Zarejestruj się
Interesujesz się GTA? Dołącz do naszej społeczności na GTA Forum! Wymieniaj się wiedzą, poznawaj nowości, korzystaj z poradników i bądź na bieżąco z GTA Online i FiveM.
Treść opublikowana przez Cruzzer
- Cheaty PC
-
Gdzie i czy wogule można kupić haksowany hajs?
Na PS4? Nie ma tam cheatów.
- Level up
-
Pytanie od nooba
Żadnych modów nie trzeba. Do gry cały czas pojawiają się darmowe dodatki wprowadzające kolejne pojazdy, ubrania itp. Oczywiście aby coś zakupić trzeba mieć gotówkę. Zdobywa się ją przez napady wraz z innymi graczami, misje, wyścigi więc każdy znajdzie coś dla siebie. GTA online rozwijane jest aktualnie na XBOX ONE, PS4 oraz PC. XBOX 360 oraz PS3 nie są już wspierane co za tym idzie nie ma tam aktualizacji od dwóch lat z tego co pamiętam.
-
Pytanie od nooba
To co oglądał to tryb online. Dostępny jest na każdej platformie. Może też pograć w tryb dla pojedyńczego gracza. Misje, zadania poboczne, zwiedzanie dość sporej mapy itp. Radzę zwrócić uwagę, że nagość, sex i brutalność to w tej grze dość popularny widok np. scena gdzie za zadnie mamy torturowanie jakiegoś Meksykanina.
-
Kod 202/problem z uruchomieniem
W takim razie miłej gry.
-
Kod 202/problem z uruchomieniem
http://netdiag.pl/artykuly/dns/
-
Kod 202/problem z uruchomieniem
Spróbuj zmienić adresy DNS na 8.8.8.8 oraz 8.8.4.4 .
- Modowanie własnego konta
-
Kod 202/problem z uruchomieniem
Możesz spróbować pobrać najnowszy launcher SC może coś to da. https://support.rockstargames.com/hc/pl/articles/200146066-Łącze-do-pobrania-aplikacji-Social-Club
-
Kod 202/problem z uruchomieniem
To już chyba 3 taki temat dziś. Pewnie coś jest z serwerami. Sam dziś doświadczyłem dziwnych lagów typu długie odradzanie i teleportowanie się graczy o kilka metrów... znajomi mają to samo.
-
Nie mogę grać w GTA Online
Jak klikniesz przycisk HOME to wyświetli się nakłada SC. Sprawdź czy jesteś tam zalogowany.
- Level Up GTA Online
-
Money Lobby na konsolach
Gry odpalane z XBOX ONE są strumieniowane z konsoli na ekran komputera, chyba że chodzi ci o gry typu Forza Horizon 3. W tym przypadku gra została stworzona na PC i przeniesiona na konsolę. Co do menu to po co je tworzyć skoro i tak się tego na konsoli nie zainstaluje bo jej zabezpieczenia nie zostały złamane.
-
Money Lobby na konsolach
Nie ma modów na XBOX ONE i PS4. Na XBOX 360 i PS3 nie banują więc sam sobie możesz zainstalować.
-
Ustawienie stroju kąpielowego dla postaci
Strój jest standardowy dla każdej postaci i raczej nie da się go zmienić. Poza tym taka opcja jest trochę bez sensu.
-
Problem z wejściem do GTA Online
Nie pisz na polski support bo po tym jak ja z nimi pisałem to mam wrażenie, że nikt z nich nigdy nie grał w GTA.
-
Przeniesienie statystyk na drugą postać
Kasę wystarczy wpłacić do banku wtedy dostępna jest na każdej postaci. Jeśli chodzi o lvl to przy tworzeniu drugiej postaci wyskoczy komunikat w stylu: „Twoja postać 1 ma poziom 80 czy chcesz go teraz przenieść?” Po potwierdzeniu obie postacie będą miały 80 lvl. Jeśli pierwsza postać ma powyżej 120 lvla to na drugą można przenieść max 120 czyli: Pierwsza ma np 200 to druga po przeniesieniu będzie miała 120. Dodatkowo postać z przeniesionym lvl dostaje trochę kasy oraz apartament.
-
Przeniesienie statystyk na drugą postać
Nie ma. Możesz przenieść tylko rangę i kasę.
- Skok na koniec świata DLC
- Modowane konto GTA V
-
Pobieranie GTA [ bardzo wazne ]
Pliki pojawią się po pobraniu . Specjalnie włączyłem pobieranie jakiegoś indyka żeby to sprawdzić i do czasu ukończenia pobierania folder był pusty.
-
Dobry sprzęt a gra chodzi słabo
No cóż. Wygląda na to, że na tym laptopie w GTA nie zagrasz
-
Felgi od bennego w dowolnym samochodzie.
