Skocz do zawartości

Recommended Posts

Frank_25    0

Czy to normalne że w wersji na PS4 Pro mam lepsze tekstury niż na komputerze, mam cały czas porównanie jak wygląda ta gra na tych dwóch urządzeniach i różnica jest taka jak na tym gifie na korzyść PS4 Pro. Próbowałem przeróżnych ustawień ale zawsze gra na PS4 Pro wygląda lepiej.

dVY0eVL.gif

Frank_25    0

Wiem, z tej strony właśnie to wziąłem szukając rozwiązania problemu i to i tak nie zmienia faktu że u mnie na PC GTA 5 wygląda tak słabo jak na tym gifie i nie wiem w czym jest problem.

Frank_25    0

6 GB, ok 4 GB pokazuje mi użyte VRamu.

Denerwująca jest też mgła która jest bardzo blisko nawet gdy jest słonecznie co psuje także wygląd tekstur.

Prawie wszystkie ustawienia mam na maxa oprócz tych odpowiadających za rozmywanie tekstur.

Namo    1356

@Frank_25 to weź go oddaj do sklepu bo ja na GTX 970 mam lepszą grafikę. Pewnie lecisz na uniwersalnych sterownikach VGA skoro grafikę masz porównywalną do PS3 na takiej karcie. Albo też jesteś typowy konsolowiec co nie potrafi używać komputera.

• Lubię to 1

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

• Podobna zawartość

• Przez Szajanek
      Hejka,
      Jak w temacie, mam 18 lat. 
      Bardzo dlugo gralem na playstation w gta i wbilem tam 166lvl.
      Wczoraj zakupilem wersje na pc, z mysla ze w ekipie bedzie sie lepiej gralo.
      Posiadam TS, mikrofon i sporo wolnego czasu ;).
      Chetni pisac, rozwaze kazda propozycje 
    • Przez WaNtEdMrXM4FiA
      Siemka, mam problem z eksportem plików w trybie offline. Gra na modach. Na jednym z forum przeczytałem że trzeba zmienić jakieś parametry w w pliku commandline.txt, ale nawet takiego nie mam w grze... Wyświetla mi komunikat ze zdjęcia poniżej. Przy próbie zapisania projektu inną nazwą niż domyślna również występuje ten sam problem. 
      Może ktoś miał ten sam problem i wie jak to rozwiązać?