Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witaj.

Sprzedam swoje konto Social Club z GTA 5 za 50 zł PaySafeCard. Konto do 20 stycznia 2017 roku ma blokadę na GTA Online, później będzie można grać normalnie (tryb singleplayer nie jest zbanowany). Sprzedaję te konto, ponieważ Rockstar przez bana usunął mi postać i nie chcę zaczynać od nowa. 1.png2.png

• Podobna zawartość

• Przez AgianoYT
      Witam mam małe pytanko a brzmi ono w ten sposób jeżeli kupiłbym 100 mln od razu do banku to w jaki sposób bedzie to przebiegać czy poprostu dam tą dotacje za 10 eurosków i wbija na gta online i bd miał w banku odpowiedz niemusi być najszybsza bo dopiero w pon bd miał możliwość dokonania zakupu i z góry dzięki za odpowiedz Pozrawiam
    • Przez Szajanek
      Hejka,
      Jak w temacie, mam 18 lat. 
      Bardzo dlugo gralem na playstation w gta i wbilem tam 166lvl.
      Wczoraj zakupilem wersje na pc, z mysla ze w ekipie bedzie sie lepiej gralo.
      Posiadam TS, mikrofon i sporo wolnego czasu ;).
      Chetni pisac, rozwaze kazda propozycje 
    • Przez WaNtEdMrXM4FiA
      Siemka, mam problem z eksportem plików w trybie offline. Gra na modach. Na jednym z forum przeczytałem że trzeba zmienić jakieś parametry w w pliku commandline.txt, ale nawet takiego nie mam w grze... Wyświetla mi komunikat ze zdjęcia poniżej. Przy próbie zapisania projektu inną nazwą niż domyślna również występuje ten sam problem. 
      Może ktoś miał ten sam problem i wie jak to rozwiązać?