Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

GTA Forum

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zarejestruj się

Interesujesz się GTA? Dołącz do naszej społeczności na GTA Forum! Wymieniaj się wiedzą, poznawaj nowości, korzystaj z poradników i bądź na bieżąco z GTA Online i FiveM.

Poradniki i pytania

Wskazówki i strategie w GTA Online

  1. Podział kasy

    Rozpoczęte przez pysq86,

    Witam czy da się jakoś podzielić kase po równo dla ekipy która pomogła w ogarnianiu zasobów a potem sprzedarzy w wytwórni?

    • 1 odpowiedź
    • 6,4 tys. wyświetleń
  2. Cześć wszystkim. Mam pytanie do posiadaczy bunkrów: Czy da się sprzedać bunkier SOLO? Jeśli tak to prosze o jakieś porady np. Jak stracić najmniej czasu itd. Jeśli nie to trudno Z góry dziękuje pozdrawiam

    • 1 odpowiedź
    • 10,8 tys. wyświetleń
  3. Rozpoczęte przez EXIVACO,

    gry odpalam gre wbijam na sesje i jest ok po 5 min error i crash gry z komunikatem wystąpił błąd podczas włączania gry odpal ponownie gre i kompa a jesli problem bedzie sie powtarzal zainstaluj ponownie gre keidy wszystko dziala ok ale teraz nwm gre zainstalowalem poraz kolejny i nadal to samo :?

    • 0 odpowiedzi
    • 4,1 tys. wyświetleń
  4. 1. Zminimalizuj GTA z włączoną sesją w tle. 2. Otwórz menedżer zadań. 3. Otwórz zakładkę Wydajność. 4. Przejdź do monitora zasobów, poprzez naciśnięcie: Otwórz monitor zasobów. 5. Przejdź do zakładki Sieć. 6. Naciśnij prawym na proces sieciowy GTA5.exe i wybierz opcje Wstrzymaj proces, zatwierdź. 7. Po ok. 5 sek, przywróć proces i wróć do GTA Online 8. Ciesz się pustą sesją i zostaw lajka pod poradnikiem. W razie problemów/pytań pisać w komentarzach pod poradnikiem.

    • 2 odpowiedzi
    • 43,7 tys. wyświetleń
  5. Rozpoczęte przez Madzijka,

    Witam szukam sesji aby porobic misje bwz dzieci ktore tylko przeszkadzaja

    • 1 odpowiedź
    • 4,5 tys. wyświetleń
  6. Rozpoczęte przez Empire13,

    Witam. Dzisiaj wyszedł nowy patch Gunrunning i kupiłem samochody nowe , wykonałem specjalne zadania na dodanie do tych samochodów nowych broni i tu dupa. Gdy chce zmodyfikować ten pojazd to nie mogę bo pisze że trzeba mieć przyczepe z warszatem samochodów i broni z warsztatem broni posiadam ale nie da sie kupić takiej przyczepy z warszatem samochodów. Proszę o pomoc

    • 1 odpowiedź
    • 4,3 tys. wyświetleń
  7. Witam wszystkich Mam pytanie odnośnie zapraszania nowych członków do swojego klubu motocyklowego. Jak to zrobić żeby na stałe ktoś był członkiem mojego klubu i gdzie mogę przypisać im odpowiedzcie funkcje. Z góry dzięki za pomoc pozdrawiam

      • Lubię to
    • 1 odpowiedź
    • 4,3 tys. wyświetleń
  8. Chciałbym zagrać napad gta online ale nikt nie chce dołączyć. Zagra ktoś?

    • 0 odpowiedzi
    • 3,8 tys. wyświetleń
  9. Rozpoczęte przez Kilkam,

    Siemka mam pytanie czy jeśli kupuje nowa siedzibę organizacji to wszystkie auta z garażu przenoszą się do nowego?

    • 1 odpowiedź
    • 9,9 tys. wyświetleń
  10. Rozpoczęte przez ★WeeD★,

    Mam pytanie.Wie ktos moze jak modyfikowac tampe bojowo,jak nie mam warsztatu pojazdow w mobilnym centrum? Z gory dzieki za Odpowiedz.

    • 4 odpowiedzi
    • 5 tys. wyświetleń
  11. Rozpoczęte przez KeLLy,

    Elo Mam jakiś błąd z ulepszoną bronią z gunrunning dlc, mianowice po kompletnym ulepszeniu broni w mobilnym centrum ,gdy patrze z pierwszej osoby i chce przycelować ppm to powinien mi się pokazać obraz przez celownik , a mi się jakbym strzelał z biodra :C

      • Lubię to
    • 7 odpowiedzi
    • 3,6 tys. wyświetleń
  12. Rozpoczęte przez Empire13,

    Witam. Dzisiaj wyszedł nowy patch Gunrunning i kupiłem samochody nowe , wykonałem specjalne zadania na dodanie do tych samochodów nowych broni i tu dupa. Gdy chce zmodyfikować ten pojazd to nie mogę bo pisze że trzeba mieć przyczepe z warszatem samochodów i broni z warsztatem broni posiadam ale nie da sie kupić takiej przyczepy z warszatem samochodów. Proszę o pomoc

    • 2 odpowiedzi
    • 7,7 tys. wyświetleń
  13. Witajcie. Mam pytanie związane z trybem online. Mianowicie gdy wchodzę do trybu online na mapie nie widzę żadnych wyścigów, ani skoków spadochronowych, nie moge nawet w tenisa zagrać. Gdy grałem u kolegi kiedyś to u niego na ziemi było kolo w które się wchodziło i można było rozpocząc.. tenis, golf, wyścigi, skoki itp. Czy musze przejść pierw fabułe czy jak? Prosze o odpowiedź.

