Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

GTA Forum

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zarejestruj się

Interesujesz się GTA? Dołącz do naszej społeczności na GTA Forum! Wymieniaj się wiedzą, poznawaj nowości, korzystaj z poradników i bądź na bieżąco z GTA Online i FiveM.

Problemy techniczne

Jak naprawić GTA kiedy nie działa prawidłowo

  1. 10 FPS na mocnym sprzęcie

    Rozpoczęte przez alerionitaly,

    Witam mam komputer Acer predator g 9 792 karta graficzna: GTX 980M , procesor: i7 6700HQ , 16gb ramu Każda inna gra działa na ultra np wiedzmin na ultra bez włosów wychodzi około 50fps GTA V na srednich ma około 15fps Wiedzmin na ultra bez włosów ma około 50fps Mam najnowsze sterowniki: 399.07 Temperatury karty graficznej dochodzą max do 68 stopni używam programu CAM do sprawdzania temepratur laptop jest regularnie czyszczony. Poniżej dla przykładu pokaże wiedzmin 3 wszystkie gry optymalizuje przez geforce experience macie pomysł skąd taka różnica ? WhatsApp Video 2018-09-09 at 12.32.06.mp4 WhatsApp Video …

      • Umrzyj
    • 27 odpowiedzi
    • 15 tys. wyświetleń
  2. Rozpoczęte przez Seldoks,

    Witam. Otóż mam inny teraz problem. Kiedy próbuje sprawdzić spójność plików w folderze z gra ponieważ coś mi scina, to weryfikowanie plików w tym launcherze social club wyłącza się przed końcem. Co zrobić?

    • 0 odpowiedzi
    • 4,3 tys. wyświetleń
  3. Rozpoczęte przez kacu82,

    Siemka, Mam problem otóz w gta online gdy dołączam do sesji jest wszystko git tylko gdy chce zagrac z moim bratem nagle pojawiaja sie błedy typu "gracz nie uczestniczy juz w tej sesji" itp. dodam że tak sie nie dzieje tylko w gta. W fifie tez jest problem gdy probuje z nim grać ps. wiem ze to problem z internetem zgłaszam sie do was o pomoc dodam że porty otwieralismy , aktualizowalismy karte sieciową, zadnych wirusow nie mamy, tylko przy zresetowaniu routera dzialalo wszystko normalnie przez godzine potem znowu nie dalo sie grac. Internet Upc dekoder horizon.

    • 1 odpowiedź
    • 3,5 tys. wyświetleń
  4. Witam. GTA V na początku chodziło mi dobrze. Ale kiedy podczas kolejnej aktualizacji wyłączyłem komputer, ścinało mi się. Więc usunąłem całe GTA i foldery, pobrałem od nowa robiłem spójność plików, Nowy launcher i dalej to samo. Więc przeinstalowałem komputer. I teraz gdy instaluje aktualizacje co jakiś czas pisze mi ''Weryfikacja Spójności Pobieranej Zawartości'' Czy to dobrze czy źle. Dzieki za odp. PILNE!

    • 2 odpowiedzi
    • 4,6 tys. wyświetleń
  5. Witam mam nietypowy problem na GTA Online. Otóż za każdym razem kiedy pogram sobie z co najmniej pół godziny to sprzedawca z Ammu-Nation nie pojawia się i nie mogę nic kupić.. Jak ktoś inny wejdzie przede mną do Ammu-Nation to sprzedawca się pojawia ale nadal nie mogę nic kupić XD. Jak wejdę przed kimś to typka nie ma, a jak po mnie wejdzie jakiś gracz to magicznie sie pojawia ale nadal nie mogę nic kupić ;-; .. Ogólnie mój Ammu-Nation wygląda tak... Nie wiem co zrobić, Reinstalka nic nie dała, Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam

    • 4 odpowiedzi
    • 10 tys. wyświetleń
  6. Rozpoczęte przez przemek_17,

    witam mam problem zdjęcie dla uwagi

    • 9 odpowiedzi
    • 5,2 tys. wyświetleń
  7. Rozpoczęte przez szybex,

    Siema, za każdym razem gdy włączam GTA pobiera aktualizacje 945mb, dodam że lap nowy świeży system i już reinstalowałem grę ale nic nie pomogło może ktoś ma jakiś pomysł

    • 15 odpowiedzi
    • 16,2 tys. wyświetleń
  8. Rozpoczęte przez thomyroke,

    Witam, posiadam GTA V na konsole PS3, ostatnio założyłem konto na PSN + na Social Club i połączyłem je z GTA V, pobrałem aplikację iFruit i zachciało mi się zmienić rejestrację samochodu jednego z protagonistów, problem polega na tym że zmieniło mi to w samochodach 3 protagonistów na tą samą rejestrację, robiłem zmiany dla każdego ale zmienia się na tą samą rejestracje u 3 protagonistów, i teraz pytanie czy da się przywrócić tablice rejestracyjne początkowe nie usuwając save'a?

