Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

GTA Forum

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zarejestruj się

Interesujesz się GTA? Dołącz do naszej społeczności na GTA Forum! Wymieniaj się wiedzą, poznawaj nowości, korzystaj z poradników i bądź na bieżąco z GTA Online i FiveM.

Problemy techniczne

Jak naprawić GTA kiedy nie działa prawidłowo

  1. Wyłączające sie gta 5 podczas wczytywania lub zbugowane przyciski co robić?

    Rozpoczęte przez DavID_,

    Witam mam problem w gta 5 ponieważ gdy uruchamiam gta to mam błąd że niby przyciski konfliktują się z innymi przyciskami daje linka do zdjęcia http://wrzuc.se/i/5caca29b7e944 a gdy naprawiam ten błąd to gta po jakimś czasie się samo wyłącza nawet gdy nie mam nic włączone Proszę o pomoc z góry dziękuje ?

    • 0 odpowiedzi
    • 2,2 tys. wyświetleń
  2. Rozpoczęte przez glizda,

    Mam problem z GTA V. Otóż gdy włączam GTA i gdy już jest ładowanietrybu fabularnego to po 2 sekundach GTA się wyłącza i wywala mnie na pulpit. Proszę o pomoc co mogę z tym zrobić

    • 0 odpowiedzi
    • 2,1 tys. wyświetleń
  3. Naruszono Warunki korzystania z usługi Rockstar Games - funkcje konta zostały ograniczone. Nowy komunikat o Banie w GTA Online czy ktoś próbował włamać mi się na konto?

    • 12 odpowiedzi
    • 7,7 tys. wyświetleń
  4. Rozpoczęte przez szymusss,

    Siema siema, opisze wam moj problem. Gram sobie gram i nagle jak grom z jasnego nieba, wyrzucili mnie z gry, mysle ok, zdarza sie, wchodze do gta online, i komunikat zaloguj sie. No i tu zaczynaja sie schody restaruje gta, loguje sie, i jeb jakas werfikacja dwuetapowa ze mam podac kod. I ten nie potrafie sie zalogowac do social clubu nawet. Pomoże ktos?

      • Lubię to
      • Haha
    • 31 odpowiedzi
    • 21,4 tys. wyświetleń
  5. Rozpoczęte przez vaaaar,

    Siema, pytanko. Miał już ktoś problem z zapomnianym e-mailem do SocialClub? Przekopałem już wszystkie i nic.. Czy jest możliwość odzyskania takiego konta?

      • Dzięki
    • 5 odpowiedzi
    • 18,3 tys. wyświetleń
  6. Rozpoczęte przez Namexrdd,

    Gdy uruchamiam gre na steam wyskakuje to i nic nie da sie zrobic. Pomocy.

    • 0 odpowiedzi
    • 2,2 tys. wyświetleń
  7. Witam witam, mam problem z GTA V. Wczoraj przeniosłem gta V z lapka na pc, normalnie chodziło do czasu.. Jak próbowałem uruchomić drugi raz wyskoczyła aktualizacja a jak się skończyła to błąd :"Przepraszmy, gra Grand Theft Auto V nie jest zainstalowana na tym systemie", ale potem się uruchomiło normalnie. Dziś to samo gdy chciałem uruchomić gta. Ta sama aktualizacja i ten błąd, tylko, że już się nie uruchamia i po ponownym uruchomieniu ta sama aktualizacja. Ktoś coś?

    • 0 odpowiedzi
    • 3,1 tys. wyświetleń
  8. Rozpoczęte przez Ziomalll,

    Witam.Mam taki problem ze posiadam GTA V od 2016roku. Po 3 miesięcznej przerwie chciałem teraz sobie zagrać loguje się na social club i pisze ze ''Zalogowano'' i nagle wyskakuje prosze wprowadzić ''kod aktywacyjny'' -.- Dodam ze jak loguje sie na przeglądarce to normalnie mam konto gta postac online i troche zrobionych misji na offline i normlanie mi to pokazuje ale na social clubie każą mi wpisać kod.Ktoś wie jak to naprawić? ? help pls.

