Skocz do zawartości
  • Załóż konto na GTA Forum

Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry. Zdobądź GTA$ 100 000 000 na Money Lobby i popraw statystyki swojej postaci na Level Up.

Nie mogę uruchomić GTA 5 za pomocą pliku gta.exe

Rekomendowany post

• Odpowiedzi 34
  • Utworzono
  • Ostatnia odpowiedź

Najwięcej napisali

Popularny w dniach

przed chwilą, Foll napisał:

Absolute menu i nullify menu nie odpala się przez xenosa. Ale wstrzyknięcie absoulutów wymaga też podania gta.exe

No to widzisz,ja z tych gówien nie korzystam i nie korzystałem. Jedynie co z mavericka lub z doggo i nigdy za mavericka nie dostałem bana,jedynie za dogo XD.

• Namo zmienił tytuł na Nie mogę uruchomić GTA 5 za pomocą pliku gta.exe
2 godziny temu, Foll napisał:

Absolute menu

2 godziny temu, MewaKruKru napisał:

ja z tych gówien nie korzystam i nie korzystałem. Jedynie co z mavericka

Kurwa proszę, Absolute nie są jakieś wybitne, ba, po ponad miesięcznym użytkowaniu ich mogę stwierdzić, że są całkiem chujowe. Ale Mavericki nie mają do nich nawet startu, dwie opcje na krzyż, w dodatku połowa nie działa. Mavericki to największe gówno, jakie widział świat. Nawet darmówki są od nich lepsze.

2 godziny temu, NikoHuskie napisał:

Kurwa proszę, Absolute nie są jakieś wybitne, ba, po ponad miesięcznym użytkowaniu ich mogę stwierdzić, że są całkiem chujowe. Ale Mavericki nie mają do nich nawet startu, dwie opcje na krzyż, w dodatku połowa nie działa. Mavericki to największe gówno, jakie widział świat. Nawet darmówki są od nich lepsze.

Ja mavericka tylko chwale za to,że dawały mi na 1 min 100 k i rp i jeszcze ani razu nie dostałem bana to były pierwsze cheaty które ja używałem i co prawda nie ma za dużo opcji ale wiesz ja je lubie.

2 godziny temu, NikoHuskie napisał:

Mavericki to największe gówno

Ja jak zaczynałam cheatować (gdzieś tak we wrześniu 2017) to Mavericki były jeszcze w pełni darmowe i wyglądały tak (zdjęcie niżej) i muszę przyznać, że wtedy to były dość spoko haksy, lecz aktualnie to jest jakiś dramat.. ? Zgadzam się z opinią, że teraz to gówno ?

Maverick.PNG

Edytowano przez Martynka6482

20180821_085052.png

20180821_085131.png

2 minuty temu, Martynka6482 napisał:

Ja jak zaczynałam cheatować (gdzieś tak we wrześniu 2017) to Mavericki były jeszcze w pełni darmowe i wyglądały tak (zdjęcie niżej) i muszę przyznać, że wtedy to były dość spoko haksy, lecz teraz zeszły na psy ? Zgadzam się z opinią, że teraz to gówno ?

Maverick.PNG

tak dokładnie,ja tak samo pamiętam je. Teraz to mają menu ale to trzeba przenosić się na pulpit by coś dodać a u mnie to laguje gdy przechodze na pulpit.