Skocz do zawartości

Recommended Posts

Maciek    721
Przed chwilą, AmbasadorNiemiec napisał:

Dlaczego płatność przez SMS jest ponad 10 zł droższa, niż przez PAYPAL?

Ponieważ jest cholernie duża prowizja, i z 30zł dostajemy niecałe 12zł.

paula    0

a to tylko na ps4 czy na ps3 też macie? :D jeśli to bez znaczenia i zadaje głupie pytanie, albo już gdzieś o tym pisaliście to przepraszam za spam :$

Namo    1458
Dnia 31.10.2016 o 20:58, arabciostek napisał:

moge sobie modmenu dodac miliardy i dopoty nie wplace tego do banku to nie mam bana?

Nie do końca. Bezpieczne metody sypania i posiada hajsu robimy metodami prób i błędów. R* zbanował nam już tyle kont, że możemy się wypowiedzieć co prowadzi do bana a co nie. Da się wyczuć na co reaguje anty-cheat w GTA Online.

Topol232    0

Mam pytanie jestem wtedy sam w tej sesji? Na xboxa one potrzebuje szybko lvl i pieniądze mam psc 10 euro jak szybko by sie dalo to zrobic

Edytowano przez Topol232

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

• Podobna zawartość

• Przez DarkOfKnight007
      Sorki jestem nowy , nwm czy w dobrym miejscu , pytanie odnośnie ochroniarza w SecuroServ , mój kolega dostawał wypłate 5000$ a po tych misjach była premia 100% i dostawał 10k$ ale parę dni temu jak właczylismy gre to bez misji miał odr azu 10k$ wypłaty a przy premii 100% miał 20k$ , a dziś znowu jest tylko 5000$ wie ktoś dlaczego?
    • Przez J4nAs_PL
      Potrzebuje zmodowane konto ze  specyfikacjami podanymi wyżej maksymalna kwota to 60-100 zl
      Bardzo proszę chętnych o komentarz.
      płatność Bank albo psc
      POZDRAWIAM J4nAs_PL