    • 5 odpowiedzi
    • 8,1 tys. wyświetleń
  9. Rozpoczęte przez franusiek,

    kiedy probuje wlaczyc gta wlacza mi sie social club musze wpisac kod ktory juz jest napisany ale wyskakuje blad. pomoze ktos?

      • Lubię to
    • 20 odpowiedzi
    • 9,7 tys. wyświetleń
  10. Rozpoczęte przez Ognisty1PL,

    Witam mam problem ponieważ od tygodnia gta zaczęło nie doładowywać tekstur i zacinać podczas gry i procesor ma 100% wykorzystania ustawiałem priorytet ale za wiele nie pomogło przedtem wszystko było dobrze, w innych grach (Fortnite Fifa ) wszystko działa poprawnie. próbowałem reinstall Windows 10 Procesor: i5 4460 3.2Ghz Karta Graficzna: Asus Radeon R9 270x 2gb Ram 8GB

    • 5 odpowiedzi
    • 8,1 tys. wyświetleń
  11. Witam mam problem chciałem sobie pograć odpalam gierke loguje a tu nagle Scr 1 https://scr.hu/djrr26y + scr 2-3 gdzie widać że grę posiadam i grałem 2- https://scr.hu/nA66B2Z 3- https://scr.hu/3OddJ1Z ale nagle patrze i na stronie wyskakuje mi scr 4 - https://scr.hu/XPDDdMP POMOCY chcę pograć ale musze podać kod aktywacyjny gdzie ja już go raz użyłem i było wszystko w porządku + Gra nie jest na steam tylko z rockstara

    • 0 odpowiedzi
    • 3,1 tys. wyświetleń
  12. Rozpoczęte przez marek_ta,

    co jest z serwerami gta online nie da się połączyć cały czas wywala

    • 1 odpowiedź
    • 3,6 tys. wyświetleń
  13. Rozpoczęte przez Stachucki,

    W tych obu pojazdach nie moge użyć dopalaczy z tyłu. Naciskam to co pokazuje mi gra ale i tak nie działają. O co chodzi?

    • 1 odpowiedź
    • 9,1 tys. wyświetleń
  14. Rozpoczęte przez koldziak890,

    Podczas robienia geniusza zbrodni mój kolega wyszedł na przygotowaniu sygnał na cut scence i my mamy 22/26 a on 21/26 proszę o pomoc.

    • 0 odpowiedzi
    • 3,4 tys. wyświetleń
  15. Rozpoczęte przez Ave,

    Witam, przeniosłem ostatnio kilka gier z mniejszego dysku na większy, wszystkie działają oprócz GTA:V. Wyskakuje taki komunikat: Wie ktoś może czy da się coś z tym zrobić bez pobierania GTA od nowa?

    • 6 odpowiedzi
    • 12,4 tys. wyświetleń
  16. Witam, od początku premiery grałem bez żadnych problemów na tym samym komputerze, aż tu nagle zaczął mi non-stop wyskakiwać ten błąd po kilku minutach gry ( po czasie 10-30 min). Poszperałem troszku na necie i znalazłem: *że trzeba usunąć takie 2 pliki -d3dcsx_46.dll - d3dcompiler_46.dll - tak zrobiłem, ale nie poskutkowało. * że trzeba ustawić DirectX'a 11 i limity na wyłączone - tak zawsze było. * wgrywałem sterowniki na nowo i też nie podziałało. *usuwałem plik settings.xml z folderu C:\Users\Użytkownik\Documents\Rockstar Games\GTA V zmieniając potem ustawienia w grze - nie podziałało. Może mi ktoś pomóc ?

      • Haha
    • 3 odpowiedzi
    • 5,3 tys. wyświetleń
  17. Rozpoczęte przez franusiek,

    kiedy probuje wlaczyc gta wlacza mi sie social club musze wpisac kod ktory juz jest napisany ale wyskakuje blad. pomoze ktos?

    • 2 odpowiedzi
    • 3,9 tys. wyświetleń
  18. Mam problem! Jakiś modder zablokował mi dostęp do Klubu Motocyklowego i CEO. Jak to zrobił, to pojawił się komunikat, że zniszczyłem jakąś paczkę i nie mogę dołączać za swoje zachowanie... Kiedy to minie albo jak to naprawić? Bardzo proszę o pomoc!!!

