Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

czy ktos mi powie ile towaru powinno wyprodukować się z pełnego paska zasobów? Kupiłem fabrykę komainy bez żadnych ulepszeń. Po wykonaniu misji początkowej i dostarczeniu zasobów pasek załadował się do pełna. Po jakimś czasie zasoby się skończyły, a towaru wyprodukował się tylko ok 1/4 bara.

po uzupełnieniu zapasów za 75k ilość zasobow znowu zaczela spadac, a wyprodukowalo sie moze 1/8 paska towaru.

czy ma na to wplyw brak ulepszen?

i pytanie pomocnicze - w tzw miedzyczasie rejestruje sie jako prezes zeby importowac/eksportowac samochody.

czy jak jestem zarejestrowany jako prezes to towar z klubu motocyklowego i tak sie produkuje? Czy ma to jakikolwiek wplyw na produkcje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Jmjuniorx1 napisał:

Cześć,

czy ktos mi powie ile towaru powinno wyprodukować się z pełnego paska zasobów? Kupiłem fabrykę komainy bez żadnych ulepszeń. Po wykonaniu misji początkowej i dostarczeniu zasobów pasek załadował się do pełna. Po jakimś czasie zasoby się skończyły, a towaru wyprodukował się tylko ok 1/4 bara.

po uzupełnieniu zapasów za 75k ilość zasobow znowu zaczela spadac, a wyprodukowalo sie moze 1/8 paska towaru.

czy ma na to wplyw brak ulepszen?

i pytanie pomocnicze - w tzw miedzyczasie rejestruje sie jako prezes zeby importowac/eksportowac samochody.

czy jak jestem zarejestrowany jako prezes to towar z klubu motocyklowego i tak sie produkuje? Czy ma to jakikolwiek wplyw na produkcje?

Tak nie zależnie , czy jesteś Prezesem, czy Prezydentem klubu towar się produkuje. Wystarczy, aby być co najmniej 30min w grze i grać. 

Na wartość produkcji ma wpływ ulepszenie jej im lepiej ulepszona tym wartość wzrasta. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum