Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

GTA Forum

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zarejestruj się

Interesujesz się GTA? Dołącz do naszej społeczności na GTA Forum! Wymieniaj się wiedzą, poznawaj nowości, korzystaj z poradników i bądź na bieżąco z GTA Online i FiveM.

Problemy techniczne

Jak naprawić GTA kiedy nie działa prawidłowo

  1. Problem z pobieraniem gta.

    Rozpoczęte przez Virgin7331,

    Mam problem z pobieraniem GTA 5 z Social Club. Wszystko szło dobrze do pewnego czasu kiedy prędkość pobierania spadła do ok 100 kb/s. Zaczął też pojawiać sie napis "Utracono połączenie z serwerem pobierania". Próbowałem odinstalować GTA i zainstalować ponownie ale nic to nie dało. Jestem połączony przez Wi-Fi z modemem ale nikt inny nie jest połączony z internetem, a wszystkie inne programy instalują się z normalną prędkością. Może ktoś wie co robić?

    • 1 odpowiedź
    • 4,8 tys. wyświetleń
  2. Rozpoczęte przez Velmit123,

    Mam problem z launcherem social club. Gdy się logowałem niby zapomniałem kliknąć "pamiętaj mnie" i dlatego nie mogę grać. Nie mogę gta pobrać ani nic. Proszę o właściwą pomoc a nie "Mogłeś postąpić tak a nie inaczej"!

    • 3 odpowiedzi
    • 5,4 tys. wyświetleń
  3. Rozpoczęte przez Grzybekk,

    Witam gdy dolaczam na sejse gta 5 jestem ciągle sam ,gdy probuje doalczyc na jakas akcje nie wyszukuje zadnych

      • Lubię to
    • 3 odpowiedzi
    • 5,5 tys. wyświetleń
  4. Rozpoczęte przez RavdorTV,

    Witam. Wczoraj jeszcze normalnie grałem w GTA V, ale nagle gra mi scrashowała i ok. północy jak próbowałem ją włączyć, aż do teraz to gra się nie włącza. Na Steam mam grę jak coś i przez minutę pisze, że jestem w grze. Sprawdzam teraz spójność plików, jak to nie zadziała to nie wiem co dalej robić. Proszę o pomoc, z góry dziękuję! ?

    • 3 odpowiedzi
    • 4,5 tys. wyświetleń
  5. Rozpoczęte przez Namo,

    Czy tylko mi nie pokazuje znajomych?

      • Lubię to
      • Haha
      • Dzięki
    • 6 odpowiedzi
    • 8,3 tys. wyświetleń
  6. Rozpoczęte przez SHuZO181,

    Posiadam słuchawki z dźwiękiem 7.1 od logitech. Ostatnio grając w GTA zauważyłem że kiedy jakiś NPC odezwał się to słyszałem go z lewej kiedy on stał po mojej prawej, Podobnie z wystrzałami i wszystkim innym. Ten problem pojawia się tylko w GTA, w każdej innej grze jest ok. Czy ktoś zna jakieś rozwiązanie do tego problemu? Z góry dziękuje

      • Haha
    • 4 odpowiedzi
    • 4,5 tys. wyświetleń
  7. Rozpoczęte przez McBigos,

    Witam. Moje konto w GTA V zostało skradzione i nie wiem jak je mogę odzyskać. Proszę o pomoc!

    • 3 odpowiedzi
    • 4,4 tys. wyświetleń
  8. Hej! Mam problem z włączeniem GTAV na karcie GeForce GT 650M. Na intelu (i7 3630QM) gra działa. Zainstalowałęm ten sterownik https://www.nvidia.pl/download/driverResults.aspx/83890/pl) Gdy próbuję włączyć grę przez nvidię wyskakuje komunikat "Nie masz uprawnień do wybrania procesora graficznego w tym menu.". W panelu sterowania nvidi mam wybrane dla GTA 5 kartę nvidi. RAM 8 GB Windows 10. Grę uruchamiam jako administrator. Mam nadzieję że jakoś uda się rozwiązać ten problem. Mogę dodać jakieś screeny jeśli to potrzebne ?

    • 2 odpowiedzi
    • 5,7 tys. wyświetleń
  9. Mam problem z kupnem karty shark. po kliknięciu zamów zaczyna się coś wczytywać lecz po dłuższym czasie się zacina.

