Skocz do zawartości

Recommended Posts

Wczoraj kupiłem bunkier w Paleto Bay za ~1,150,000 mln. Dzisiaj zarobiłem już 1,2mln i chciałem jendak zmienić połozenie bunkra na bardziej wygodniejsze. Pytanie nasuwa się takie. Na ten moment nie mogę kupić nowego bunkra , chodź myślałem , że sprzedaż starego bunkra uzupełni pozostałą kwotę czyli razem 2mln. Czy kupienie nowego bunkra działa tak samo jak kupienie nowego apartamentu , że dostaję się pięniądze za starą posiadłość . Czy jednak to nie działa i można mieć 2 bunkry w Los Santos.

Bunkra nie da się usunąć całkowicie. Jedynie co możesz zrobić to kupić kolejny czyli sprzedać poprzedni, o ile wymieniasz na tańszy. Tak samo jak z nieruchomościami. Dodam tylko, nie zmieniaj bunkra, ponieważ tracisz wszystkie badania uzyskane w poprzednim, o ile je robiłeś. Myślę że pomogłem.

Edytowano przez krzysiek20695

to się jeszcze dołacze do tematu z takim pytaniem. Jak kupiłem wytwórnie trawy w paletobay a chciałbym mieć ją gdzieś bliżej i kupie jeszcze jedną to będę miał dwie czy one się podmienią czy starce wszystkie zainwestowane pieniądze i efekt będzie taki jak bym otworzył nową ale tamta zniknie? czyli jakieś 2 banki w plecy?

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz