Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

GTA Forum

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zarejestruj się

Interesujesz się GTA? Dołącz do naszej społeczności na GTA Forum! Wymieniaj się wiedzą, poznawaj nowości, korzystaj z poradników i bądź na bieżąco z GTA Online i FiveM.

Problemy techniczne

Jak naprawić GTA kiedy nie działa prawidłowo

  1. Brak ładowania serwerów w Fivem

    Rozpoczęte przez hoflo123,

    Mam problem z Fivem. Gdy wchodzę na byle jaki serwer w fivem wszystkie rzeczy się pobierają, ale gdy już się ładuje serwer to nic się nie dzieje.

    • 0 odpowiedzi
    • 6,3 tys. wyświetleń
  2. Czy nic jej się nie stanie? https://imgur.com/a/9PLPBi2

    • 1 odpowiedź
    • 3,1 tys. wyświetleń
  3. Witam drodzy fani GTA. Potrzebuje pomocy z Gta 5. Specyfikacja komputera: Win: 10 Home 64bit. Ram: 16gb. Karta graficzna: Gtx 1080TI 11gb. Proc. I7 8700 3.70 GHz Problemem są tutaj nagłe spadki fps ze 160 do 20-30 potem znów do 160. Jadąc autem np autostradą fps nie schodzi ze 150-160 a mimo to, gra zacina się, dlaczego ? Mam wersję steam, oryginalną - nie modyfikowaną. kombinowałem z ustawieniami. Pomiędzy (Ultra-B.wysokie) - (B.wysokie-Wysokie) - (Wysokie-Średnie) - (Średnie-Niskie z wyłączonymi wszystkimi dodatkami). Wyłączałem synch. pionową. Uruchamiałem grę w oknie i wiele innych cudów na kiju. Nie ma różnicy, gra działa na tych sa…

    • 0 odpowiedzi
    • 3,9 tys. wyświetleń
  4. Mam problem z gta i stroną nie wiem jak to naprawic.

    • 7 odpowiedzi
    • 6,4 tys. wyświetleń
  5. Rozpoczęte przez matxix9898,

    Witam, Dziś zakupiłem GTA 5 na social clubie, pobrałem ją i chciałem ją zainstalować na swoim kompie, lecz wystąpił taki błąd: PLISS POMÓŻCIE.

    • 0 odpowiedzi
    • 2,5 tys. wyświetleń
  6. Rozpoczęte przez LekteQ,

    Witam mam problem z instalacją Gta 5 ( rockstar ) płytka normalnie pobieram 7 płyt i wszystko działa , potem jeszcze przy odpalaniu muszę pobrać 24-27 GB pobierze mi czasem 1 , 2 ,3 gb i wyskakują błędy 216 ,217, 201 itp szukałem poradników instalowałem i mam wrażenie ze coś popierdoliłem w plikach i PYTANKO czy mogę zreinstalowac gta gdy już zużyłem klucz ( NIE PAMIETAM czy on był używany do rejestracji konta czy aktywacji gry) albo jakieś tipy co zrobić z tymi błędami

      • Dzięki
    • 2 odpowiedzi
    • 3,3 tys. wyświetleń
  7. Rozpoczęte przez LekteQ,

    Witam mam problem z instalacją Gta 5 ( rockstar ) płytka normalnie pobieram 7 płyt i wszystko działa , potem jeszcze przy odpalaniu muszę pobrać 24-27 GB pobierze mi czasem 1 , 2 ,3 gb i wyskakują błędy 216 ,217, 201 itp szukałem poradników instalowałem i mam wrażenie ze coś popierdoliłem w plikach i PYTANKO czy mogę zreinstalowac gta gdy już zużyłem klucz ( NIE PAMIETAM czy on był używany do rejestracji konta czy aktywacji gry) albo jakieś tipy co zrobić z tymi błędami

    • 0 odpowiedzi
    • 3,1 tys. wyświetleń
  8. Witam, jestem użytkownikiem GTA 5 od 3 dni. Nabyłem ją kupując CD-KEY'A. W tryb fabularny grałem z parę godzin i zachciało mi się pograć online i tu pojawia się problem. Gra po 3-4 minutach crashuje i wywala do pulpitu, gdzie pojawia się błąd "GTA 5 przestała działać" coś w ten deseń. Posiadam sprzęt: - Radeon R9 270X - Intel i3-4170 - MSI H81-P33 - Zasilacz be quiet 600w - 8 GB ramu System to Windows 8.1 64 bit Podzielę się z wami co próbowałem zrobić, żeby owy problem usunąć. A więc tak: - Zrobiłem spójność plików za pomocą "-verify" - Usuwałem hostsa z dysku C: Windows>System32>drivers>etc. - Instalowałe…

    • 0 odpowiedzi
    • 3 tys. wyświetleń
  9. Rozpoczęte przez Clef,

    Witajcie, mam problem, jak wysyłam zaproszenie do lobby misji znajomemu to on nic nie dostaje, ogólnie nie dostaje żadnych zaproszeń typu od randomów i np. lestera, ktoś help szybko?

