59 postów w tym temacie

Nie wiesz jak szybko zdobyć hajs w GTA Online?

Możesz siedzieć całymi dniami i robić napady, misje lub też premiowane dodatkową forsą akcje od Rockstar. Dzięki temu chciałbyś zarobić i kupić sobie taki samochód w GTA Online ...

x 80 proto.png

... a wystarcza hajsu tylko na taki?

tanie auto z gta online.png

Jest rozwiązanie tego problemu!

Możesz oczywiście kupić wirtualną gotówkę w postaci kart Shark.

karta shark gta online.png

$8 000 000 wirtualnej gotówki kosztuje tylko 299 zł. Prezentowa na obrazku powyżej karta za 63 zł zasili konto w banku GTA Online kwotą $1 250 000.

Mało? Drogo? Chcesz więcej?

Za milion nic nie kupisz a 3 stówy za 8 milionów wirtualnego hajsu to już szaleństwo! 

Jest na to sposób!

100% bezpieczny

GTA$100 000 000 wirtualnej gotówki w GTA Online

tylko za 5 EUR

Więcej info później a tym czasem zapraszam na sklep.gtaforum.pl

4 osoby lubią to

4 minuty temu, _KAPI_PL napisał:

miałeś dać linka do mod menu

Masz linka do mod menu. Jak se zjebiesz konsolę to mi tu nie becz.

1 osoba lubi to

Cześć, czy jak kupię od was modowane konto i podepne pod sociala na ktorym gram od premiery to zadziała? 

1 minutę temu, Namo napisał:

@Debesciak będzie zatem działać.

Już się bałem. Gram od premiery i jestem biedny i chcialem kupic modowane konto od was :P Jak tak to niedlugo się kupi u was konto.

Przed chwilą, Debesciak napisał:

niedlugo się kupi u was konto

Wkrótce ruszy sprzedaż. Polecamy się.

1 osoba lubi to

Przed chwilą, Namo napisał:

Wkrótce ruszy sprzedaż. Polecamy się.

spk :) napewno kupię u was.

2 osoby lubią to

już do koszyka dodalem chcialem kupować a tu chuj, 0 w sklepie :D niedoczytałem że to jeszcze nie jest aktywne ale zakupie na 100%

1 osoba lubi to

8 godzin temu, nygus napisał:

0 w sklepie

dodałem własnie dwa konta na sklep

zakupione :) czekam aż przelewik dojdzie ale czuję że dziś będzie mega zabawa :D

@edit

wszystko pięknie dostałem na e-mail już się bawie pare dobrych godzin pieniędzmi w gta online, polecam usługe :)

Edytowano przez nygus

Witam.

Gram na platformie PC mam tam już stworzoną postać nawet dwie czy mogę kupić modowane konto i przenieść je na te konto gta online gdzie mam już stworzone dwie postacie????

Proszę o szybką odpowiedz :)

5 minut temu, BugowskyViniacz napisał:

mogę kupić modowane konto i przenieść je na te konto gta online gdzie mam już stworzone dwie postacie?

Tak, możesz ale te dwie postacie zostaną zastąpione tymi z modowanego konta.

Witam przed chwilą dostałem passy do modowanewgo konta i dodałem je na social club gdy w gta przechodze do zakładki transfer postaci klikam dalej zatwierdz i wyskakuje mi okno że nie można zrobić transferu !

Nie wiem o co chodzi ??

Proszę o szybką odpowiedz

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Fass
      Witam. Mam problem z GTA online, otóż instalowałem mody (lspdrf jak chce ktos wiedziec), ale cos nie poszlo po mojej myśli i teraz  przez jakiś plik, mod nie jestem w stanie uruchomić GTA online. dla waszej świadomości nie wiem który plik jest modem, więc potrzebuje jakiegoś ss waszych plików GTA 5 (bez modów) żebym mógł sprawdzić czy macie takie same jak ja i pousuwać te które nie macie. w ostateczności przeinstaluje gta 5 ale tego bym nie chciał, sami wiecie ile to czekania przy średniawym necie  jak macie jakieś inne propozycje to piszcie  dzięki!
    • Przez style
      Witajcie, jakiś czas temu kupiłem sobie GTA, aby grać online i ogólnie jest ok, ale co jakiś czas podczas gry niezależnie czy w sesji jest 3 graczy czy 18 osób nagle wyskakują naraz okienka z z informacją gracz taki i taki opuścił sesję...
      Po ponownym zalogowaniu bardzo często loguje mnie do pustej sesji lub gdzie jest kilka osób i te osoby po chwili też opuszczają sesję i zostaję sam. Dziś np udało mi się pograć przez 30 minut w sesji gdzie były 22 osoby i nagle wszyscy opuścili sesję.
      Mam internet w UPC 60 mega i łączę się przez router (nie mam możliwości kablem).  W innych grach typu Fifa 17, Counter strike czy Battlefield 4 nigdy nie miałem takiej sytuacji. 
      I tu prośba i pytanie do Was o co w tym chodzi ? 
    • Przez dogry.pl
      Na youtube nie moge znalezc zadnego poradnika jak to naprawic, zainstalowalem na dysku D:, nie moge odpalic gry oto co mam przed oczami ratuunkuuu
      tak bez konca

• Przez JottaSpace99PL
      W GTA Online włączyłem na chwilę misję żeby kupić całą amunicję za ok. 100 tys.$, no i jak wyłączyłem misję to nie dostałem amunicji i usunęło mi te 100 tys.$. Próbowałem to zrobić drugi raz i też straciłem pieniądze. Proszę o pomoc 
    • Przez BRUNISSJ
      Sprzedam konto Social Club z GTA 5 Bez Bana , Online czyste nie ma żadnej postaci 
      Cena ; 50 zł PSC/PayPal