Zarejestruj się
Interesujesz się GTA? Dołącz do naszej społeczności na GTA Forum! Wymieniaj się wiedzą, poznawaj nowości, korzystaj z poradników i bądź na bieżąco z GTA Online i FiveM.
Ostatnio przeglądający 0
- Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
Cześć!
Chciałbym stworzyć sobie nową postać w GTA Online, ale nie wiem, czy po jej stworzeniu będę mógł wrócić do mojej starej postaci, którą aktualnie gram.
więc moje pytanie brzmi: Czy po stworzeniu nowej postaci można w jakiś sposób przełączyć się na poprzednią?
Pozdrawiam,
Antosiora