Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

GTA Forum

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zarejestruj się

Interesujesz się GTA? Dołącz do naszej społeczności na GTA Forum! Wymieniaj się wiedzą, poznawaj nowości, korzystaj z poradników i bądź na bieżąco z GTA Online i FiveM.

Problemy techniczne

Jak naprawić GTA kiedy nie działa prawidłowo

  1. GTA V wywala do pulpitu

    Rozpoczęte przez michalMonster,

    Tak jak w tytule GTA V wywala do pulpitu bez żadnego komunikatu.Wygląda to tak, że gram i nagle obraz się zawiesza, muzyka gra dalej i po chwili wyrzucenie bez komunikatu. Ustawienia graficzne sa tak ustawione że pasek od pamięci GPU jest w połowie. Wie ktoś może jak to naprawić? Specyfikacja PC: CPU: I5 4570 GPU: RX 460 2GB RAM 2x4GB Wpis z dziennika zdarzeń: Nazwa aplikacji powodującej błąd: GTA5.exe, wersja: 1.0.1604.1, sygnatura czasowa: 0x5c58756a Nazwa modułu powodującego błąd: GTA5.exe, wersja: 1.0.1604.1, sygnatura czasowa: 0x5c58756a Kod wyjątku: 0xc0000005 Przesunięcie błędu: 0x0000000000a040fc Identyfikator procesu powodują…

    • 0 odpowiedzi
    • 3,4 tys. wyświetleń
  2. Rozpoczęte przez LolaPL,

    Witam Po zainstalowaniu GTA V w trybie singleplayer było stałe 40-50 FPS bez żadnych lagów. Pewnego dnia nagle zaczęło się zacinać, 20FPS i co kilka minut ścinki na kilka sekund. Powoli nie da się wytrzymać. Gra była zopytmalizowana w GeForce Experience, ale to nic nie dało. Sterowniki najnowsze. Temperatury w grze są ok, procesor 60, karta graficzna również 60 stopni celsjusza. Ustawienia graficzne najniższe. Nie wiem już o co chodzi... Proszę o pomoc. ?? Mój sprzęt: Procesor: Intel Core i3-5000 coś Karta Graficzna: Nvidia GeForce 920m 2gb Pamięć ram: 6GB

    • 0 odpowiedzi
    • 4,1 tys. wyświetleń
  3. Rozpoczęte przez Kacper_333,

    Mam problem z logowaniem dwuetapowym ponieważ zresetowałem telefon i nie mam już aplikacji czy wie ktoś czy jest możliwość odzyskania?

    • 0 odpowiedzi
    • 2,1 tys. wyświetleń
  4. Rozpoczęte przez EleganckiElegant,

    Witam serdecznie na tym forum! To mój pierwszy post, więc przywitanie obowiązkowe ? Koleżanki i koledzy, mam problem z naszą grą. Posiadam GTA V w wersji Social - nie STEAM. Podczas gry pojawiają się czasami takie oto artefakty: Pojawiają się ściany textur, poziome, pionowe, różne, ale tego koloru. Nie są to tekstury rozciągnięte z auta, postaci czy budynków. Grając inną postacią i wykonując powtórkę (zginąłem) to w problem pojawił się w tym samym miejscu - wtedy zobaczyłem, że zmienia się niebo (różne kolory). Sprzęt mam następujący: CPU: Intel i7 2600 Mobo: AsRock H67M RAM: 8 + 4GB Patriot GPU: Radeon R9 280X PSU: Chieftec 5…

    • 0 odpowiedzi
    • 4,7 tys. wyświetleń
  5. Rozpoczęte przez krystian34,

    Witam mam pewien problem kupiłem sobie gta5 na pc wiec zacząłem instalować te 7 płyt wszystko było okej social club na przeglądarce mi działał po zainstalowaniu tych płyt zostało mi juz tylko zainstalowanie lecz wybrałem sie do kolegi by pograć z nim i dokonczyc instalacje u niego było wszystko okej skończyłem instalować u niego gra działała bez zarzutów niestety po powrocie do domu chcąc załączyć gre pojawia sie problem ze jestem w trybie ofline :// na przeglądarce internetowej social club nie działa gdy udostępniam internet z telefonu wszystko działa lecz na domowym wi-fi nie ktoś wie jak problem rozwiązać ? nie mam zbyt duzo internetu w telefonie wiec nie mam jak grać…

    • 0 odpowiedzi
    • 2,3 tys. wyświetleń
  6. Witam! Zainstalowałem dzisiaj GTA V. Wszystko szło bardzo dobrze do momentu włączenia GTA V. 2 miesiące temu dało sie normalnie grać, ale bawiłem sie w modyfikacje i zepsułem "trochę GTA". Po wlączeniu GTA wyskakuje mi komunikat: "Nie można wyświetlić tego trybu wideo, zmień ustawienia wyświetlenia w komputerze na 1920X1080@60Hz". Mam wszystkie te ustawienia, nawet zrestartowalem do ustawień fabrycznych. Za wszelką pomoc z góry dziękuję!