Potrzebne będą: -Cheat Engine do pobrania z http://www.cheatengine.org/ . Przy instalacji zalecam być uważnym aby nie zainstalować dodatkowo antywirusa od sponsora. -Lista kodów HEX wszystkich pojazdów w grze http://pastebin.pl/view/35091acf -Umiejętność czytania ze zrozumieniem. Instrukcja: -W grze przechodzimy na sesję jednoosobową. -Udajemy się do garażu, w którym znajduje się pojazd, któremu chcemy zmienić felgi. (W moim przypadku będzie to Osiris) -Minimalizujemy grę i przechodzimy do Cheat Engine. -W lewym górnym roku programu klikamy ikonę komputera i wybieramy proces <Grand Theft Auto V>. -Na liście adresów HEX wyszukujemy nasz samochód po nazwie. -Interesuje nas adres, który poprzedzony jest 0x (np. 0x767164D6 w przypadku Osirisa.) -Kopiujemy adres, który znajduje się po 0x. (767164D6 w przypadku Osirisa.) -Przechodzimy do Cheat Engine. -W pole Value wklejamy HEX naszego samochodu. -Upewniamy się, że pole oznaczone numerem 1 jest zaznaczone. -Klikamy przycisk <First Scan>. -W polu oznaczonym numerem 2 pojawią się znalezione adresy. -Klikamy na dowolny z nich i kombinacją CTRL+A zaznaczamy wszystkie wyniki. -Klikamy na strzałkę zaznaczoną na czarno a nasze wyniki zostaną przeniesione do pola numer 3. -W polu oznaczonym numerem 3 klikamy na jeden adres i kombinacją CTRL+A zaznaczamy wszystkie. -W kolumnie Value klikamy dwukrotnie na HEX naszego samochodu a zostanie wyświetlone takie okno: -W tym polu wklejamy: 0D4EA603 i klikamy <OK> po czym wracamy do gry. -Wychodzimy z garażu i wchodzimy ponownie. -Na miejscu naszego samochodu będzie stał Sabre Turbo. -Bierzemy go, jedziemy do warsztatu Bennego i zakładamy interesujące nas felgi (Nie zmieniaj koloru felg). -Po założeniu odstawiamy samochód do tego samego garażu. -Po zaparkowaniu opuszczamy garaż, zamykamy grę oraz Cheat Engine. To tyle. Po powrocie do gry samochód, który mieliśmy na początku pojawi się z felgami, które wybraliśmy u Bennego. Zdaję sobie sprawę, że wydaje się to trochę skomplikowane ale chciałem wszystko dokładnie wyjaśnić więc po nabraniu wprawy zmiana felg to 5 minut roboty. Efekt w przypadku mojego samochodu:
-
Dobry sprzęt a gra chodzi słabo
Po karcie graficznej wnioskuje, że to laptop. Może być problem bo laptopowe odpowiedniki nie są tak wydajne jak standardowe „pctowe”. Ta i7 to prawdopobnie model, który ma obniżone napięcie w celu oszczędzania energii więc wydajność jest gorsza. Spróbuj podłączyć laptop do zasilania. Możliwe, że bez niego przechodzi w jakiś tryb „Eco” i spada wydajność. Od siebie sugerowałbym format dysku oraz zainstalowanie najnowszych sterowników. Może ktoś inny jeszcze się wypowie.
Ostatnia aktywność
-
Przedsprzedaż GTA 6 ruszy 25 czerwca
Rockstar Games rozpoczęło właściwą kampanię promocyjną GTA 6. Firma zaprezentowała oficjalną okładkę gry i potwierdziła, że przedsprzedaż Grand Theft Auto VI wystartuje 25 czerwca 2026 roku. Na razie nie poznaliśmy cen ani zawartości poszczególnych edycji. Szczegóły powinny zostać ujawnione najpóźniej w dniu rozpoczęcia przedsprzedaży. Możliwe, że razem ze startem zamówień Rockstar opublikuje także Trailer 3 lub pierwszy większy materiał pokazujący rozgrywkę, ale nie zostało to jeszcze oficjalnie potwierdzone. Na stronie GTA 6 pojawił się również nowy screenshot przedstawiający Vice City o zachodzie słońca. Grafika ponownie pokazuje tropikalny klimat miasta, które będzie najważniejszą częścią fikcyjnego stanu Leonida. Rockstar przygotowało też niespodziankę dla graczy posiadających starsze wydania GTA 5. Od 18 czerwca właściciele gry na PlayStation 4 oraz cyfrowego wydania na Xbox One mogą bezpłatnie przejść na wersję dla PlayStation 5 i Xbox Series X lub S. Wcześniej taka aktualizacja kosztowała 169 PLN. Nowsza wersja GTA 5 oferuje rozgrywkę w maksymalnie 60 klatkach na sekundę, poprawioną grafikę, wybrane efekty ray tracingu oraz krótsze czasy ładowania. Postępy z kampanii fabularnej i GTA Online można przenieść na nową konsolę. Na lipiec zapowiedziano natomiast dużą aktualizację GTA Online. Jej główną atrakcją będzie napad na galerię sztuki w Kortz Center. Akcja ma obejmować rozpoznanie kompleksu, przygotowania i wybór sposobu przeprowadzenia napadu. Do rozpoczęcia operacji potrzebne będzie studio artystyczne dodane do posiadanej rezydencji. Premiera GTA 6 odbędzie się 19 listopada 2026 roku na PlayStation 5 i Xbox Series X lub S. Wersja na PC nadal nie została oficjalnie zapowiedziana. Jak podoba Wam się oficjalna okładka GTA 6? Zamierzacie zamówić grę od razu 25 czerwca, czy czekacie na informacje o cenach i dostępnych edycjach?
-
Grand Theft Auto VI: ujawnienie grafiki oficjalnej okładki
Zamówienia przedpremierowe Grand Theft Auto VI będą oficjalnie dostępne już od 25 czerwca w sklepach sprzedaży cyfrowej oraz u innych wybranych sprzedawców. Sprawdź grafikę oficjalnej okładki, która jest również dostępna do pobrania ze strony rockstargames.com/VI.
- EclipseRP WL OFF
-
EclipseRP WL OFF
tutaj będzie podany discord serwera kilka dni przed startem oraz IP serwera za kilka dni aktualizacja w tym poście.
-
Nie ładuje mi sie gra
Witam chciałem sobie zagrać po dłuższej nie obecności w gta online na wersji enhanced z epic games ale gra stwierdziła że kompletnie sie nie uruchomi Uruchamia sie na dosłowną sekunde lub dwie czarny ekran i wywala do pulpitu reinstalowałem gre ze dwa razy wcześniej takiego problemu nie miałem