Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

GTA Forum

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zarejestruj się

Interesujesz się GTA? Dołącz do naszej społeczności na GTA Forum! Wymieniaj się wiedzą, poznawaj nowości, korzystaj z poradników i bądź na bieżąco z GTA Online i FiveM.

Problemy techniczne

Jak naprawić GTA kiedy nie działa prawidłowo

  1. GTAV Nie wykrywa połączenia internetowego !

    Rozpoczęte przez XWilczu,

    Podczas próby zainstalowania Gta v wyskakuje mi komunikat Trybu offline , Przepustowość łącza internetowego to 12 Megabitów na sekunde więc nie powinno być problemów bo przeciez jakimś cudem piszę w tym momencie. Ma ktoś może jakiś pomysł?

    • 1 odpowiedź
    • 4,5 tys. wyświetleń
  2. Witam kiedy postanowiłem zagrać w gta RP pobrałem FiveM po zainstalowaniu wyskoczył mi taki komunikat https://prnt.sc/mbr4m0 dodam ze mam wersje poza steam a kiedy wpisałem email i hasło social club to pojawił się następny błąd https://prnt.sc/mbr51q przez cały dzień męczyłem się z tym lecz już sie poddaje i nie wiem co mam zrobić proszę o pomoc !!

    • 0 odpowiedzi
    • 3 tys. wyświetleń
  3. Rozpoczęte przez BLeiZZZZ,

    Siema mam problem z gta a nazywa sie on ERR_GEN_INVALID a więc przez OPENIV z plikiem dinput8.dll odpala sie normalnie, a ja bym chciał zagrać w online z kolegami, ma ktoś jakieś pomysły?

    • 0 odpowiedzi
    • 2,9 tys. wyświetleń
  4. Rozpoczęte przez breeq__,

    No więc, tak, cześc, mam problem z GTA, otóż nie chcę odpalić po modach. Gra wyczyszczona, pliki porównane z czystym folderem, a wyskakuje błąd, naprawiałem opcją z Programy i Funkcje, na rsg.ms/verify wchodziłem, jest jakaś opcja, żeby naprawić to bez reinstalla?

    • 3 odpowiedzi
    • 4,8 tys. wyświetleń
  5. Cześć wszystkim! Od razu przejde do rzeczy, podczas ładowania online gry wyrzuca do systemu nie wiedzieć czemu; ponowna instalacja nie pomogła, konto mam na social club'ie, nigdy nie korzystałem z money lobby ani modowania konta, jak dodawałem post na stronach związanych z online to pisali że moder mógł mi konto zbanować i musiałbym znać jakiegoś moddera który mógłby ten problem naprawić. Miał już ktoś taką sytuacje?? Pomocy!!

    • 0 odpowiedzi
    • 3,1 tys. wyświetleń
  6. Rozpoczęte przez BreaKK,

    Wita mam taki problem już od samego zainstalowania GTAV. Zawsze gdy wjadę na wschodnią część mapy bądź północną ( okolice kryjówki Trevora ) wywala mi gre i wyskakuje komunikat abym sprawdził spójność gry lub ją reinstallował. Spójność próbowałem kiedyś zrobić ale nic nie wyszło a nie chcę ponownie ponownie pobierać gry bo internet z Orange ( tak przy okazji nie polecam tego szajsu ? ). gdy instalowałem grę po raz pierwszy z SocialClubu nie stworzyłem oddzielnego folderu na pliki gry i owe pliki wymieszały się z dokumentami które były w danym folderze. Może właśnie to ejst przyczyną, lub mogłem coś przez przypadek usunąć... Ma ktoś jakiś pomysł jak to naprawić?

