Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

GTA Forum

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zarejestruj się

Interesujesz się GTA? Dołącz do naszej społeczności na GTA Forum! Wymieniaj się wiedzą, poznawaj nowości, korzystaj z poradników i bądź na bieżąco z GTA Online i FiveM.

Nie mogę uruchomić GTA 5 za pomocą pliku gta.exe

Opublikowano

Witam mam otóż problem bo nie mogę uruchomić gta  5 za pomocą pliku GTA.exe wyskakuje błąd ze trzeba uruchomić grę przez plik PlayGTAV.exe. Proszę o pomoc

  • Odpowiedzi 25
  • Wyświetleń 24 tys.
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Najlepsi użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

  • MewaKruKru
    MewaKruKru

    To jest jego decyzja. Czy będzie grał na absolute czy nullifach czy od alchemixa.

Opublikowane grafiki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
15 minut temu, kubson211205_ napisał:

Ale musze uruchomic cos przez GTA,exe

W xenons,musisz zaznaczyć w type  "Exisisting" potem odpal gta v normalnie i w "process" masz taka jakby listę i szukaj Gta.exe i masz swoje cheaty odpalone. (Zakładam,że ci chodzi o cheaty)

Opublikowano
21 minut temu, kubson211205_ napisał:

Ale musze uruchomic cos przez GTA,exe

Nie możesz powiedzieć co chcesz uruchomić? Będzie prościej...

umBDbCc.gif

Opublikowano
przed chwilą, Foll napisał:

@kubson211205_ Uważaj, bo jeszcze bana dostaniesz.

To jest jego decyzja. Czy będzie grał na absolute czy nullifach czy od alchemixa.

Opublikowano
przed chwilą, Foll napisał:

Absolute menu i nullify menu nie odpala się przez xenosa. Ale wstrzyknięcie absoulutów wymaga też podania gta.exe

No to widzisz,ja z tych gówien nie korzystam i nie korzystałem. Jedynie co z mavericka lub z doggo i nigdy za mavericka nie dostałem bana,jedynie za dogo XD.

Opublikowano
przed chwilą, Foll napisał:

?

Wiem XDDDDD. Teraz mam prywatne od miecha i nadal bana nie dostalem,nie mam tylko sypania hajsu itp. 

Opublikowano
3 minuty temu, MewaKruKru napisał:

nie mam tylko sypania hajsu itp. 

To sobie dodaj. 

umBDbCc.gif

Opublikowano
1 minutę temu, Cruzzer napisał:

To sobie dodaj. 

nie będę,na co mi to jak mam dużo siana i lvl. 

  • Namo zmienił(a) tytuł na Nie mogę uruchomić GTA 5 za pomocą pliku gta.exe
Opublikowano
1 godzinę temu, MewaKruKru napisał:

na co mi to

dla satysfakcji.

Edytowane przez Martynka6482

20180821_085052.png

20180821_085131.png

Opublikowano
2 godziny temu, Foll napisał:

Absolute menu

2 godziny temu, MewaKruKru napisał:

ja z tych gówien nie korzystam i nie korzystałem. Jedynie co z mavericka

Kurwa proszę, Absolute nie są jakieś wybitne, ba, po ponad miesięcznym użytkowaniu ich mogę stwierdzić, że są całkiem chujowe. Ale Mavericki nie mają do nich nawet startu, dwie opcje na krzyż, w dodatku połowa nie działa. Mavericki to największe gówno, jakie widział świat. Nawet darmówki są od nich lepsze.

 

 

Opublikowano
2 godziny temu, NikoHuskie napisał:

Kurwa proszę, Absolute nie są jakieś wybitne, ba, po ponad miesięcznym użytkowaniu ich mogę stwierdzić, że są całkiem chujowe. Ale Mavericki nie mają do nich nawet startu, dwie opcje na krzyż, w dodatku połowa nie działa. Mavericki to największe gówno, jakie widział świat. Nawet darmówki są od nich lepsze.

Ja mavericka tylko chwale za to,że dawały mi na 1 min 100 k i rp i jeszcze ani razu nie dostałem bana to były pierwsze cheaty które ja używałem i co prawda nie ma za dużo opcji ale wiesz ja je lubie.

Opublikowano
2 godziny temu, NikoHuskie napisał:

Mavericki to największe gówno

Ja jak zaczynałam cheatować (gdzieś tak we wrześniu 2017) to Mavericki były jeszcze w pełni darmowe i wyglądały tak (zdjęcie niżej) i muszę przyznać, że wtedy to były dość spoko haksy, lecz aktualnie to jest jakiś dramat.. ? Zgadzam się z opinią, że teraz to gówno ?

Maverick.PNG

Edytowane przez Martynka6482

20180821_085052.png

20180821_085131.png

Opublikowano
2 minuty temu, Martynka6482 napisał:

Ja jak zaczynałam cheatować (gdzieś tak we wrześniu 2017) to Mavericki były jeszcze w pełni darmowe i wyglądały tak (zdjęcie niżej) i muszę przyznać, że wtedy to były dość spoko haksy, lecz teraz zeszły na psy ? Zgadzam się z opinią, że teraz to gówno ?

Maverick.PNG

tak dokładnie,ja tak samo pamiętam je. Teraz to mają menu ale to trzeba przenosić się na pulpit by coś dodać a u mnie to laguje gdy przechodze na pulpit.

Opublikowano
przed chwilą, MewaKruKru napisał:

trzeba przenosić się na pulpit

Kiedyś były 100% razy lepsze niż są teraz.. Najnowsza wersja z racji tego przechodzenia ciągłego do pulpitu jest (moim zdaniem) nic nie warta ?

20180821_085052.png

20180821_085131.png

Opublikowano
5 minut temu, Martynka6482 napisał:

Ja jak zaczynałam cheatować

A ja na Menyoo zaczynałem cheatować, kiedyś to było

Szkoda, że spadło z rowerka :c

 

 

Opublikowano
3 minuty temu, Martynka6482 napisał:

Kiedyś były 100% razy lepsze niż są teraz.. Najnowsza wersja z racji tego przechodzenia ciągłego do pulpitu jest (moim zdaniem) nic nie warta ?

tak to prawda.

Opublikowano
1 minutę temu, Foll napisał:

Czy ja powiedziałem w tym temacie przynajmniej jedno słówko na temat "wybitności" absolutów? Tłumaczyłem tylko jak się "chujowe" haxy wstrzykuje.

to było pewno skierowane do mnie lel. 

Opublikowano
40 minut temu, Foll napisał:

Czy ja powiedziałem w tym temacie przynajmniej jedno słówko na temat "wybitności" absolutów? Tłumaczyłem tylko jak się "chujowe" haxy wstrzykuje.

Chodziło mi o niesprawiedliwe nazwanie Abs i Null przez @MewaKruKru gównianymi haxami, z jednoczesnym podkreśleniem, jakoby niedorobione Mavericki były lepsze.

38 minut temu, MewaKruKru napisał:

to było pewno skierowane do mnie lel. 

Dokładnie tak

 

 

Opublikowano
2 minuty temu, Foll napisał:

Przynajmniej Hekson uznał Mavericki za "sprawdzone" haxy.

No pewnie, za co mają być banable skoro nic tam nie ma xD

 

 

Opublikowano
1 minutę temu, NikoHuskie napisał:

No pewnie, za co mają być banable skoro nic tam nie ma xD

tam jedyna opcja która jest wmiarę okej przynajmniej jak grałem to 100k na 1 min XD

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności.

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.