    • 0 odpowiedzi
    • 3,9 tys. wyświetleń
  10. Witam, jakiś czas temu kupiłem sobie nowy dysk do komputera zanim na nowym dysku zainstalowałem gta 5 minęły 2 tygodnie po zainstalowaniu nie mogłem sie zalogować pomimo że miałem zapisany mój nick, adres e-mail i haslo gdy na komputerze kolegi zaczeliśmy wyszukiwać mojego konta to okazało sie że same usunęło mu sie ze znajomych a w wyszukiwaniu graczy nie dało sie go znaleść. Jeszcze tego samego dnia wybrałem opcje "Zapomniałem hasła" i gdy próbowałem zalogować sie na mój adres e-mail okazało sie że został on zablokowany po około miesiącu bezradności i dzwonienia do suportu interia.pl nareszcie ktoś odebrał a moje konto zostało przywrócone wtedy zacząłem szukać starej wi…

      • Haha
    • 4 odpowiedzi
    • 5,4 tys. wyświetleń
  11. Witam , mam problem z instalacja gta V -powazny problem- Przed chce dodac ze komputer jest swiezo po naprawie , oczywiscie zdazylem sobie wgrac jakas fifke 19 i apex legends , oraz chce dodac ze przed naprawa tez posiadalem gta v i tez chyba pojawil sie jakis problem z instalacja ,ale sie udalo podajze po dzwonieniu ale tera niema numeru Wkladam sobie plyte do dysku i po chwili pojawia sie instalator gta v -InstalShield Wizard z wyborem jezyka oczywiscie wybieram polski, przez 10 s cos tam sie instaluje w tym instalatorze i gdzies w 3/4 pojawia sie blad ktory pokaze na screnie Probowalem instalowac gta v z social clubu ale tam predkosc to max 100…

    • 0 odpowiedzi
    • 3 tys. wyświetleń
  12. Rozpoczęte przez Sniper133s,

    Witam, ostatnio kupiłem ruinera 2000, voltic rocket oraz buggy ramp, ale po zakupie oglądam wszędzie czyli baza bunkier itd. i niestety ich tam nie ma. Dzwoniłem z pegasusa i do mechanika - również ich tam nie ma. Proszę o ekspresową pomoc. Dziękuję!

    • 2 odpowiedzi
    • 7,9 tys. wyświetleń
  13. Rozpoczęte przez sasakii,

    Cześć mam gta pobranego z internetu jednak ze chce grac online kupiłem gta lecz musze je zainstalować pomimo ze mam wszystkie pliki ale i tak pobiera 63GB co mam zrobić ?

    • 2 odpowiedzi
    • 3 tys. wyświetleń
  14. Rozpoczęte przez soccermankacper,

    Mam pytanie, dostalem gta v od kolegi, ktory kupil je 2 lata temu. Bylo nowiutkie, nie otwierane a caly czas pisze ze kod aktywacyjny zostal juz wykorzustany. Prosze o pomoc

    • 1 odpowiedź
    • 2,6 tys. wyświetleń
  15. Witam. Za każdym razem gdy włączam gta przez steama to wyskakuje mi ten błąd: Reinstall nie pomaga

      • Lubię to
    • 3 odpowiedzi
    • 5,9 tys. wyświetleń
  16. Rozpoczęte przez sllyku,

    Czy ktoś wie czy pójdzie mi GTA V na następującym sprzęcie: Intel Core i3 530 2.93GHz 6 GB RAM DDR3 NVIDIA Quadro FX 380 LP Windows 7 Professional Service Pack 1 64 - bitowy system operacyjny

    • 0 odpowiedzi
    • 3,1 tys. wyświetleń
  17. Mam problem z fivem po ostatnie aktualizacji. Gdy chce włączyć grę to wywala mi jakiś error "win 32 error 2 was encountered when updating Fivem (copying game executable)" Nie wiem o co chodzi proszę o pomoc!

