Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

GTA Forum

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zarejestruj się

Interesujesz się GTA? Dołącz do naszej społeczności na GTA Forum! Wymieniaj się wiedzą, poznawaj nowości, korzystaj z poradników i bądź na bieżąco z GTA Online i FiveM.

Jak skontaktować się z Namo?

  • Odpowiedzi 19
  • Wyświetleń 7,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Najlepsi użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

  • fajnyZiomek1234
    fajnyZiomek1234

    Ja cytowałem matrixa a nie ciebie, boże co za...., chyba że według twojej logiki jak cytuje kogoś, to cytuje wszystkich

  • fajnyZiomek1234
    fajnyZiomek1234

    Widzę że tu parodia strasząca ludzi bez powodu siedzi, że zapytać się nie wolno bo 'truje dupe', że kolega ostrzegał m ie przed tym forum i z tego co widzę miał rację skoro takie chamstwo tu panuje i

  • fajnyZiomek1234
    fajnyZiomek1234

    A ja coś do ciebie pisałem ? po co mi odpisujesz jak wiadomość nie była kierowana do ciebie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
8 minut temu, fajnyZiomek1234 napisał:

Wie ktoś jak skontaktować się z namo? Czy pisze milion wiadomości a on nawet odpisać nie może

Namo odpisuje jak sie mu nie truje dupy tak to jedynie bana może ewentualnie dać 

Jeśli pomogłem to strzel pozytywną reakcję ;)

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, matrix320 napisał:

Namo odpisuje jak sie mu nie truje dupy tak to jedynie bana może ewentualnie dać 

Widzę że tu parodia strasząca ludzi bez powodu siedzi, że zapytać się nie wolno bo 'truje dupe', że kolega ostrzegał m ie przed tym forum i z tego co widzę miał rację skoro takie chamstwo tu panuje i człowieka traktuje się jak śmiecia, a jak się pisze w sprawie ważnej to nie dostaje się odpowiedzi mimo że się zapłaciło.........

Edytowane przez fajnyZiomek1234

Opublikowano
13 minut temu, fajnyZiomek1234 napisał:

z tego co widzę miał rację skoro takie chamstwo tu panuje i człowieka traktuje się jak śmiecia

To usuń konto i po problemie.

umBDbCc.gif

Opublikowano
  • Autor
13 minut temu, Cruzzer napisał:

To usuń konto i po problemie.

A ja coś do ciebie pisałem ? po co mi odpisujesz jak wiadomość nie była kierowana do ciebie ?

Opublikowano
1 minutę temu, fajnyZiomek1234 napisał:

A ja coś do ciebie pisałem ? po co mi odpisujesz jak wiadomość nie była kierowana do ciebie ?

Piszesz post na publicznym forum więc wiadomość jest skierowana do wszystkich.

umBDbCc.gif

Opublikowano
  • Autor
9 minut temu, Cruzzer napisał:

Piszesz post na publicznym forum więc wiadomość jest skierowana do wszystkich.

Ja cytowałem matrixa a nie ciebie, boże co za...., chyba że według twojej logiki jak cytuje kogoś, to cytuje wszystkich

Opublikowano
11 minut temu, fajnyZiomek1234 napisał:

Ja cytowałem matrixa a nie ciebie, boże co za...., chyba że według twojej logiki jak cytuje kogoś, to cytuje wszystkich

A ja odniosłem się do twojej wypowiedzi.

umBDbCc.gif

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, Cruzzer napisał:

A ja odniosłem się do twojej wypowiedzi.

Aha ? fajnie, wiesz bo ja dziś na forum zadałem to pytanie, fajniw c nie ?

Edytowane przez fajnyZiomek1234

Opublikowano
11 minut temu, fajnyZiomek1234 napisał:

tylko cie spotkać w realu, marze o tym

ekscytujące 

umBDbCc.gif

Opublikowano
13 godzin temu, fajnyZiomek1234 napisał:

pisze milion wiadomości

to się nazywa SPAM

11 godzin temu, fajnyZiomek1234 napisał:

kolega ostrzegał m ie przed tym forum

jesteś taki głupi, że go nie posłuchałeś?

11 godzin temu, fajnyZiomek1234 napisał:

człowieka traktuje się jak śmiecia

tak, tych co nie potrafią czytać

11 godzin temu, fajnyZiomek1234 napisał:

że się zapłaciło

to cię nie urządza, jeszcze czytać trzeba umieć

9 godzin temu, fajnyZiomek1234 napisał:

marze o tym

tak już mają dzieci, zawsze jakieś marzenia

Oglądaj Live z GTA Online na YouTube oraz czytaj o GTA 6

Opublikowano
1 minutę temu, Foll napisał:

Dodałem jeszcze swoje reakcje do tego typa i ma już -12 reputacji xD

I tak jest zbanowany więc raczej mu to wisi xD

 

 

Opublikowano

@Foll to jeszcze ja swoje 3 grosze dołożę.

                                                                                                                                     

  • Namo zmienił(a) tytuł na Jak skontaktować się z Namo?
Opublikowano

@Foll to zobaczyłeś.

                                                                                                                                     

Opublikowano
39 minut temu, Foll napisał:

Nie, tylko ci się zdaje. Nie ma żadnej osoby z -32 punktów reputacji.

Na UC jest gość, który ma -500 o ile dobrze pamiętam.

umBDbCc.gif

Opublikowano

@Cruzzer o chuj

                                                                                                                                     

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności.

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.