    • 0 odpowiedzi
    • 3,3 tys. wyświetleń
  7. Siemanko od zainstalowania gry (wersja pudełkowa) mam problem z graniem. Gdy wchodzę do jakiś pomieszczeń (np.Fryzjer) grafika mi odwala . Zdjęcia podałem poniżej. nie wiem co z tym zrobić. Jeszcze robi się nawet troche gorzej . Tak samo jest w menu pauzy. żeby się naprawiło musze wyłączyć i włączyć gre od nowa. POMOCY!!!

    • 4 odpowiedzi
    • 3,7 tys. wyświetleń
  8. Rozpoczęte przez Patrykfree,

    Mi w wczoraj twowar z bukra zniknoł mi zlagował mi się nie wiem co się stało chciałem w wczoraj sprzedać towar i mi zniknoł mi możecie sprawdzić ten problem bo za to płaciłem 75.00 tyś zasoby

    • 0 odpowiedzi
    • 2,1 tys. wyświetleń
  9. Rozpoczęte przez Axuseg,

    Kiedy próbuje wejść na stronę social club lub do gry strona i gra ładują się i ładują aż komputer stwierdza , ze mam problem z połaczeniem wiec nie moge wbic na nic Pomozcie pls

    • 0 odpowiedzi
    • 2,8 tys. wyświetleń
  10. Odpalam grę... i nic. Wywala mnie. PROGRAM GTA PRZESTAŁ DZIAŁAĆ. WTF?! Czy ktoś z Was uporał się z tym problemem? Kupiłem grę w pudełku (7 DVD), powtórna instalacja i świeża aktualizacja nie pomogły, posiadam najnowsze sterowniki do grafiki NVIDIA, DirectX 11 i GeForce Experience, wyłączałem antywirusa, uruchamiałem jako administrator i nic... Dalej to samo. Mój sprzęt: GeForce GTX 650 (2 GB) / Wersja sterownika: 368.81 IntelCore i5 4440 (3.1 GHz) 8 GB RAM Windows 8.1 POMOCY!!! Ratunek tylko w Was! Inaczej 170 zł do kosza...

      • Haha
      • Lubię to
    • 93 odpowiedzi
    • 84,4 tys. wyświetleń
  11. Rozpoczęte przez Wiciorka,

    Siemka. Wczoraj musiałem zreinstalować system na komputerze i od tego czasu jak instaluje gta wyskakuje mi "Nie udało się zainicjować urządzenia DirectX 9. Zrobiłem aktualizacje (KB976932) lecz nic to nie dało. ;/

    • 0 odpowiedzi
    • 3,4 tys. wyświetleń
  12. Witam od jakiegoś czasu na spodniach oraz rękawicach postaci na online zaczęły pojawiać się takie pomarańczowe obwódki widoczne one są w pojazdach w lustrze oraz z daleka. Na screenach słabo to widać ale da się zauważyć że na tym z helikopterem rękawiczki są pomarańczowe a powinny być czarne.

    • 0 odpowiedzi
    • 3,1 tys. wyświetleń
  13. Rozpoczęte przez Marycy,

    Kupiłem konto na social klubie. Dostałem wszystkie hasła i maile. Normalnie grałem, później przestałem na jakiś czas. Gdy próbowałem się zalogować to poproszono mnie o email którego nie pamiętam. Czy jest jakaś szansa żeby odzyskać? Dodatkowo juz nie pamiętam hasła do social clubu. Proszę o wszelka pomoc

    • 0 odpowiedzi
    • 2,5 tys. wyświetleń
  14. Siema, strona internetowa Rockstargames Social Club w ogóle się nie wczytuje, słyszałem, że to spowodowane jest jakimiś portami zablokowanymi. Wcześniej jak grałem w V to miałem problemy z translacją NAT i co chwilę wyrzucało mnie z serwerów. Problem z launcherem jest podobny, nie wczytuje się tak jak by po prostu nie miał żadnego połączenia. Ss w załączniku.

    • 1 odpowiedź
    • 3,7 tys. wyświetleń
  15. Rozpoczęte przez Gnejsik,

    Witam ja tuaj z takim zapytaniem, co mam zrobic jak w gta Online i na singlu nie działa mi Los Santos Cumstom Oczywcie konsola to ps4 Pozdrwiiam!

