Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby GTA 5 Online

Modowanie kont GTA 5 Online na Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Rekomendowany post

Witam, mam pewien problem mianowicie chciałem sobie wczoraj pograć w GTA V zainstalowałem wszystko pięknie i nadszedł czas abym się zalogował podaje E-mail hasło ale nic piszę , że złe hasło lub E-mail no to naciskam zmień hasło wpisuje E-mail nic mi nie przychodziło lecz w kwietniu ktoś chyba mi się włamał i zmienił E-mail. 
Z mojego obecnego E-maila czyli [email protected] na jakiś [email protected].  Oczywiście nic o tym nie wiedziałem i E-mail został zmieniony bez mojej zgody oraz wiedzy. Pisałem już cztery razy do Suportu i nadal nic. Również chciałem się skontaktować bezpośrednio lecz Social Club nie ma takiej możliwości no bo nie ukrywajmy to w końcu Social Club... A gdy dostaję odpowiedz to przez jakiegoś bota który tylko odpisuję , że to może być zły Launcher lub Direct .... 
Mam nadzieje, że pomożecie lub coś doradzicie bo szkoda mi 170 zł jak i mojego konta na którym trochę grałem 

Mój nick na tym koncie to był : Alienku 

A mój E-mail który obsługiwał te konto to : [email protected]

Poniżej daję zdjęcie żebyście dokładnie zobaczyli co i jak.

Przechwytywanie.PNG

@Alienku najwidoczniej zostałeś okradziony z konta 😛 pewnie ruskie zhackowały ci konto żeby je sprzedać na czarnym rynku ale jak masz klucz do gta 5 to możesz odzyskać konto 😜 i zmienić wszystkie dane jak już odzyskasz konto to zrób sobie weryfikacje dwuetapową https://pl.socialclub.rockstargames.com/settings/mfa żebyś nie miał problemu potem ze znowu ci ukradli konto 😉 pozdro

lub napisz do supportu po przez ten link to ci odpiszą wciągu 1-2 dni https://support.rockstargames.com/hc/pl/requests/new

Edytowano przez BombowyKiller
  • Lubię to 1

Poradnik jak się zabezpieczyć przed kradzieżą.

1. Nie możesz dawać hasła do wszystkich kont tzn np na facebooku Masz hasło Damian123 a na jakimś forum/serverze w grze masz podobne hasło,wtedy jest 100 %,że biedaki ci mogą zajebać bo to nie jest trudność odkodować MD5.

2. Nie twórz haseł typu Damianek123 i podobnych, musisz robić hasła tak jakby "Zakodowane" Typu "[email protected]@A2eadep2134" (Osobiście robię takie hasła i mam je zapisane na specialnym pendrive gdzie nikt nie ma do niego dostępu ani nie jest podpięty do żadnego komputera) Dzięki temu jest mało prawdopodobne,że ktoś ci się włamię.

3. Nie pozwalaj nikomu wpiąć pendrive do swojego laptopa/pc'eta aby poprawić dany dokument tekstowy, gdyż taki "Hacker" może sobię przesłać na komputer wszystkie loginy i hasła ze stron internetowych oraz musisz zaznaczać np gdy zalogujesz się do facebooka Opcję "Nie" Gdy strona zapyta cię "Czy zapamiętać hasło do tej witryny?". 

4. Nie ufaj nikomu. 

Sam z tego co napisałem korzystam i nie miałem nigdy "włamu" Pozdrawiam. 😎

Edytowano przez MewaKruKru
  • Lubię to 2

@MewaKruKru pewnie nie dał nikomu hasła tylko kliknął w jakiś link i zhackowali go i tyle trzeba uważać co się klika 😉 najlepiej mieć kilka antywirusów ja posiadam malwarebytes oraz eset nod32 😉 osobiście polecam malwarebytes 😛 wszystko wykrywa 

4 minuty temu, BombowyKiller napisał:

@MewaKruKru pewnie nie dał nikomu hasła tylko kliknął w jakiś link i zhackowali go i tyle trzeba uważać co się klika 😉 najlepiej mieć kilka antywirusów ja posiadam malwarebytes oraz eset nod32 😉 osobiście polecam malwarebytes 😛 wszystko wykrywa 

Niektóre antywirusy zamulają komputer. Polecam ci sprawdzać jakie pobierasz i instalujesz bo możesz mieć słabą wydajność ale przynajmniej możesz w nocy spać spokojnie. Więc wybierasz Większą wydajność albo większe bezpieczeństwo w sieci. Ja osobiście usunąłem avasta bo to zamula komputer (przynajmniej w moim przypadku tak było) Mam obecnie malwarebytes i kaspersky bo ludzie go polecali. 

4 minuty temu, Cruzzer napisał:

Najlepszym antywirusem jest mózg osoby korzystającej z komputera.

Chciałem napisać własnie o tym jeżeli nie będzie się sciągało tych mod menu co niektórzy youtuberzy z przedrostkiem "Modz" dodają do injectorów/mod menu, skrypt na kopanie kryptowalut. No ale mieliśmy się trzymać programów.  

Również warto dodać,że człowiek nie komputer. 

• Lubię to 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez Gn4rerU
      Gdy włączam FiveM normalnie się odpala po jakieś sekundzie sam z siebie się wyłącza. Czy ktoś może mi w tym pomóc? Windows 8.1
    • Przez Maciejevsky
      Witam mam otóż problem z pobieraniem gta 5
      Chciałem sobie pograć w gta 5 po dłuższej przerwie w gta 5 więc odpalam aplikacje  I  pokazuje okienko grand theft auto 5-Patch więc zezwalam i wyskakuje okienko gta i trwa pobieranie i po tym procesie wszystko się wyłącza i cisza.
      Proszę o pomoc

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.