Zarejestruj się
Interesujesz się GTA? Dołącz do naszej społeczności na GTA Forum! Wymieniaj się wiedzą, poznawaj nowości, korzystaj z poradników i bądź na bieżąco z GTA Online i FiveM.
Treść opublikowana przez Recon
- PC włącza się z opóźnieniem i samoczynnie się restartuje samoczynnie
-
Jak skalibrować pada w gta 5 pc!
W menadżer urządzeń to tam skalibrujesz pada , a tu tylko se ustawisz podstawowe wartości
-
Program Grand Theft Auto V przestał działać
Pisz w pomocy technicznej to wyżej Tam masz podobny problem techniczny
-
GTA 5 bardzo mało fps i spadki!
Ha dogadaj się z sprzedawcą , że owszem kupisz pamięć , ale jeśli nie spełni twoich wymagań to ją zwrócisz , a on ci kasę. Bo kupując w sklepie internetowym mas 10 dni na zwrot tylko informujesz sklep , że zwracasz , a cała procedura zwrotu kasy to 14 dni. Jedna kość 4GB Kingstona to za mało dla takiej gry , ale najmniej 8GB tylko w dualu są wstanie skutecznie działać. I nie kupuj takich kości jak masz owszem tańsze , ale nie są warte, aby je montować. Kingston to marka sama w sobie i inne marki które są też są dobre , ale nie najlepsze co weryfikuje rynek. Płyta jakiej wartości obsługuje kości ram zobacz w specyfikacji płyty i tak dobieraj kość , aby była kompatybilna z nią. Tu znalazłem standard : DDR4-2133 , https://www.komputronik.pl/product/289460/hyperx-fury-black-4gb-1x4gb-2133mhz-ddr4-cl14-dimm-.html że takie kości obsługuje , ale się upewnij .
-
GTA 5 bardzo mało fps i spadki!
Ja bym takiego sprzętu na pewno sobie nie kupił. Z twojego zestawu to bym zostawił tylko procesor, zasilacz i dysk , a reszty się pozbył. Ja bym podmienił pamięć na kingstona 2x 4GB w dualu jeśli masz taką możliwość i w ustawieniach gry ustaw pod siebie wszystko zobacz jak to działa . A to że w gta ci z automatu ustawiły się takie a nie inne parametry to coś jest na rzeczy widzisz przecież sam. Wnioski sam se wyciągnij. A ja zostawiam to bez komentarza.
-
Spadki fps
czyli graficzna karta ma za mało pamięci - dziwne , że wcześniej mogłeś grać normalnie? a wyłączyłeś te tekstury itp detale i na średnich w ustawieniach graficznych w grze przejdź więc do panelu karty graficznej i ustaw w menu zarządzania detale na to co jest zbędne na wyłącz i wyreguluj ustawienia karty na wydajność na pasku jeśli to nie pomorze to morze pomóc format , ale nie koniecznie cytat: Dodam jeszcze że przedtem normalnie miałem stałe 60-85 fps (skończyłem całą grę 100%) - kiedy to było jaki czas temu ? cytat: moim zdaniem komputer powinien pociągnąć gta na wysokich/bardzo wysokich ustawieniach w 45-70 fps - dziwne , że nie daje rady nawet na średnich
-
GTA 5 bardzo mało fps i spadki!
Źle skonfigurowany sprzęt masz pod względem podzespołów.
-
Spadki fps
No to przejdź na ustawienia średnie to co jest zbędne wyłącz w ustawieniach grafiki w grze Zagraj na sesji dla zaproszonych w której będziesz tylko ty i boty, czy tu też masz lagi ? Odszukaj nową sesje na której jest mniej graczy , czy też lagi występują ?. Otwórz menadżer zadań przed uruchomieniem gta i zakończ proces dla programów, które nie powinny pracować. Jaki masz ping bez gry, a jaki w grze ? Czy na ustawieniach średnich też są lagi ?