    • 1 odpowiedź
    • 6,9 tys. wyświetleń
  16. Rozpoczęte przez Ryszard48,

    Siema, da się grać przez jakieś VPN? Jak tak, to przez jakie i czy jest jakaś szansa na ban. Dziena.

    • 0 odpowiedzi
    • 4,3 tys. wyświetleń
  17. Rozpoczęte przez michaelmakel,

    Witam, kiedyś sporo grałem w GTA, lecz normalna rozrywka na serwerach Online i Singleplayer mnie nudziły, więc postanowiłem zainstalować mody - ja głupi oczywiście nie zrobiłem kopii gry, jakiś tam mod zepsuł mi pliki gry... Postanowiłem usunąć grę całkiem i zainstalować ją od nowa, wsadzam płytę do napędu i pstryk - nie ładuję się dalej, jakiś komunikat i wgl... Patrzę na płytę - Porysowana... No i niewiem co mam robić, pisać do Rockstar? Od razu mówię że płyty nie dam rady zregenerować bo wygląda na mocno uszkodzoną. Po pierwsze, - niewiem czy da się drugi raz zainstalować GTA V (Na tym samym komputerze co za 1 razem) Po drugie, -…

    • 0 odpowiedzi
    • 3,7 tys. wyświetleń
  18. Rozpoczęte przez SnowZi,

    Witam, mam problem ze ścinaniem sie ekranu podczas gry. Dzieje się tak bez względu na ustawienia grafiki. Na benchmarku w gta pokazuje mi 180 stałych Fps. Specyfikacja komputera: Procesor- Intel core I5-8600 Karta graficzna- Msi gtx 1060 6gb gaming X 8gb ramu 3200mHz

    • 0 odpowiedzi
    • 2,6 tys. wyświetleń
  19. Rozpoczęte przez Dawkul04,

    Otóż wyświetla mi się błąd gdy chcę pobrać GTA 5 ,,Połączenie z serwerami Rockstar nie powiodło się. Aktywacja GTA V wymaga połączenia z internetem. Sprawdź działanie swojego łącza.." Od razu mówię: -Mam włączony internet -Bawiłem się z antywirusem , zaporami itd. -Gra pobiera się na necie z telefonu lecz pobieranie 100kb/s mnie nie zadowala -Nie wiem co zrobić z netem ale domyślam się ze to jego wina

    • 0 odpowiedzi
    • 3,1 tys. wyświetleń
  20. Rozpoczęte przez Mika36194,

    Prosze o pomoc. Kupiłem klucz do gta v normalnie wszystko pobieralem i przyszedl czas na pobieranie samej gry i doszło tak do 36.6gb i zatrzymalo sie pisze pobieranie 0 bajtow na sekunde. Co moze byc przyczyną? Internet dobry

    • 0 odpowiedzi
    • 3,1 tys. wyświetleń
  21. Rozpoczęte przez Olok,

    Dziś kupiłem grę i zainstalowałem ją gdy otwieram pobieranie Social Clubu pod koniec wyłącza mi się okno z Gta V

    • 0 odpowiedzi
    • 2,4 tys. wyświetleń
  22. Rozpoczęte przez Grzejniczek,

    Witam, mam problem z instalacją i nie wiem co robić. Błąd jest pokazany na tym zdjęciu. Jest to oryginał nie mam płyty pobierany z strony R*.

    • 0 odpowiedzi
    • 2,7 tys. wyświetleń
  23. Rozpoczęte przez BarTeK_EksDi,

    Od kilku dni nie moge wlaczyc gta wyskuje mi taki blad i nie wiem jak go naprawic. Pomoze Ktos plisss!?

    • 0 odpowiedzi
    • 2,4 tys. wyświetleń
  24. Rozpoczęte przez komando700,

    mam taki problem i nic nie jest w stanie mi pomoc a gry nie moge zwrócić, pomocy

    • 0 odpowiedzi
    • 3 tys. wyświetleń
  25. Rozpoczęte przez ww9999,

    Hej. Mam problem ponieważ ponownie zainstalowałem V, wgrałem trainery itd i działało. Dziś wgralem troche samochodow przez OPEN IV i gra gdy się ładuje tryb fabularny przestaje działać. Co zrobić ? nie zrobiłem folderu mods z update, ponieważ nie mam miejsca na dysku. Nie piszcie tylko, że powinienem itd bo o tym wiem ? jest jakiś pomysł co zrobić ??????

    • 0 odpowiedzi
    • 3 tys. wyświetleń

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności.

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.