    • 1 odpowiedź
    • 3,8 tys. wyświetleń
  7. Rozpoczęte przez idosk,

    Witam mam problem mianowicie gra jest na b.wysokich itp a tylko 3m od mojej postaci reszta to jakieś niewyraźne modele strasznie to irytuje jak można to naprawić? Czy GTA tak po prostu wygląda? Procek: i5 7400 Karta: gtx 1060 3GB

    • 0 odpowiedzi
    • 3,8 tys. wyświetleń
  8. Rozpoczęte przez Kubunioo_xD,

    Witam, około tydzień temu zakupiłem GTA V w wersji pudełkowej. Po zainstalowaniu i utworzeniu nowego konta Social Club zaczęła instalować się pierwsza aktualizacja i na początku miała ona około 60GB, ale gdy wyszedłem z Social Clubu i uruchomiłem go jeszcze raz zmieniło się to na prawie 30GB. Pokazuje mi, że będzie się pobierało około 20h i czasami przerywa pobieranie lub wywala błąd. I moje pytanie brzmi czy można tą aktualizacje jakoś ominąć, lub pobrać ten plik update z internetu i go podmienić. Gry jeszcze ani razu nie uruchamiałem.Bo szczerze mówiąc nie chce mi się tyle czekać i nie wiem czy starczy mi internetu na tyle pobierania.Proszę o szybkie odpowiedzi

    • 0 odpowiedzi
    • 3,2 tys. wyświetleń
  9. Rozpoczęte przez jakub1298,

    Hej ostatnio zainstalowałem gta5 i jak już chciałem wejść to wyskakuje Grand Theft Auto 5 niespodziewanie przestało działać proszę o pomoc z góry dziękuje

    • 0 odpowiedzi
    • 3,5 tys. wyświetleń
  10. Rozpoczęte przez HoszeQ,

    Mam problem dot. kata. Dziele konto razem bratem i przez pare lat nie bylo problemu. Po ostatniej aktualizacji gdy loguje sie na konto wyswietla mi sie ze wpisuje bledny email/haslo. Brat mieszka daleko odemnie i normalnie moze sobie grac. Zmienial haslo, lecz to nie pomagalo. Jest wgl dozwolone dzielenie konto social club?

    • 0 odpowiedzi
    • 3,2 tys. wyświetleń
  11. Witam zakupiłem edycje boxową gry GTAV po zainstalowaniu i uruchomieniu social club chwile się wczytuję a następnie się wyłącza.Miał ktoś podobny problem? Proszę o pomoc

    • 0 odpowiedzi
    • 2,7 tys. wyświetleń
  12. Rozpoczęte przez arnold_r1,

    Panowie co z tym zrobić?

      • Lubię to
    • 14 odpowiedzi
    • 18,3 tys. wyświetleń
  13. Rozpoczęte przez NiuniekYT,

    Pomocy!

    • 1 odpowiedź
    • 3,8 tys. wyświetleń
  14. Hej, wie ktoś co można z tym zrobić? dodam też że strona Social Club też się nie wczytuje

    • 2 odpowiedzi
    • 3,7 tys. wyświetleń
  15. Rozpoczęte przez Adeek,

    Siema grając sobie ostatnio w gta natrafiłem na haxa lub modera napisał on ze wyłącza mi konto(od tamtej pory nie moge wejść na online) czy możliwe jest zeby wylaczyl mi konto?

      • Dzięki
    • 6 odpowiedzi
    • 9 tys. wyświetleń
  16. Rozpoczęte przez Problemjest123,

    Witam, kupiłem sb ostatnio GTA V... Niestety nigdy nic nie jest zgodne z planem... Pobrałem tą grę i w końcu chce sobie zagrać, okazuje się że na tryb offline trzeba mieć konto na social club itd. Strona internetowa nie odpowiadała... Musiałem zmieniać sobie VPN żeby strone wczytało, myślałem że będzie to kluczowe rozwiązanie problemu. Na szczęście po założeniu konta na social club i chęci odpalenia gry, okazało się że startowe wczytywanie lauchera teraz może trwać wieki bez żadnej odpowiedzi (nawet że Tryb Offline jest niedostępny, po prostu się ładuje i tylko tyle). Nie wiem co moge zrobić w tej sprawie, oddaje sie poradzie doświadczonych pecetowców. Aaa zapomniałbym gr…

    • 0 odpowiedzi
    • 2,8 tys. wyświetleń
  17. Rozpoczęte przez bouser01,

    witam kupiłem GTA V na g2a i wszytko było legit. wpisalem kod i wszystko zakończyłem. Nigdzie nie było nic do pobrania, po ponownym wpisaniu kodu wyskoczyła inf ze juz został wykorzystany. nie wiem co ma teraz zrobić prosze o pomoc.

