Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

Rekomendowany post

Witam, używałem programu GTA V Reader 1.2 która czyta napisy w grze, lecz była tylko zaktualizowana do wersji 1.0.350.2 x64...
Jestem w stanie zapłacić jeśli ktoś zaktualizuję do najnowszej wersji gry, lub po prostu zrobi tak żeby współpracowała z każdą już wydaną dalej wersją...

Bardzo mi na tym zależy! 

  • Lubię to 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy widziałeś moją wiadomość na chatboxie ale napiszę jeszcze raz. ;)

6 godzin temu, Ciacho132066 napisał:

nikt się za to nie wemzmie

Bo nie warto się za to brać. Bez kodu źródłowego pozostaje operowanie na assemblerze a do tego potrzebny jest disassembler. IDA w wersji PRO obsługująca 64-bitowe pliki kosztuje około 2500$. Więc wątpię aby ktoś zrobił ci to za 100zł.

Poza tym na co ci 3 takie same tematy? Ten oraz:

Edytowano przez Cruzzer
  • Lubię to 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×