Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Rekomendowany post

Mam taki problem, że gdy gram sobie pobiegam chwilę po chwili gra freezuje i po jakimś czasie łapie Crasha. Mam windows 10 Direct 12 intel core i3 8100 gtx 1050 ti gaming x 4gb 8 gb ram ddr4, więc chyba sprzęt jest dobry. Ustawienia mam wysokie i nawet ten pasek, który pokazuje ile mamy użytego gb ramu w karcie nawet nie jest w połowie. Może wiecie jak mi pomóc z góry mówię, na starym kompie nie było problemów; robiłem reinstall i nic nie dał. 

Edit W dodatku taki błąd wyskoczył teraz blad.png.ab77345dc03f353d972cb2df8d580c12.png

Edytowano przez Skoczix

Nie rozumiem gdzie ma pisać dokładnie "GTA" czy może chodzi o log z tej lokalizacji "C:\Users\PC\Documents\Rockstar Games\GTA V" ?

image.thumb.png.6b1d6774957038bb64242052c6a0025e.png

Co teraz?

No i błąd z przed chwili :

Nazwa aplikacji powodującej błąd: GTA5.exe, wersja: 1.0.1365.1, sygnatura czasowa: 0x5aa93cc0
Nazwa modułu powodującego błąd: GTA5.exe, wersja: 1.0.1365.1, sygnatura czasowa: 0x5aa93cc0
Kod wyjątku: 0xc0000005
Przesunięcie błędu: 0x0000000001562270
Identyfikator procesu powodującego błąd: 0x2b38
Godzina uruchomienia aplikacji powodującej błąd: 0x01d416b4ccf345aa
Ścieżka aplikacji powodującej błąd: D:\GTAV\GTA5.exe
Ścieżka modułu powodującego błąd: D:\GTAV\GTA5.exe
Identyfikator raportu: 867b183e-f60f-4c7b-aa62-9d89bcfb56aa
Pełna nazwa pakietu powodującego błąd: 
Identyfikator aplikacji względem pakietu powodującego błąd: 

Edytowano przez Skoczix

Jest to trochę dziwne ale brakuje ci pamięci wirtualnej wspomagającej RAM. Spróbuj ją zwiększyć. Samo GTA zużywa ci 7GB RAMu a dodając do tego system i inne procesy już robi się nieciekawie.

• Dzięki 1

Chyba już wiem PPM na ten komputer-właściwości-zaawansowane ustawienia systemu-w polu wydajność ustawienia-przejść do zakładki zaawansowane-w pamięć wirtualna zmień.

Tylko na, który dysk i ile? mam dwa

DYSK C : Jest to dysk SSD i jest tam zainstalowany system.

DYSK D : Wszystkie gry i inne pierdoły (w tym GTA V) 

Jaki rozmiar początkowy i rozmiar maksymalny wszystko w MB?

@Cruzzer

Edytowano przez Skoczix

6 minut temu, Skoczix napisał:

Na który dysk

Tam gdzie system czy gta? 

@Cruzzer

system

Jak nie pomoże to sprawdź przez menadżer zadań co pobiera tyle ramu. Spróbuj też zrobić skan używając MalwareBytes może masz jakiegoś gościa na komputerze. Jeśli dalej nie przyniesie żadnego efektu to proponuje format... poświęcisz na to 20 minut a problem na pewno się rozwiąże.

• Dzięki 1

Pomogło to z dodaniem pamięci wirtualnej nie wiem jak ci dziękować. Format był robiony kilka dni temu, bo podzespoły były wymieniane. 

• Lubię to 1

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.