Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

Recommended Posts

Przy każdym odpaleniu gta online w lewym górnym roku pojawia mi sie ten komunikat. Prawdopodobnie przez to wyrzuca mnie z sesji dlatego chciałbym to naprawic. router Wirelles G WR340G

7 minut temu, Namo napisał:

Dołącz do jakiejś dużej ekipy i sprawdź ponownie.

nie działa

Edytowano przez revvv05

1 minutę temu, LuTher napisał:

Możliwe że masz nie stabilne łącze internetu i Ci sesje wywala temu sam jesteś.

mam bardzo dobry sprawdzałem

3 minuty temu, revvv05 napisał:

czyli?

Jeżeli pytając cię o dostawcę internetu odpisujesz

36 minut temu, revvv05 napisał:

tp-link

to masz gruby

2 minuty temu, LuTher napisał:

problem

• Dzięki 1

10 minut temu, revvv05 napisał:

sam jestem w sesji jak wchodze do gta 5 online

Mam ci podac WAN

Nie żeby coś ale tp-link to są modemy, które się kupuje w każdym lepszym większym sklepie żeby podłączyć kabel sieciowy do niego aby było łącze wifi więc jeżeli ty się dziwisz że ja Tobie nie potrafię pomóc czy Namo to masz jakieś problemy ze sobą.

Edytowano przez LuTher

4 minuty temu, revvv05 napisał:

192.168.0.100

Po z siebie robisz takiego kretyna, że nawet nie potrafisz sprawdzić z czego masz dostawce internetu.

http://www.speedtest.net/

Wejdź w ten link i jak masz swoje ip tam na dole po lewo pisze dostawca Twój!!

Edytowano przez LuTher
  • No co ty? 1
  • Umrzyj 1

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

• Podobna zawartość

• Przez Kubek101
      Witam mam do sprzedania konto GTA 5 na PC z 129 lvl 14milionami na koncie i praktycznie wszystkie pojazdy,bunkry itp jest odblokowane konto ma 2 lata.Kupione było na g2a (Rockstar).Cena to 70/80zł PSC albo Przelewem na konto Skrill lub skinami w cs go o wartości 15/20 euro.Więcej info screeny itp PW.Sprzedaje,ponieważ nie mam ochoty już grać
    • Przez Daro267
      Jaki trainer żeby na singlu respić te nowe pojazdy co są dodane do online? Nie mogę znaleść każdy co pobieram to nie ma tych nowych rzeczy z gta online.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.