    • 0 odpowiedzi
    • 5,5 tys. wyświetleń
  18. Witam czy są tu osoby które używają modów online? Pytam poniewać potrzebuję pomocy dotyczącej z odzyskaniem dostępu do online jakiś moder zbanował mnie za nic i nie mam jak odzyskać dostępu do konta ? Może na tym forum uzyskam pomocy? Z góry dzięki za odpowiedź.

    • 9 odpowiedzi
    • 5 tys. wyświetleń
  19. Rozpoczęte przez macio235,

    Mam taki problem że luncher gta 5 mi się normalnie włącza a GTA się nie odpala bandicam 2019-01-19 10-02-18-871.mp4

    • 7 odpowiedzi
    • 4,4 tys. wyświetleń
  20. Rozpoczęte przez DeivJP,

    Otóż pobrałem sobie jakoś 3 dni temu GTA IV z strony: https://pirateproxy.bet/torrent/8170223/Grand_Theft_Auto_IV_.5_GTA_4_.5_Fully_Loaded . Kiedy włączam gre, wyskakuje mi cos takiego: Prosze o pomoc. Prosze o NIE PISANIE komentarzy typu "Było kupić oryginał a nie ściągać torrenty".

    • 0 odpowiedzi
    • 3,4 tys. wyświetleń
  21. Tak jak w temacie, FPS 15 w GTA V, Przy gtx1050ti, 12gb ram, i7 8750h przy ustawieniach średnio- wyższych, o co chodzi ?

    • 10 odpowiedzi
    • 5,7 tys. wyświetleń
  22. Rozpoczęte przez Seldoks,

    Witam. Mam problem z GTA 4. Nie wiem czy to forum jest tylko dla gta 5. Ale jeśli nie to niech ktos pomoze. Ponieważ w gta 4 mam dziwne lagi, spadki fps oraz czasami dzwiek czasami się tak dziwnie zatnie. Wiem że ta gra nie jest dobrze zoptymalizowana ale to już raczej nie wina tego. Sprawdzalem spojnosc plikow, i bylo wszystko dobrze. Patch mam najnowszy również. Na moim laptopie 5 letnim nie mam takich dziwnych dropów. Gre mam zakupioną na steamie, próbowałem reinstala ale to nic nie dalo. Obojetnie jakie ustawienia ustawie, to i tak to chodzi jak wczesniej. Komputer mam dobry do grania i to nie jest na 100% tego wina, ponieważ inne gry jak gta 5, battlefield …

    • 0 odpowiedzi
    • 3 tys. wyświetleń
  23. Rozpoczęte przez karolzzr,

    Cześć, to mój pierwszy post, ale tak się wkurzyłem że masakra. Doinwestowałem samochód za 150-200k $ i pojechałem nim na misje Franklinem tam pod te ropociągi. Po ukończeniu misji wróciłem w tamto miejsce a auta juz nie było, patrzyłem w nowym domu Franklina też nie ma. Pytanie - czy to normalne w GTA ? PS. Jak szybko zarobić dobry hajs w GTA V ?

    • 3 odpowiedzi
    • 8,1 tys. wyświetleń
  24. Witam, mam taki problem że przy rozdzielczości 1900x1000 (około nie pamiętam jaka dokładnie), gra mi się po prostu ścina a parametry komputera mam takie : 12GB ram, karta Geforce gtx 1050 ti, procesor i7 8750H.

    • 0 odpowiedzi
    • 2,7 tys. wyświetleń
  25. Rozpoczęte przez ReANIMEation,

    Witam. Od wczoraj mam problem z instalacją oraz rozpoczęciem gry w GTA V. Zacząłem instalować gierke przez 7 płyt po kolei, zapisałem je na dysku D:\ ponieważ w dysku C:\ pozostało ok. 12 GB. No i gra się pięknie instaluje przez płyty, wręcz idealnie (a wspomnę że na dysku D:\ posiadam ok. 120GB wolnej przestrzeni.) dobra nadchodzi czas instalowania aktualizacji... Instaluje tam się ok 63 GB. Piękniee pobrało, klikam następnie graj... Mogę grać tryb fabularny, próbuje przejść do gierki Online. Wyskakuje że moja postać jest nieaktywan bo coś tam bla bla problem z chmurą postaci nr1. Więc wychodzę z gry wyłączam, potem włączam GTA i co... Kolejna aktualizacja 18 GB, dobra g…

      • Lubię to
    • 2 odpowiedzi
    • 5,3 tys. wyświetleń

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności.

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.