Skocz do zawartości

Recommended Posts

Pluszowiec    0

Cześć 

Chciałbym założyć temat w którym doświadczeni gracze opisali jaka spółka najbardziej się opłaca.

Organizacja, plusy i minusy, potencjalne zarobki

Gang Motocyklowy, plusy i minusy, potencjalne zarobki

Handel Bronią, plusy i minusy, potencjalne zarobki 

Powiedzcie która spółka odpowiada wam najbardziej. Temat będzie na bieżąco aktualizowany.

Edytowano przez Pluszowiec

Albert    1

Również ciekawi mnie odpowiedź na te pytania tylko że z perspektywy "dla gracza solo".

Obecnie mam na maxa rozwinięty bunkier no i koszta są spore bo za samych pracowników pobiera po 9400 co 24h czasu gta. Do tego zasoby itp..

Zastanawiam się czy inaczej by było w przypadku fabryki koki lub marychy ?

ferdas_mufc    0

Powiem tak bunkier wogole sie nie oplaca i z tego co slyszlaem to hangar tez. Bunkier i zasoby to beznadziejna i nie oplacalna forma zarobku odradzam. To jest przydatne tylko do badan. Import/Export jest oplacalny.

-Wiktor-    1

Najlepiej robić samochody i bunkier nie dość że zbierasz auta to ci rośnie wartość broni w bunkrze taka moja skromna opinia .

Edytowano przez -Wiktor-

-Wiktor-    1

przecież wyjaśniłem wyżej , robiąc samochody import export zapełniasz sobie magazyn pojazdów a w między czasie rośnie ci wartość broni w bunkrze

ferdas_mufc    0

Dodam też że warto kraść zasoby niż kupować, ponieważ zauważyłem że jak kupujesz to grze zdarza się oszukiwać, tracisz kase a zasobów nie dostajesz, jest to mega irytujące i wg mnie to chamstwo ze strony Rockstara w taki sposób oszukwiać graczy..

-Wiktor-    1

Dostaje się dostaje tylko trzeba jakiś czas poczekać , no chyba że masz jakieś błedy lagi . Ja tam kupuje wydaje gdzieś tak 300 tyś na zasoby i z tego mam 1 mln .

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

• Podobna zawartość

• Przez ajaksis
      Szukam graczy z którymi mógłbym zarobić trochę pieniędzy  w wyścigach, misjach, napadach i dobrze się bawić .
    • Przez Sebaf93
      Czy da się jakoś posprzątać biuro? Tzn. wszędzie wala się pełno kasy i rzeczy z magazynu. Ma ktoś jakiś sposób? Próbowałem nawet zmieniać wystrój biura, ale to nic nie daje.