      • Lubię to
      • Dzięki
      • Umrzyj
      • No co ty?
    • 7 odpowiedzi
    • 6,7 tys. wyświetleń
  10. Witam, mam problem z grą, mianowicie gra uruchamia się prawidłowo oraz prawidłowo i płynnie działa po włączeniu fabuły jak i online, lecz po około 15 min(?) obraz gry się zawiesza, dźwięk niby dalej jest ale po odczekaniu gra się wyłącza i tak jest ciągle. Wie ktoś jak to naprawić? Prosiłabym o szybką pomoc :(((

    • 3 odpowiedzi
    • 7,8 tys. wyświetleń
  11. Rozpoczęte przez Lizteq,

    Witam od dłuższego czasu nie grałem w gta V akurat dzisiaj chciałem to zrobić ale po zalogowaniu do social club każe mi podać swój kod aktywacyjny który był już wpisywany na dane konto. Dodam też że strona social club też nie chce działać wie ktoś może czy to problemy techniczne albo jak to naprawić ?

    • 2 odpowiedzi
    • 3,9 tys. wyświetleń
  12. Rozpoczęte przez Rybus21,

    Witam mam problem z GTAV online otóż po formacie komputera mam ograniczony typ NAT i w trakcie gry na online wyskakuje że mam ustawiona dokładną translacje NAT próbowałem przekierowywania protów lecz nie pomogło aktualnie korzystam z routera od tp link TL-WR841N ale mam tez drugi z którego internet idzie do tego od tp-linka to przez to że mam światłowód pisałem już do supportu rockstar'a ale wysłali mi to co juz próbowałem zrobic a teraz wydaje się że usunęli moje zgłoszenie bo nie mogę w nie wejść pisze że nie ma takiej strony.Myślę że jest tutaj ktoś kto miał/ma ten sam problem i zna rozwiązanie. Liczę na szybką odpowiedż

    • 0 odpowiedzi
    • 3,7 tys. wyświetleń
  13. Rozpoczęte przez szymusss,

    Problem jak na zdjęciach ;v

      • Haha
      • No co ty?
    • 24 odpowiedzi
    • 9,4 tys. wyświetleń
  14. Rozpoczęte przez PR0JECT_M0NSTER,

    Witam mam problem z gta v wbijam na gta v i co nie wybiorę czy to tryb fabularny czy tryb online na końcu ładowania wyskakuje mi błąd ,,Gtav.exe-wyjątek punkt przerwania osiągnięto punkt przerwania''. O co chodzi wcześniej gta działało normalnie.

    • 2 odpowiedzi
    • 5,9 tys. wyświetleń
  15. Rozpoczęte przez RavdorTV,

    Witam. Gdy zrobiłem kopię zapasową gry (mam na Steam), aby pograć na modyfikacji LSPDFR to jak włączam z folderu z kopią GTA to wyskakuje mi taki błąd: A jak uruchamiam GTA przez Steam'a to normalnie się włącza i normalnie mogę grać na online itd, ale nie mam tego moda. Proszę o pomoc!

      • Dzięki
    • 17 odpowiedzi
    • 7,1 tys. wyświetleń
  16. Cześć wszystkim mam problem taki że zapomniałem emaila i hasła do konta rockstar i nie da rady się zalogować. założyłem nowe konto ale nie można się zalogować na nim bo trzeba się zalogować do istniejącego konta na którym grałem macie jakieś pomysły jak to załatwić ???

    • 1 odpowiedź
    • 4,7 tys. wyświetleń
  17. Rozpoczęte przez Blackpl62,

    Mam pewien problem , mianowicie kiedy wchodzę do fabuły to moja postać respi się pod mapą oraz przypomina kształtem jakiegoś pajacyka. Jak próbuję wejść na online to nie dość że na loading screenie w tle zamiast chmur jest postać to trwa on wieczność i nigdy się nie kończy .

    • 2 odpowiedzi
    • 3,6 tys. wyświetleń
  18. Jest jakiś profil lokalny,nie mam na nim nic ? Jak go usuwam to mogę się zalogować ale wyskakuje taki o to komunikat.Ktoś wie jak to naprawić? Błąd prawdopodobnie występuje od momentu jak wgrałem save z neta. Save usunięty,reinstall zrobiony i nic.

