Skocz do zawartości
  • Załóż konto na GTA Forum

Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry. Zdobądź GTA$ 100 000 000 na Money Lobby i popraw statystyki swojej postaci na Level Up.

Czy na tym laptopie gamingowym pójdzie mi GTA5

Rekomendowany post

• Odpowiedzi 4
  • Utworzono
  • Ostatnia odpowiedź

Najwięcej napisali

Popularny w dniach

Najwięcej napisali

• 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeżeli masz konto, zaloguj się aby pisać ze swojego konta.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia wypowiedź została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Podobna zawartość

• Przez hGgE
      Witam. Przychodzę do was z pewnym problemem. Postanowiłem pobrać grę ponownie, bo chciałem zobaczyć co i jak z tym cayo perico. No właśnie i tu pojawia się problem, po pobraniu gry chciałem wejść od razu do online.. początkowa cut scenka promująca cayo perico z klubu strasznie się zwieszała aż w końcu stanęła cała gra. To samo jest nawet gdy próbuję wejść do fabuły. Gra się wczyta ale nie reaguje, mogę chodzić ale nie mogę strzelać czy wyciągnąć telefonu no i oczywiście po pewnym czasie gra staje i znowu trzeba kombinować żeby ją wyłączyć. Uprzedzając, grałem na wysokich od zawsze i nie było problemu dopiero teraz dzieją się takie cuda. Dodam jeszcze że inne gry nie sprawiają problemów. Dzięki  
      ---------------------
      Proc.: Intel i5-3570K 3,40GHz
      RAM: 16GB
      Karta GeForce GTX 1060 6GB
      Windows 10

• Przez RocketRP
      RocketRP🚀to serwer stworzony przede wszystkim aby sprawiać frajdę graczom!

Kto nie chciałby zostać groźnym gangsterem lub policjantem, stojącym na czele porządku w mieście ?

U nas to możliwe ,bądź tylko kim zechcesz! 😀🥳

Co nas odróżnia od innych serwerów? Uważnie słuchamy naszych graczy. Uważamy że właśnie gracze powinni decydować o serwerze ponieważ to właśnie oni tworzą wspaniałą społeczność naszej wyspy.😁🤗

Co znajdziecie na wyspie RocketRP?

>Wyjątkowe prace 👷‍

- Potrzebujesz szybko kasy, ale chcesz obejść się bez zbędnych zobowiązań? Na naszej wyspie to nic trudnego! W urzędzie pracy czeka na ciebie wiele ofert, wystarczy że wybierzesz jedną z interesujących cię prac i gotowe.👨‍🍳

>Wiele importowanych pojazdów 🚗

-Zadbaliśmy o to aby każdy mógł kupić samochód swoich marzeń. Przecież,kto nie marzy o przejażdżce mustangiem o zachodzie słońca?.😎🔆

>Wspaniałą społeczność 🧑👩

- Wspaniała społeczność do której ty i twoi przyjaciele możecie dołączyć oraz tworzyć ją razem z nami!👬

>Bardzo dobrą optymalizację

- Zmyślą o graczach ze słabszym sprzętem komputerowym, jednym z naszych głównych celów była znakomita optymalizacja, aby każdy gracz mógł grać bez lagów i na równym poziomie z innymi.🤙
      >Dynamiczne sloty.
      - Zapewnia odciążenie zasobów serwera,co minimalizuje lagi👌
      >Jesteśmy otwarci na propozycję
      - Masz pomysł na biznes? Nie ma problemu! Napisz do nas a na pewno przegadamy sprawę!🤝📝
      Do zobaczenia na RocketRP. Odleć z nami !🚀
    • Przez ZNUDZONY
      ZAPRASZAMY DO NOWEGO PROJEKTU "VegeTableRP" 
      WYSPA JUŻ NIEBAWEM WYSTARTUJE!!!
      oferujemy:
      -importowane samochody🚗
      -bardzo dobrą optymalizację👓
      -dobrze dopracowaną ekonomię💰
      -drugą postać po napisaniu podania✏
      -oraz miłą i chętną do pomocy administrację😁
      serwer powoli rusza, mamy discorda na którego zapraszamy ( https://discord.gg/tfV69mZP9V ) w nawiasie link do discorda, zapraszam do pisania podań na frakcję oraz do pisania podań na moderatora których aktualnie potrzebujemy.
      DZIĘKUJĘ I ZAPRASZAM

POZDRAWIA ADMINISTRACJA "VegeTableRP"
    • Przez Konrad0220
      Siemanko, sytuacja wygląda tak, że gram sobie w gta na xboxie 360, wszystko jest w porządku, aż tu nagle crashuje mi się gra i wyrzuca do menu, po czym wyskakuje informacja (Obrazek nr 1 żółty napis)Po czym klikam ok, wszystko w porządku gra dalej idzie, ale teraz gdy próbuje włączyć ciągle ładuje się ekran startowy, nie mogę nic kliknąć, nie reaguje, w nocy miałem podobny problem, czekam już z 15 minut i ciągle nic, ktoś ma pomysł co mogłoby być przyczyną? Jak to naprawić?
    • Przez ZNUDZONY
      POSZUKUJEMY OSÓB DO NOWEGO PROJEKTU "VegeTableRP" (graczy) 
      oferujemy:
      -importowane samochody
      -bardzo dobrą optymalizację
      -dobrze dopracowaną ekonomię
      -drugą postać po napisaniu podania
      -oraz miłą i chętną do pomocy administrację 
      serwer powoli rusza, mamy discorda na którego zapraszamy (https://discord.gg/cJb7S4Pt) w nawiasie link do discorda, zapraszam do pisania podań na frakcję oraz do pisania podań na moderatora których aktualnie potrzebujemy.
      DZIĘKUJĘ I ZAPRASZAM

POZDRAWIA ADMINISTRACJA "VegeTableRP"

• Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum

Masz włączone blokowanie reklam. To może utrudniać znalezienie oferty na GTA$ 100 000 000 do GTA Online które można zdobyć podczas sesji Money Lobby!

Money Lobby GTA Online PC

Przez blokowanie reklam nie dowiesz się też jak zdobyć GTA$ 300 000 000, wszystko odblokowane i 300 poziom RP na modowaniu konta GTA Online z Level Up!

Modowanie konta GTA Online