    • 2 odpowiedzi
    • 3 tys. wyświetleń
  9. Mam problem z uruchomieniem Gta 5 . Czysta kopia zainstalowana . Pierwsze uruchomienie i wyskakuje taki komunikat jak poniżej . Wersja pudełkowa Kupiona w dniu premiery na Pc . Kiedyś normalnie działała ale mi się znudziło to usunąłem . Mam chęć znów zagrać a tu taka niespodzianka . Pomocy ? Pozdrawiam

    • 3 odpowiedzi
    • 4,6 tys. wyświetleń
  10. Rozpoczęte przez Domson,

    Witam, Od razu mówię mam pierwszy raz taki problem i nwm co mam robić. Nie grałem w GTA 3 miesiące, dzisiaj chciałem się zalogować i okazało się że mam weryfikację dwuetapową, chociaż takiej nie ustawiałem. Nie wiem za bardzo jak mam odzyskać konto hasło już zmieniłem ale nic to nie da jak nie mogę się zalogować.

    • 7 odpowiedzi
    • 12,8 tys. wyświetleń
  11. Cześć, Mam problem z wydajnością GTA 5. mam 1050 TI 4GB, I7 7700HQ, 8GB RAM. Problem w tym, że jak jeżdżę autem to mi strasznie zacina gra, i spada nawet do 12 fps. czy ktoś mi pomoże, albo powie gdzie kwi problem? :d

    • 1 odpowiedź
    • 3,2 tys. wyświetleń
  12. Rozpoczęte przez wilczek112,

    Witam, kilka dni temu wyłapałem format dysku z grami przez intel optane... Po przywróceniu plików pojawił się problem z gta kod 107 (0xc0000005) zrobiłem kompletną reinstalację bo sprawdzenie plików nic nie dało, oczywiście po drodze wyszło że mam uszkodzony plik na 7 płycie... Musiałem pobrać całą grę z internetu poza aktualizacjami je postanowiłem zachować bo to nie one powodowały problem, po pobraniu gry udało się gta się odpala ale po wejściu w online "sukces zawartość została pobrana i zainstalowana" czy coś w ten deseń zacząłem szukać dalej problemu usunąłem aktualizacje i je pobrałem na nowo oczywiście po pobraniu ich na nowo wróciłem do punktu wyjścia mianowicie k…

    • 0 odpowiedzi
    • 2,7 tys. wyświetleń
  13. Rozpoczęte przez Buzieq,

    Gdy ładuje mi się sesja gta online wywala mnie i pojawia mi się komunikat z pamięcią read.Ten sam problem mam z Apexem.

    • 0 odpowiedzi
    • 3,9 tys. wyświetleń
  14. Mam problem. Klikam w steam graj (mam wersje gta v steam), po kilku sekundach widzę na swoim ekranie laptopa: "z niewyjaśnionych przyczyn nie można uruchomić Grand Theft Auto V" poniżej są dwa przyciski: Tryb Awaryjny (pogorszona grafika) oraz Ponów klikałem obydwa żaden nie zadziałał. Ktoś ma pomysł? Jeśli tak to piszcie. Jutro planuję ponowną instalacje jeśli się nie polepszy, bo może GTA V miało dziś zły dzień. Dodam tylko że wkładałem folder z menyoo mod do folderu z grą. PS wczesniej jeszcze próbowałem bo mi się nie udawało z tym modem to rozpakowalem wszystko z folderu menyoo stuff (zawartego w modzie menyoo) podczas gdy te pliki z menyoo stuff stamtąd wyjmowalem że…

    • 0 odpowiedzi
    • 4,4 tys. wyświetleń
  15. Rozpoczęte przez Suski12,

    Witam. Kiedyś kupiłem owe GTA V zainstalowałem zrobiłem aktualizacje grałem przez rok aż mi sie dysk nie spalił. Kupiłem nowy dysk zainstalowałem GTA zalogowałem sie na moje konto i każą podać mi podać kod dostępu z pudełka a problem jest taki że zgubiłem ten kod. Co mam w tej sytuacji zrobić czy nowe GTA muszę kupić czy jak? Moim zdaniem powinno zapamiętać że konto było już aktywowane. Proszę o pomoc.

