Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ardian    21

Siemka mam takie pytanie czy ta kasę trzeba szybko wydać bo w opisie jest napisane "nie wpłacać do banku i szybko rozmuscic" to nie tyczy się obu czy tylko banku? Z góry dzięki za info

Maciek    721

To jest 3 dniowy dostęp. Codziennie są organizowane minimum 3 sesje po godzinie. Jeżeli zapłacisz dzisiaj przed 16 to zostaniesz zaproszony już na pierwszą sesje.

• Lubię to 1

Fajnie się zapowiadało, dziś zapłaciłem, byłem na sesji raptem 15 minut. Dostałem około 5 milionów. Następna sesja miała być o 21. Cisza. Cisza. Nie ma sesji. Za to jest ban na 10 dni. Odrazu piszę, że kasy do banku nie wpłacałem. Wydałem wszystko w oka mgnieniu. Serdecznie dziękuję za Wasze 100% wolne od bana. PayPal mój macie, 5 euro zwracacie. Nie taka była umowa.

Namo    1458
12 godzin temu, Pawel Antoni Oblak napisał:

Za to jest ban na 10 dni.

Coś musiałeś już mieć za skórką, że dostałeś bana na 10 dni. Do tej pory z Money Lobby skorzystało 62 graczy GTA Online u mnie, drugie tyle u @Maciek a dwa razy więcej u @Piotrass i nie dostali bana. Nie wiązałbym tego bana z Money Lobby, coś musiałeś odpierdalać na sesjach i zebrałeś reporty.

12 godzin temu, Pawel Antoni Oblak napisał:

5 euro zwracacie

Chyba cię pojebało.

• Lubię to 3

Namo    1458
50 minut temu, Pawel Antoni Oblak napisał:

PayPal dobierze się Ci do dupy

Tak ci się tylko wydaje. Już był taki jeden co zgłosił reklamację do Paypal bo bana dostał na Modowane Konto. Nie miał wiedzy jakie zasady dotyczą sprzedaży przedmiotów wirtualnych. Jak odsiedzisz bana to zgłoś się po hajs na Money Lobby.

korzyść.png

• Lubię to 3

Namo    1458

Huehuehue, gość jest lepszy od TypowyGraczPL.

High Court as a cyber crime.png

Cytat

If you wont be able to solve this matter, then I will direct this to the High Court as a cyber crime.

Wysoki sąd cyberprzestepczości? Ja pierdole, nie mogę :-)

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

• Podobna zawartość

• Przez DarkOfKnight007
      Sorki jestem nowy , nwm czy w dobrym miejscu , pytanie odnośnie ochroniarza w SecuroServ , mój kolega dostawał wypłate 5000$ a po tych misjach była premia 100% i dostawał 10k$ ale parę dni temu jak właczylismy gre to bez misji miał odr azu 10k$ wypłaty a przy premii 100% miał 20k$ , a dziś znowu jest tylko 5000$ wie ktoś dlaczego?
    • Przez J4nAs_PL
      Potrzebuje zmodowane konto ze  specyfikacjami podanymi wyżej maksymalna kwota to 60-100 zl
      Bardzo proszę chętnych o komentarz.
      płatność Bank albo psc
      POZDRAWIAM J4nAs_PL