Skocz do zawartości
  • Załóż konto na GTA Forum

Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry. Zdobądź GTA$ 100 000 000 na Money Lobby i popraw statystyki swojej postaci na Level Up.

Rekomendowany post

Jak się zarejestrować do kompa w klubie ?

Gdy chciałem wejść do komputera to mi wyskoczyło powiadomienie : "Zarejestruj się jako VIP , prezes lub prezydent klubu motocyklowego , aby zarządzać klubem nocnym z tego komputera ". Co mam zrobić ? Gdzie mogę się zarejestrować ?

Z góry dzięki.

Edytowano przez MafiaDog
literówka
  • Odpowiedzi 7
  • Utworzono
  • Ostatnia odpowiedź

Najwięcej napisali

• 1 rok później...
20 godzin temu, Ninja_Fame34209 napisał:

Jak mam wejść w zakładkę jeżeli komputera nie można włączyć

Naciśnij M na klawiaturze i tam masz zakładkę Securoserv zarejestruj się jako VIP lub prezes potwierdź enter. 

Dopiero teraz jak podejdziesz do laptopa to będziesz miał E i potwierdzasz, a twa postać usiądzie do kompa 

Edytowano przez Recon
  • 11 miesięcy później...
Dnia 10.01.2021 o 11:14, Rafik13 napisał:

Witam a jak mam np ten sam problem i gram na PS4 to co mogę zrobić żeby zarejestrować się w klubie motocyklowym , zostaje mi tylko kupno klubu nocnego tak ? 

Jeśli masz biuro to rejestrujesz się jako prezes w securaserv .

Jeśli masz klub motocyklowy to rejestrujesz się jako prezydent .

W klubie nocnym rejestrujesz się tymi dwoma opcjami jako prezes lub prezydent to nie ma znaczenia. 

Dołącz do dyskusji

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeżeli masz konto, zaloguj się aby pisać ze swojego konta.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia wypowiedź została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Podobna zawartość

• Przez _____
      1. czy do sprzedaży paczek i towaru z bunkra są potrzebne minimum 2 osoby czy da rade samemu?Jak podzielić zysk ze sprzedaży np. towaru z bunkra dla członków organizacji?
      2. czy opłaca się kupić salon gier i czy on coś daje?
      3.Jak podzielić zysk ze sprzedaży np. towaru z bunkra dla członków organizacji?
    • Przez Alosek
      Hej,
      mam mały problem, ponieważ kiedy wchodzę normalnie do gta, to zwykle wyświetlało mi się w wyborze tryb fabularny, ustawienia, wyjdź, online i jakieś tam 2x RP itp.
      Obecnie nie wyświetlają mi się tam te dwie ostatnie opcje od paru dni (online i 2xRP). Więc moje pytanie brzmi: to jest normalne? A jeśli nie to jak to naprawić/zmienić?
      Oczywiście mogę wejśc przez fabularny, ale jednak wolałbym bezpośrednio.

3majcie screena
    • Przez Stowaaa
      Witam mam problem iż pojawiła się jakaś niebieska linia przez środek ekranu i nie moge nigdzie znaleźć powodu . Pomoże ktoś?
    • Przez Kapkaa
      Witaj przybyszu! Chciałbyś zagrać w Rp na xboxie one ale nie wiesz gdzie? To miejsce dla ciebie! Oferujemy 1. 6 stref z narkotykami 2. quality rp na poziomie 3. wyluzowanych graczy nie płaczących o byle co 4. możliwość odegrania funRP 5. dopracowany serwer bez błedów Jeżeli to cie nie przekonuje, to nie wiem co cie przekona.

https://discord.gg/qAS6nMGefY
    • Przez JookAir
      Witam, mam problem z pewnym wgranym autem do gta 5 sp. Wgrałem auto po przez OpenIV do gta 5, jak pierwszy raz podmieniłem auto (dodge charger na police interceptora) to było ok, wszystko działało. Teraz jak chciałem wgrać inne auto na police interceptora, wszedłem do gry i nadal miałem dodge chargera ale zbugowanego który teraz wygląda tak 😕, nie ma els ani dobrych felg. Pomoże ktoś proszę?

• Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum

Masz włączone blokowanie reklam. To może utrudniać znalezienie oferty na GTA$ 100 000 000 do GTA Online które można zdobyć podczas sesji Money Lobby!

Money Lobby GTA Online PC

Przez blokowanie reklam nie dowiesz się też jak zdobyć GTA$ 300 000 000, wszystko odblokowane i 300 poziom RP na modowaniu konta GTA Online z Level Up!

Modowanie konta GTA Online