Namo

sprzedam
Farming simulator 2015

1 post w tym temacie

• Podobna zawartość

• Przez Fass
      Witam. Mam problem z GTA online, otóż instalowałem mody (lspdrf jak chce ktos wiedziec), ale cos nie poszlo po mojej myśli i teraz  przez jakiś plik, mod nie jestem w stanie uruchomić GTA online. dla waszej świadomości nie wiem który plik jest modem, więc potrzebuje jakiegoś ss waszych plików GTA 5 (bez modów) żebym mógł sprawdzić czy macie takie same jak ja i pousuwać te które nie macie. w ostateczności przeinstaluje gta 5 ale tego bym nie chciał, sami wiecie ile to czekania przy średniawym necie  jak macie jakieś inne propozycje to piszcie  dzięki!
    • Przez style
      Witajcie, jakiś czas temu kupiłem sobie GTA, aby grać online i ogólnie jest ok, ale co jakiś czas podczas gry niezależnie czy w sesji jest 3 graczy czy 18 osób nagle wyskakują naraz okienka z z informacją gracz taki i taki opuścił sesję...
      Po ponownym zalogowaniu bardzo często loguje mnie do pustej sesji lub gdzie jest kilka osób i te osoby po chwili też opuszczają sesję i zostaję sam. Dziś np udało mi się pograć przez 30 minut w sesji gdzie były 22 osoby i nagle wszyscy opuścili sesję.
      Mam internet w UPC 60 mega i łączę się przez router (nie mam możliwości kablem).  W innych grach typu Fifa 17, Counter strike czy Battlefield 4 nigdy nie miałem takiej sytuacji. 
      I tu prośba i pytanie do Was o co w tym chodzi ? 
    • Przez dogry.pl
      Na youtube nie moge znalezc zadnego poradnika jak to naprawic, zainstalowalem na dysku D:, nie moge odpalic gry oto co mam przed oczami ratuunkuuu
      tak bez konca

• Przez JottaSpace99PL
      W GTA Online włączyłem na chwilę misję żeby kupić całą amunicję za ok. 100 tys.$, no i jak wyłączyłem misję to nie dostałem amunicji i usunęło mi te 100 tys.$. Próbowałem to zrobić drugi raz i też straciłem pieniądze. Proszę o pomoc 
    • Przez BRUNISSJ
      Sprzedam konto Social Club z GTA 5 Bez Bana , Online czyste nie ma żadnej postaci 
      Cena ; 50 zł PSC/PayPal