazuje się to samo a po wybraniu "tryb awaryjny" także to samo Walczę z tym już od ponad miesiąca i nic nie pomaga

    • 0 odpowiedzi
    • 2,5 tys. wyświetleń
  20. Rozpoczęte przez YDDJahseh,

    Cześć od paru dni mam problem , zakupiłem GTA poprzez kod więc został pobrany na Rockstarze . A więc chciałem spróbować zagrać w modyfikację FiveM po jednym pobraniu miałem błędy z pobieraniem wrzucałem więc to do jakiś folderów i pobierałem to z jakieś 50 razy . Odinstalowałem i ponowny raz zainstalowałem ukazała się nowa czcionka udało mi się wejść do lobby ale wchodząć na byle jaki serwer gra się nie ładuje czekałem nawet po 30 minut i nic . Gdy chce jeszcze raz pobrać FiveM gra się nie instaluje tylko poprostu odpala się odrazu i tu pytanie jak to rozwiązać . Przepraszam za błędy jeżeli wystąpiły.

    • 0 odpowiedzi
    • 2,9 tys. wyświetleń
  21. Rozpoczęte przez H4M5T3R,

    Hej! Mam problem z lokalizacją plików GTA V. Gdy pobierałem GTA to zamiast zainstalować wszystkie pliki w osobnym folderze wybrałem aby zainstalowały się na luźno na dysku. Teraz chciałbym je jakoś przenieść do konkretnego folderu aby móc zgrywać mody oraz aby ogólnie nie zaśmiecały mi całego dysku. I tu kieruję swoje pytanie, czy da się te pliki przenieść bez konieczności ponownego pobierania całego GTA? Mój internet jest taki wolny, że pobieranie zajęło by mi pewnie z tydzień, jeśli nie więcej.

    • 5 odpowiedzi
    • 12,4 tys. wyświetleń
  22. Rozpoczęte przez ktostam,

    Chciałem zmienić emaila do swojego konta Social Club ale nie mogę po poprzednie konto emaila zostało skradzione. Chciałbym się skontaktować z suportem Social Club ale nie wiem jak? Proszę o pomoc

    • 2 odpowiedzi
    • 3,2 tys. wyświetleń
  23. Rozpoczęte przez Argon,

    Witam, może ktoś pomóc w rozwiązaniu tego błędu?

    • 0 odpowiedzi
    • 2 tys. wyświetleń
  24. Rozpoczęte przez Piotrus_Escobara,

    Witam niechcący odistalowałem wszystkie pliki x64 i myślałem że pobierze mi sie to od nowa niestety nie mam wszystkich plików x64 cz ktoś może mi podesłać prosze

    • 0 odpowiedzi
    • 3,9 tys. wyświetleń
  25. Rozpoczęte przez Bar0122,

    witam mam mały problem usuneły mi sie wszystkie pliki x64 z gta 5 czy ktoś mógłby mi je podesłać?

    • 2 odpowiedzi
    • 6,2 tys. wyświetleń

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności.

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.