Skocz do zawartości

Recommended Posts

Siemka mam takie pytanie czy ta kasę trzeba szybko wydać bo w opisie jest napisane "nie wpłacać do banku i szybko rozmuscic" to nie tyczy się obu czy tylko banku? Z góry dzięki za info

To jest 3 dniowy dostęp. Codziennie są organizowane minimum 3 sesje po godzinie. Jeżeli zapłacisz dzisiaj przed 16 to zostaniesz zaproszony już na pierwszą sesje.

• Lubię to 1

Fajnie się zapowiadało, dziś zapłaciłem, byłem na sesji raptem 15 minut. Dostałem około 5 milionów. Następna sesja miała być o 21. Cisza. Cisza. Nie ma sesji. Za to jest ban na 10 dni. Odrazu piszę, że kasy do banku nie wpłacałem. Wydałem wszystko w oka mgnieniu. Serdecznie dziękuję za Wasze 100% wolne od bana. PayPal mój macie, 5 euro zwracacie. Nie taka była umowa.

12 godzin temu, Pawel Antoni Oblak napisał:

Za to jest ban na 10 dni.

Coś musiałeś już mieć za skórką, że dostałeś bana na 10 dni. Do tej pory z Money Lobby skorzystało 62 graczy GTA Online u mnie, drugie tyle u @Maciek a dwa razy więcej u @Piotrass i nie dostali bana. Nie wiązałbym tego bana z Money Lobby, coś musiałeś odpierdalać na sesjach i zebrałeś reporty.

12 godzin temu, Pawel Antoni Oblak napisał:

5 euro zwracacie

Chyba cię pojebało.

• Lubię to 3

50 minut temu, Pawel Antoni Oblak napisał:

PayPal dobierze się Ci do dupy

Tak ci się tylko wydaje. Już był taki jeden co zgłosił reklamację do Paypal bo bana dostał na Modowane Konto. Nie miał wiedzy jakie zasady dotyczą sprzedaży przedmiotów wirtualnych. Jak odsiedzisz bana to zgłoś się po hajs na Money Lobby.

korzyść.png

• Lubię to 3

Huehuehue, gość jest lepszy od TypowyGraczPL.

High Court as a cyber crime.png

Cytat

If you wont be able to solve this matter, then I will direct this to the High Court as a cyber crime.

Wysoki sąd cyberprzestepczości? Ja pierdole, nie mogę :-)

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

• Podobna zawartość

• Przez Boss
      Cześć.
      Mam na sprzedaż maksymalnie odpicowane swoje prywatne konto go GTA:Online. Płatność to PayPal (płatność jako do znajomego)/PayU (Allegro)/Przelew.
      Więcej informacji, cena i możliwość kupna na Allegro: http://allegro.pl/show_item.php?item=7051283727
      Pozdrawiam.
    • Przez toye101
      Ekipa Los Santos Polish Squad poszukuje ludzi do gry. Skupiamy się głównie na napadach (Pacific Bank), nie brak też wspólnej zabawy w trybach adwersarza oraz wzajemnej pomocy przy sprzedaży towarów z bunkra, hangaru i klubu motocyklowego. Co musisz zrobić aby do nas dołączyć?
      Spełnić następujące wymagania:
      - wiek 18+
      - Discord
      - mikrofon
      - steam
      - brak cheatow
      - aktywność w ciągu tygodnia co najmniej przez 3 dni na przynajmniej godzinę-dwie (nie licząc weekendów)
      Proszę napisz do Toye'a - steam: toye101 lub social: https://pl.socialclub.rockstargames.com/member/toyeee
      lub do Maflex'a social:
      https://pl.socialclub.rockstargames.com/member/maflex24
      Social ekipy : https://pl.socialclub.rockstargames.com/crew/ls_polish_squad

Zapraszamy!!!

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy i gracze prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do wspólnej gry.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.