    • 0 odpowiedzi
    • 5,4 tys. wyświetleń
  16. Siema chcialem zagrac se dzis z kumplem w gta online a tu wyskakuje ,, nie udało się odszukać kompatybilnej sesji gta online '' nie wiem co robic i licze na pomoc

    • 0 odpowiedzi
    • 6,5 tys. wyświetleń
  17. Gra zamiast się instalować cały czas się wczytuje w Social Club

    • 0 odpowiedzi
    • 2,4 tys. wyświetleń
  18. Rozpoczęte przez exec137,

    • 1 odpowiedź
    • 2,5 tys. wyświetleń
  19. Rozpoczęte przez exec137,

    • 0 odpowiedzi
    • 3,1 tys. wyświetleń
  20. Rozpoczęte przez McKennaii,

    Witam Podczas uruchamiania gta online wyskakuje mi takie okno i nic nie mogę z tym zrobić pomaga tylko ctrl+alt+del, skanowałem komputer rożnymi programami antywirusowymi i nie przynosi to żadnych rezultatów:(

    • 0 odpowiedzi
    • 2,4 tys. wyświetleń
  21. Rozpoczęte przez Kubsztainerix,

    Mam błąd z włączeniem i zalogowaniem się na fivem mimo iż jestem zalogowany w Social Club i odpalam fivem przez steam. Gdy grałem i dostałem się do policji na pewnym z serwerów postanowiłem zrestartować fivem i wtedy pojawił mi się komunikat poniżej. stwierdziłem że i tak wejde na serwer. Po wejściu na serwer nie wyświetlała mi się postać, pieniądze i moja praca. Próbowałem zrobić konto na fivem ale wtedy pojawił mi się komunikat o z autoryzowaniu nie wiadomo czego. Próbowałem usuwać różne pliki, reinstalować fivem zrobiłem to 3 razy i nadal jest ten sam komunikat Proszę o pomoc.

    • 0 odpowiedzi
    • 6,4 tys. wyświetleń
  22. Rozpoczęte przez Jablonka,

    Witam. Weszłem na GTA online tydzień temu w weekend i dzisiaj. Niestety nigdzie nie dostałem moich 250k. O co chodzi, wy też tak macie?

    • 5 odpowiedzi
    • 5 tys. wyświetleń
  23. Rozpoczęte przez kamicz,

    Witam, dzisiaj pobrałem gta v ze steam i mam taki problem ze wiecznie się wczytuje przy pierwszych napisach, czasami przeskoczy na kolejne napisy i tak w nieskończoność. W czym może by problem ?

    • 1 odpowiedź
    • 3,9 tys. wyświetleń
  24. Rozpoczęte przez JUK,

    Hej. Mój problem polegam na tym, że GTA V bez przerwy mi crashuje. Ostatnio, po tym, jak dodałem zmodyfikowanego gameconfiga, aby przy wsiadaniu do pojazdów mnie nie wyrzucało z gry, mam problem z niespójnością plików. "-verify" nie działa. Gra była już reinstallowana 3 razy i dalej nic. Wcześniej miałam również problem z nieskończonym ekranem ładowania.Ktoś mógłby mi pomóc? Tutaj zostawiam moje crash raporty: [2019-02-17 15:13:38.136] [DISPLAY] Accepted argument: '-verify' [2019-02-17 15:13:38.480] [DISPLAY] Using DPI 96 [2019-02-17 15:13:38.558] [DISPLAY] File version 10000:6440001 (for C:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto V\GTA5.exe) [2019-02-17…

    • 1 odpowiedź
    • 8,9 tys. wyświetleń
  25. Rozpoczęte przez kacper1234567895,

    Cześć, Mam problem z gta 5. Gra chodzi na 20fps a nawet nie całych. Gdy jadę z pełną prędkością to liczba klatek spada nawet do 5 Mój sprzęt to: Intel i3 4000M 8GB Ram Radeon HD8570M 2GB Sterowniki aktualne Ustawienia gry ustawione według poradników znalezionych w necie ( ogólnie to wszystko powyłączane lub na minimum) Pasek pamięci wideo w połowie Czy może to być wina internetu ? Na speed teście ping 12ms, download 28Mbps upload 15,59 Mbps inne gry typu CS chodzą normalnie Jest na to jakiś sposób ? może ktoś miał podobny problem. pozdrawiam

    • 2 odpowiedzi
    • 3,5 tys. wyświetleń

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności.

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.