-
Spadki fps
Zagraj na sesji dla zaproszonych w której będziesz tylko ty i boty, czy tu też masz lagi ? Odszukaj nową sesje na której jest mniej graczy , czy też lagi występują ?. Otwórz menadżer zadań przed uruchomieniem gta i zakończ proces dla programów, które nie powinny pracować. Jaki masz ping bez gry, a jaki w grze ? Czy na ustawieniach średnich też są lagi ?
-
Wspólne granie GTA Online na PC
Witaj zaproszenie poszło. Zapraszam
-
Wspólne granie GTA Online na PC
Witaj Zaproszenie poszło. Wspólne granie
-
Problem z GTA online, crashe.
Spróbuj zmienić ustawienia graficzne w menu gry , gdy jesteś w fabularnym. Zmniejsz ustawienia wideo wyłącz zbędne detale jak np ruch uliczny itp zbyt duże obciążenie graficznej karty obciąża proces. Oczyść dysk z śmieci zobacz folder temp na dysku i oczyść wszystko z niego co się tylko da usunąć. Przeładuj komputer tj uruchom ponownie i sprawdź.
-
Spadki fps
Nie ma znaczenia jaki to dysk. @pikaplejer Dodam jeszcze że przedtem normalnie miałem stałe 60-85 fps (skończyłem całą grę 100%) > tj kiedy to było? W grze masz menu i przejdź do ustawień wideo jeśli pasek ten na górze zielony masz do końca wykorzystany to znaczy , że grafika już ma problemy. A jeśli w połowie lub mniej to jest jeszcze wystarczająca ilość pamięci graficznej do płynnej gry. Dobra rada to powyłączaj sobie zbędne detale w ustawieniach graficznych gry takich np. jak ilość ludności w grze , ruch uliczny itp , a pasek postępu zmniejszy się. Każda aktualizacja gry coś ulepsza lub pogarsza to po to aby napędzić rynek kart graficznych, dysków itp podzespołów.
-
Event 2x kasa od lestera
PODWÓJNE PREMIE GTA$ I RP ZA MISJE LESTERA Lester Crest jest tytanem pracy - nie tylko zajmuje się Skokiem na koniec świata, ale jednocześnie oferuje inne zajęcia, za które płaci obecnie podwójnie (2x GTA$ i RP za wszystkie misje kontaktowe Lestera). Do 15 stycznia oczekujcie telefonów od pana Cresta i zgarniajcie podwójną kasę.
-
Wspólne granie GTA Online na PC
Witaj @Quazu Jeśli chcesz dołączyć to zapraszam
-
Błąd 1000.104
Napisz do Rockstar lub zadzwoń podając błąd
-
Odpalanie gry
Opisuj dokładniej problemy, abyśmy mogli pomóc.
-
Problem z instalacją
Wyłącz na czas pobierania program antywirusowy lub go aktualizuj. Po tym ponownie włącz program antywirusowy.
-
Wspólne granie GTA Online na PC
Zapraszam do wspólnej gry
-
Program Grand Theft Auto V przestał działać
W GTA online obciąża i to nieźle. Ale możesz zmniejszyć w ustawieniach gry takie tam jak jakość tekstur, wideo, jakość. A u góry masz zielony pasek wykorzystania pamięci w grze im mniej tym lepiej. Jak pasek dojdzie do końca to gra się zawiesi lub nawet wcześniej po prostu zabrakło pamięci w karcie graficznej.
-
Napad na human labs
A próbowałeś wejść w lobby ? widzisz ten napad czy nie na tablicy ? jeśli masz białą tablicę to nic jak zagrać inny napad niech ci się zresetuje. A może i faktycznie Lester powiedział sobie mam go dość. A tak na poważnie to zagraj inne napady od innych graczy to Lester je zresetuje.
-
GTA 5 Ban Protection 1.42
Dokładnie, ale nie bez powodu. Czy oni myślą? nie nie myślą przecież R też śledzi YT. A nasz support nic nie może, gdyż banują z centrali i nie ma zlituj się.