      • Lubię to
      • Dzięki
    • 5 odpowiedzi
    • 9,5 tys. wyświetleń
  19. Witam. Jestem tu nowy i proszę o wyrozumiałość, jeśli umieściłem coś nie tam gdzie trzeba. Ale do rzeczy. Klikając "z" na sesji publicznej gta online powinni sie wyswietlac gracze, powiekszona mapka, pieniądze w prawym gornym rogu, a w lewym dolnym pojazd w jakim sie znajdujemy. Mi wyswietlaja sie tylko gracze i mapa. Nie wiem czym to moze byc spowodowane. Ale jeszcze nie wyswietlają się wyzwania, tylko slychać dzwięk ich rozpoczęcia/zakonczenia. Prosze o pomoc.

    • 0 odpowiedzi
    • 3,2 tys. wyświetleń
  20. Rozpoczęte przez Szynkaaa,

    Cześć, nie doczytują mi się tekstury w Sandy Shore i jego okolicach. Reinstal nic nie zdziałał. Od razu jak tam dojezdzam widze brak tekstur, gta sie zacina. Po chwili jest gta brak odpowiedzi. Podzespoły mojego komputera: i5 6600k , gtx 1060 6gb , 16 gb ram

    • 3 odpowiedzi
    • 3,9 tys. wyświetleń
  21. Witam, Od około tygodnia mam problem z włączeniem GTA V na pc. Na dole napisze po kolei co dokładnie się dzieje. 1. Na pierwszym screenie widać, że robi się aktualizacja 2. Zaraz po ukończeniu aktualizacji (zdj. 2) gta v przestaje dzialać. 3. Pojawia się opcja debuguj z której staram się skorzystać, lecz i to nie pomaga co widać już na ostatnim załączonym screenie. --------------------------- Od dawna nie gram na modach, jeszcze około tydzień temu gra normalnie śmigała. Na początku olewałem ten problem bo myślałem, że to jest chwilowe i samo się rozwiąże, ale coraz bardziej zaczynam w to wątpić. Szukałem tego tematu na forum, ale nigdzi…

    • 3 odpowiedzi
    • 5 tys. wyświetleń
  22. Rozpoczęte przez dawidos577,

    Witam, mam takie pytanko czy podałby mi ktoś przykładowe wartości handligów tak żeby samochód z moda był szybki ale do takiego stopnia żeby dało się nim jeździć. Chodzi mi o prędkość w okolicach 350 km/h. Z góry dzięki, pozdrawiam.

    • 1 odpowiedź
    • 4,5 tys. wyświetleń
  23. Mój problem polega już na samym początkowej misji po złapania maikela muszę przełączać na druga postać żeby mógł go zastrzelić niestety nie mam takiej możliwości ponieważ nie mogę przełączać postaci ?

    • 3 odpowiedzi
    • 6,9 tys. wyświetleń
  24. Rozpoczęte przez al3m1x,

    Witam, na starym komputerze od czasu do czasu grałem sobie w gta, ukończyłem maksymalnie fabułę, lecz komputer generował małą liczbę klatek, więc zdecydowałem się na zakup nowego komputera. Okazało się, że przy stałych 150-200fps na fabule na ultra miewam co jakieś 10 sekund pół-sekundową ścinkę, na gta online wszystko działa normalnie i płynnie. Skąd to wynika? Jest to przez to, że mapa może nie być do końca wczytana na tym komputerze? Gra zainstalowana na dysku HDD, ale na poprzednim komputerze to nie był problem. Specyfikacja: i5 8600k, GTX 1070 Palit SuperJetstream, HDD Toshiba P300, Grandis2, MSI Z370 Tomahawk

      • Dzięki
    • 3 odpowiedzi
    • 4,7 tys. wyświetleń
  25. Rozpoczęte przez MedMex,

    Witam serdecznie. Słuchajcie a więc tak. Mam GTA 5 wersja pudełkowa która instaluje się baaaardzo długo ale się instaluje. Loguje się na social club i wtedy rodzą się problemy. Żadna aktualizacja nie może się zainstalować tzn zainstalowała się ta największa ponad 23 GB no ale inne już niestety nie i gry nie da się odpalić. Wiem że są problemy z uruchomieniem gry na innej partycji niż C tylko nie wiem jak co zrobić by wszystko dobrze działało. Co ciekawe na dysku D gdzie jest gra nie ma Social Club a social club jest na dysku C . Proszę o pomoc.

    • 2 odpowiedzi
    • 5,6 tys. wyświetleń

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności.

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.