Skocz do zawartości
  • Załóż konto na GTA Forum

Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry. Zdobądź GTA$ 100 000 000 na Money Lobby i popraw statystyki swojej postaci na Level Up.

Rekomendowany post

• Odpowiedzi 2
  • Utworzono
  • Ostatnia odpowiedź

Najwięcej napisali

Popularny w dniach

Najwięcej napisali

Popularny w dniach

Popularne posty

Tak

Dołącz do dyskusji

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeżeli masz konto, zaloguj się aby pisać ze swojego konta.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia wypowiedź została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Podobna zawartość

• Przez Alanekk
      Siemka! Chciałbym cię zaprosić na serwer RolePlay pt. SimplyRP. Jest to mój serwer i Fejspepe który startuje w tym tygodniu pod warunkiem, że będzie 100 osób na naszym discordzie. Co oferujemy:
      ┆Tryb Gry: RolePlay
      ┆ Liczba slotów: 64
      ┆: Status WL: ON 14+
      Wiele rozbudowanych frakcji oraz crime.
      Dużo autorskich skryptów!

Wejdź i przekonaj się sam!
      Zaproszenie: https://discord.gg/8hQHE9rrbd
    • Przez Igorson14
      Usunąłem z folderu gry plik dinput i scripthooka i mogę grać na spokojnie w Gta online ? Mody nadal mam w plikach gry ale mam je zdezaktywowane ponieważ mam usunięte wyżej wspomniane pliki. Nie dostanę za to bana ?
    • Przez ssssssssss
      Siemanko. Mam pytanie, jeśli w CS GO mam około 60 fpsow na najniższych to czy pójdzie mi GTA V na najniższych i będzie jako tako chodził?
      Mam laptopa Windows 10, Intel Core i5-5300 CPU 2.30GHz
      karta graficzna to Intel HD Graphics 5500
      Pozdro
    • Przez Yamnior
      Jak wyżej, czy mogę zagrać online na xbox 360? Jeżeli tak, jak to zrobić?
    • Przez Filip03
      Witam! Mam jedną prośbę..jakie będą najlepsze (i optymalne!) ustawienia graficzne do GTA V  z moim komputerem
      Podzespoły
      -16 GB RAM
      -NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB (Karta)
      - AMD Ryzen  5 2600 Six-Core Processor (Procek)

• Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum

Masz włączone blokowanie reklam. To może utrudniać znalezienie oferty na GTA$ 100 000 000 do GTA Online które można zdobyć podczas sesji Money Lobby!

Money Lobby GTA Online PC

Przez blokowanie reklam nie dowiesz się też jak zdobyć GTA$ 300 000 000, wszystko odblokowane i 300 poziom RP na modowaniu konta GTA Online z Level Up!

Modowanie konta GTA Online