-
Program Grand Theft Auto V przestał działać
A jaki komunikat masz ? A próbowałeś na innej sesji, czy tylko na tej co Cię załadowało. Coś ci obciąża proces zobacz co to jest ? Nie wszyscy mają ten problem, gdyż ja go nie mam.
- Poszukuje słuchawek pomiędzy 300 - 400zł
-
GTA 5 Ban Protection 1.42
Ach ci nagrywajki też obrywają baniki wiem i widziałem na YT jak się żalił do supporta. I nic nie wskórał ban to ban pan powiedział.
Ostatnia aktywność
-
Przedsprzedaż GTA 6 ruszy 25 czerwca
Rockstar Games rozpoczęło właściwą kampanię promocyjną GTA 6. Firma zaprezentowała oficjalną okładkę gry i potwierdziła, że przedsprzedaż Grand Theft Auto VI wystartuje 25 czerwca 2026 roku. Na razie nie poznaliśmy cen ani zawartości poszczególnych edycji. Szczegóły powinny zostać ujawnione najpóźniej w dniu rozpoczęcia przedsprzedaży. Możliwe, że razem ze startem zamówień Rockstar opublikuje także Trailer 3 lub pierwszy większy materiał pokazujący rozgrywkę, ale nie zostało to jeszcze oficjalnie potwierdzone. Na stronie GTA 6 pojawił się również nowy screenshot przedstawiający Vice City o zachodzie słońca. Grafika ponownie pokazuje tropikalny klimat miasta, które będzie najważniejszą częścią fikcyjnego stanu Leonida. Rockstar przygotowało też niespodziankę dla graczy posiadających starsze wydania GTA 5. Od 18 czerwca właściciele gry na PlayStation 4 oraz cyfrowego wydania na Xbox One mogą bezpłatnie przejść na wersję dla PlayStation 5 i Xbox Series X lub S. Wcześniej taka aktualizacja kosztowała 169 PLN. Nowsza wersja GTA 5 oferuje rozgrywkę w maksymalnie 60 klatkach na sekundę, poprawioną grafikę, wybrane efekty ray tracingu oraz krótsze czasy ładowania. Postępy z kampanii fabularnej i GTA Online można przenieść na nową konsolę. Na lipiec zapowiedziano natomiast dużą aktualizację GTA Online. Jej główną atrakcją będzie napad na galerię sztuki w Kortz Center. Akcja ma obejmować rozpoznanie kompleksu, przygotowania i wybór sposobu przeprowadzenia napadu. Do rozpoczęcia operacji potrzebne będzie studio artystyczne dodane do posiadanej rezydencji. Premiera GTA 6 odbędzie się 19 listopada 2026 roku na PlayStation 5 i Xbox Series X lub S. Wersja na PC nadal nie została oficjalnie zapowiedziana. Jak podoba Wam się oficjalna okładka GTA 6? Zamierzacie zamówić grę od razu 25 czerwca, czy czekacie na informacje o cenach i dostępnych edycjach?
-
Grand Theft Auto VI: ujawnienie grafiki oficjalnej okładki
Zamówienia przedpremierowe Grand Theft Auto VI będą oficjalnie dostępne już od 25 czerwca w sklepach sprzedaży cyfrowej oraz u innych wybranych sprzedawców. Sprawdź grafikę oficjalnej okładki, która jest również dostępna do pobrania ze strony rockstargames.com/VI.
- EclipseRP WL OFF
-
EclipseRP WL OFF
tutaj będzie podany discord serwera kilka dni przed startem oraz IP serwera za kilka dni aktualizacja w tym poście.
-
Nie ładuje mi sie gra
Witam chciałem sobie zagrać po dłuższej nie obecności w gta online na wersji enhanced z epic games ale gra stwierdziła że kompletnie sie nie uruchomi Uruchamia sie na dosłowną sekunde lub dwie czarny ekran i wywala do pulpitu reinstalowałem gre ze dwa razy wcześniej takiego problemu nie miałem