Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Inwestycja pieniędzy


Pluszowiec

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć 

Chciałbym założyć temat w którym doświadczeni gracze opisali jaka spółka najbardziej się opłaca.

Organizacja, plusy i minusy, potencjalne zarobki

Gang Motocyklowy, plusy i minusy, potencjalne zarobki

Handel Bronią, plusy i minusy, potencjalne zarobki 

Powiedzcie która spółka odpowiada wam najbardziej. Temat będzie na bieżąco aktualizowany.

Edytowane przez Pluszowiec
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Również ciekawi mnie odpowiedź na te pytania tylko że z perspektywy "dla gracza solo".

Obecnie mam na maxa rozwinięty bunkier no i koszta są spore bo za samych pracowników pobiera po 9400 co 24h czasu gta. Do tego zasoby itp..

Zastanawiam się czy inaczej by było w przypadku fabryki koki lub marychy ?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Podepnę się pod temat inwestycji z pytaniem co by nie spamowac tematem nowym.Jak to jest z tym samolotowym przemytem, ile sie faktycznie zarabia? Miałem jeden ładunek antyków, czyli wart 10 tysięcy. Jak go dostarczałem to miałem dwie skrzynie do dostarczenia. Jedną dostarczyłem a drugą utopiłem i zarobiłem 12500 i szczerze nie wiem dalszego, skoro z ładunku wartego 10k dostarczyłem 50% Ktoś pomoże zrozumieć?

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten nowy biznes to  jak paczki samemu dupa ale jak ma się ekipę to da się coś zdziałać , lepiej zastosować się do mojego postu który jest wyżej . Ale jak już koniecznie chcesz ten biznes prowadzić to bierz narkotyki bo jest największy bonus . Jeśli chodzi o faktyczne zarobki to narkotyki 50/50 sprzedaż na publicznej sesji gdzie było 28 osób  zysk 1.5 mln

Dnia 13.09.2017 o 13:56, -Wiktor- napisał:

Najlepiej robić samochody i bunkier nie dość że zbierasz auta to ci rośnie wartość broni w bunkrze taka moja skromna opinia .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnosnie odnowienia zasobow bunkrze misji z zasadzka na konwoj, kiedys to robilem i mi wychodzilo ale od jakiegos czasu cos robie nie tak bo niszcze zasoby (przewaznie BWP), gdy rzucam bombe przylepna to nic sie niedzieje jedzie on dalej gdy uzywam drugiej to juz BWP wybucha i po zasobach . jak mozna zatrzymac ten bwp by do niego wsiasc ?

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum