Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Rekomendowany post

Siema siema, opisze wam moj problem. Gram sobie gram i nagle jak grom z jasnego nieba, wyrzucili mnie z gry, mysle ok, zdarza sie, wchodze do gta online, i komunikat zaloguj sie. No i tu zaczynaja sie schody restaruje gta, loguje sie, i jeb jakas werfikacja dwuetapowa ze mam podac kod. I ten nie potrafie sie zalogowac do social clubu nawet. Pomoże ktos?

Na to wygląda, że ktoś korzysta z twojego konta skoro prosi cię o kod weryfikacji dwuetapowej a ty tego nie ustawiałeś

werfikacja dwuetapowa gta.png

• Haha 1

1 minutę temu, szymusss napisał:

ale ze ukradli, czy spekulacje?

Ktoś zajebał ci konto i włączył weryfikacje dwuetapową. Załóż drugie konto tylko na inny mail i napisz ticketa https://support.rockstargames.com/hc/pl-pl/requests/new jutro powinni odpisać. Aby uprzedzić ich pytania podaj również kod aktywacyjny oraz datę urodzin, która była w ustawieniach konta.

1 minutę temu, Cruzzer napisał:

Ktoś zajebał ci konto i włączył weryfikacje dwuetapową. Załóż drugie konto tylko na inny mail i napisz ticketa https://support.rockstargames.com/hc/pl-pl/requests/new jutro powinni odpisać. Aby uprzedzić ich pytania podaj również kod aktywacyjny oraz datę urodzin, która była w ustawieniach konta.

Dzieki, napisze

1 minutę temu, Cruzzer napisał:

Będzie problem jeśli złodziej biega teraz z jakimś menu na twoim koncie.

Kolega jest online i mowi ze nikogo nie ma, no chyba ze usunal 

Przed chwilą, Namo napisał:

Tak, pewno masz takie samo na sc co do skrzynki albo jakiś forów internetowych.

A napisac to po polsku czy po angielsku, i czy moglby mi ktos pomoc w napisaniu tego xD

Przed chwilą, szymusss napisał:

A napisac to po polsku czy po angielsku

Po angielsku obowiązkowo, szybsza reakcja będzie od strony supportu

czy moglby mi ktos pomoc w napisaniu

teraz już znamy profil psychologiczny ludzi którym kradnie się konta

• Lubię to 1
  • Haha 1

2 minuty temu, szymusss napisał:

A napisac to po polsku czy po angielsku, i czy moglby mi ktos pomoc w napisaniu tego xD

Pisz po anielsku. Od biedy użyj translatora, krótkie zdania tłumaczy w miarę przyzwoicie.

5 minut temu, szymusss napisał:

Ale ktos musial miec pasy cnie, juz pisze

Niekoniecznie, wystarczył wyciek twojego maila a jak miałeś proste hasło to brute force lub metoda słownikowa.

6 minut temu, szymusss napisał:

Jeden dzien, czekac na odpowiedz?

1-2 dni powinni odpisać.

Na innym koncie chcialem zobaczyc moj profil lecz jest niedostepny, i ma inne zdjecie 

Bo jest ustawiony na prywatny.

40 minut temu, szymusss napisał:

Aha, ktos mi na discordzie napisal zebym sie teraz zalogowal, i dziala

Ustaw sobie jakieś mocniejsze hasło do SC, włącz weryfikacje dwuetapową i na wszelki wypadek zmień hasło do poczty.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Mroczny
      Cześć mam 14 lat i szukam osób do girania np gtav. Jestem  ogarnientym graczem., i nie wkurzam się jak np przegrywa czy coś podobnego. Szukam ogarniętych graczy (wiek jest dowolny), z ogarnięty mikrem i możliwością wbicia na ts.
      Chętnych zapraszam do pisania na priv
      STEAM: https://steamcommunity.com/id/xxxmagicznyy
      SOCIAL CLUB: https://pl.socialclub.rockstargames.com/member/xxmroczny
    • Przez cryingKidsClique
      Poziom:  7796
      Kasa:  41.470.810.163 $
      Konto po banie 30 dniowym
      cena / wymiana do uzg na priv
      Brak możliwości zmiany nicku na 365d

• Przez cryingKidsClique
      Poziom:  752
      Kasa:  948.486.296 $
      Konto bez banów
      cena / wymiana do uzg na priv
      Możliwość zmiany nicku

• Przez nartunio20
      KONTO 90 LEVEL CENA DO UZGODNIENIA

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.