    • 1 odpowiedź
    • 5,1 tys. wyświetleń
  19. Rozpoczęte przez lazaro,

    Witam wszystkich mój sprzęt: i5 4460 3.20ghz ASUS EXPEDITION GTX 1050 Ti oc 4gb GIGABYTE B85M-D3H-A Corsair vs450 dysk zwykły hdd 500gb 8gb ram (tu być może jest problem, ale sam już nie wiem) windows 10 64 bit Optymalizowałem gta przez geforce experience i ręcznie, wyłączałem synchronizacje pionową i włączałem, ustawiałem gta na najniższe możliwe detale i na bardzo wysokie - ciągle ten sam problem. Gra działa na 60fps nieważne czy delate niskie czy wysokie, złapie laga i już chuj bombki strzelił fps spadają do 45 fps (tak zostaje) i obraz mega się zacina, dosłownie nie da się grać.. czasami pomaga wyłączenie synchronizacji i włączeni…

    • 1 odpowiedź
    • 3,6 tys. wyświetleń
  20. Rozpoczęte przez Mucrof,

    Od jakiegoś czasu zauważyłem dziwne spadki FPS grając w GTA V. Normalnie gra działa mi w granicach 60 FPS i co kilka minut spada do 15-25 FPS bez żadnego powodu, występuje to także bez obecności wybuchów czy szybkiej jazdy samochodem po mieście. Moje specyfikacje : Karta graficzna: Geforce GTX 960M Procesor: i7-4720HQ 2.6 GHz Ram: 16 GB Rozdzielczość : 4K System Operacyjny : Windows 10 Próbowałem chyba już wszystkiego, więc co szkodzi zapytać was o pomoc. Gram na laptopie Lenovo Y50-70, który jest podłączony do monitora gamingowego ASUS MG28UQ przez HDMI. Gra chodzi na najniższych ustawieniach jakie są możliwe (na 4GB wolnej pamięci za…

      • Haha
    • 7 odpowiedzi
    • 4,6 tys. wyświetleń
  21. po zrobieniu konta na gta 5 social club . w gta 5 na konsoli mam już około 30 % gry . social club mi pokazywał ze nie mam nic zrobione . myślałem ze jak niewiem , zrobie misje to się już ogarnie . lecz dalej nic. czy wiecie może jak to naprawić ?

      • Haha
    • 4 odpowiedzi
    • 3,8 tys. wyświetleń
  22. Witam, od kilku dni mam takie czasami spadki fps ze to wkurza... Zmieniłem z Win10 na 7 i nie pomogło... Sprzęt: Procesor: AMD Athlon(tm) X4 860k Quad Core Processor - 4 GHz RAM: 8 GB Grafika: Nvidia GeForce GTX 1050 2GB Wiedźmin śmiga (ma czasami spadki) a GTA V to w LS, i nie wiem czy wina sterowników czy co... Proszę o pomoc.

    • 8 odpowiedzi
    • 7,3 tys. wyświetleń
  23. Rozpoczęte przez Stachucki,

    Witam. Tak jak w temacie mam spadki fps w GTA V. Procesor: Intel(R) Core(TM) i5-4200U CPU @ 1.60GHz 2.30GHz RAM: 8.00GB (dostępne: 7.45GB) Karta Graficzna: NVIDIA GeForce GT 740M Gra zaczęła klatkować tydzień po zainstalowaniu ale wczesniej działała świetnie jak na mojego lapka. Chodziła w stałych 30-40 fps na średnich-wysokich. Teraz nawet do tych 40 nie dochodzi ale za to spada do 20 i wzrasta do 30 co kilka sekund co powoduje straszne ściny przez które nie da sie grać. Prosze o szybką odpowiedź.

    • 3 odpowiedzi
    • 4,5 tys. wyświetleń
  24. Zacznę od początku chciałem sobie polataćsamolotami bo niedawno kupiłem gta na Xbox one w wersji cyfrowej zawsze w tym samym miejscu gta się wylać ala po Reinstalu mogę dojechać na lotnisko ale nie ma samolotów próbowałem 2 razy na sesji publicznej i raz na solo i zawsze to samo. A i nie wiem czy to ważne ale po reinstalu miałem Save stary a nie od nowa

      • Haha
    • 5 odpowiedzi
    • 5,2 tys. wyświetleń
  25. Rozpoczęte przez Maciek51583,

    Witam nie mogę pobrać nowego DLC ponieważ gry chce się zalogować na social club wyskakuje mi komunikat: "Wystąpił nieznany błąd w funkcjonowaniu usługi Rockstar Games.Spróbuj pownownie później Script error kod:1000.104  Doradzi mi ktoś co mam zrobić

      • Lubię to
      • Haha
    • 3 odpowiedzi
    • 6,6 tys. wyświetleń

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności.

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.