    • 0 odpowiedzi
    • 2,8 tys. wyświetleń
  18. Rozpoczęte przez ddalor144,

    err_mem_embeddedalloc_ alloc wie ktoś jak to naprawić? (Steam) komputer; gtx 1050ti i5-6500 8gb Ram

    • 2 odpowiedzi
    • 3,5 tys. wyświetleń
  19. otóż mam problem z dołączeniem robiłem reinstal fivema restart pc i restart steam gta orginalne na steam

    • 0 odpowiedzi
    • 4,6 tys. wyświetleń
  20. Rozpoczęte przez Mateusz5042,

    Hej wszystkim! Tak jak w temacie. Problem wygląda następująco, że gdy jestem w menu mam 15-25fps. Włączam grę przy moich ustawieniach w silnglu mam ponad 100fps. Lecz wszystko mam ustawione pod MP to dlatego jest ich tyle. Gdy jestem w MP mam ich 70 i w górę ale gdy np wchodzę w mapę znowu mam takie spadki jak w głównym menu. Czasem się zdarza, że nawet mniej. Jest ktoś w stanie pomóc bo jest to trochę irytujące. Jeśli jest potrzebna to moja specyfikacja: Ryzen 2600X 16GB cl16 3200mhz GTX 780 GHZ aktualnie

    • 0 odpowiedzi
    • 6,6 tys. wyświetleń
  21. Rozpoczęte przez Major0115,

    Siema mam taki problem że kupiłem gta 5 na steam i nie otrzymałem kody aktywacyjnego wie ktoś co robić w takiej sytuacji

    • 0 odpowiedzi
    • 3,2 tys. wyświetleń
  22. Rozpoczęte przez Sevv,

    Witam. Przeszedłem wszyskie misje główne, po napadzie zostawiłem sobie ostatnie zabojstwo od Lestera, tj krew na budowie. Kupilem każda postacią akcjie GoldCoast za 30mln. Po zrobieniu Krew na budowie akcje te mogłem sprzedać tylko Franklinem. Na pozostałych 2 postaciach nie mam mozliwosci sprzedaży a 30mln zeszło. Co sie stało? Jak odzyskać łacznie 60mln?

    • 1 odpowiedź
    • 5,5 tys. wyświetleń
  23. Witam. Otóż mam problem gdyż po kilku aktualizacjach gta V pojawił się problem ze zmieniającą się kamerą. Gram w wersję PC na padzie Xboxa 360. Gdy klikam "A" to jest sprint ale gdy kliknę podwójnie na ten klawisz to kamera zmienia tryb dokładnie tak samo jak klawisz "BACK". Obecnie mam wersję 1.44. W poprzednich wersjach nie miało to miejsca. Instalowałem kilka trainerów ale po ich usunięciu problem nie znika. Jest gdzieś opcja by wyłączyć tą zmianę kamery na klawiszu "A"?

    • 0 odpowiedzi
    • 4,4 tys. wyświetleń
  24. Witam mam problem z gta v wersja steam wszystko zaktualizowane wyskakuje mi błąd na zdj 1 po lekkim spamie wyskakuje mi zdj 2 ładuje się później wywala po 1h Spójność robiłem Reinstal też Karta graficzna Msi 1060 6gb I7 nie mogę wkleić ss

    • 0 odpowiedzi
    • 3,1 tys. wyświetleń
  25. Rozpoczęte przez milus97,

    Witam. Mam pewien problem z GTA 5 na online. Chodzi o to że ustawiłem sobie typ NAT na otwarty, chciałem zagrać z kolegami którzy mają ten typ na umiarkowany. Wchodząc na sesje gramy przez jakies 15 minut i nagle pojawia się napis że "kolega opuszcza grę" i zostaje przeniesiony na sesję z graczami. Jeśli ktoś jest w stanie pomóc to bardzo proszę i z góry dziękuję.

    • 0 odpowiedzi
    • 3,7 tys. wyświetleń

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności.

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.