    • 12 odpowiedzi
    • 6 tys. wyświetleń
  14. Rozpoczęte przez Piotr Skiba,

    Witam, jest może opcja przelaczania w trakcie gry tytułu z prezydenta klubu na prezesa i odwrotnie, bo wiadomo jesli akutalnie uzywamy tytulu prezydenta nie mozna wykonywac misji z ładunkami i kradzieżą aut i odwrotnie.

    • 7 odpowiedzi
    • 76,9 tys. wyświetleń
  15. Witam. Ostatnio przechodząc pomiędzy sesjami w gta , natknąłem się na cheatera który wyznaczył za moją głowę 214mln podczas gdy klikałem przeście na nową sesję. Ktoś mnie zabije dalej się to trzyma i nie mogę włączyć trybu pasywnego. Proszę o pomoc

    • 0 odpowiedzi
    • 4,1 tys. wyświetleń
  16. Rozpoczęte przez PurpleFox,

    Proszę o listę pojazdów które odblokowujemy przez napady.

    • 0 odpowiedzi
    • 4,2 tys. wyświetleń
  17. Witam Mam problem gdy chciałem pograć z Vinim na live jego profil był offline więc nie dało się dołączyć mimo że był on w poczekalni do sumo. Potem Zmieniłem ekipę na inną i potem znowu na Viniecze 6 po czym już wgl profilu nie było. Proszę o pomoc z góry dziękuje! Pozdrawiam

    • 2 odpowiedzi
    • 4,1 tys. wyświetleń
  18. Siemka. Mam pytanie, czy ktoś wie jak zmienić premię dla pracownika "znajomego" w firmie???

    • 1 odpowiedź
    • 5 tys. wyświetleń
  19. Rozpoczęte przez ruta23,

    witam kupilem gre gta5 wraz z kontem online gra byla uzywana,poprzednik podal mi hasla zainstalowalem na swoim kompie i wpisuje hasla to wyskakuje mi ze nie prawidlowe pytanie, czy mozna to uruchomic na moim kompie porada ?

    • 6 odpowiedzi
    • 5,9 tys. wyświetleń
  20. Rozpoczęte przez Zalezniak,

    Hej, mam do Was pytanie. Zastanawiam się czy można zamówić Buzzard'a tak, aby pojawiał się obok ciebie (żeby nie trzeba było jeździć po niego). Pytam się, gdyż ostatnio na online typek obok mnie "zespawnował" lub zamówił Buzzard'a.

      • Lubię to
    • 10 odpowiedzi
    • 7,7 tys. wyświetleń
  21. Rozpoczęte przez olczi17,

    witam od niedawna gram w gta dokładnie chyba 2 dni , wciagnelo nie powiem ze nie ale mam sprawe bo jestem ciemny w tym wszystkim. jak to wszystko wyglada w firmie, czy ja moge kupic biuro a moj ziomek garaz i razem bedziemy zarabiac czy kazdy musi miec swoje i biuro firme i magazyny czy tam garaze?

    • 4 odpowiedzi
    • 4,7 tys. wyświetleń
  22. Rozpoczęte przez Miyoshi,

    Hej, mam do Was pytanie jak zrobić bym płacił za zakup, np. samochodów, nieruchomości kasą z "kieszeni" a nie z banku.

    • 2 odpowiedzi
    • 4,3 tys. wyświetleń
  23. Siema Wiele z was chce mieć jedno osobową sesję aby spokojnie porobić sobie paczki lub Import/Export tak aby wam inni gracze nie przeszkadzali dziś wam pokarzę jak łatwo zrobić jednoosobową sesję w GTA Online tak samo jeżeli rzuca was do pełnego lobby z innym hostem a wy chcecie mieć HOSTA wystarczy zrobić dokładnie to samo szczegóły w tym poradniku! Wiem że jest też sposób z odłączeniem neta na 8 sekund ale ten sposób z poradnika jest o wiele lepszy Link do poradnika jest poniżej! Sposób na to to przytrzymanie przez 15 sekund klawiszy na klawiaturze Alt + Enter szczegóły w linku poniżej https://www.youtube.com/watch?v=5ZCF6_v58EA

      • Lubię to
    • 4 odpowiedzi
    • 5,1 tys. wyświetleń
  24. Witam serdecznie, Temat gta online jest dla mnie nowy z racji faktu, iż dopiero co zakupiłem konto by w wolnej chwili troszkę 'popykać' dla relaksu. Mam proste 2 pytania. 1) Zakupiłem kilka pojazdów m.in hydre, wywrotke i te pojazdy są gdzieś w przechowalni, nie mam bladego pojęcia gdzie to jest, prosiłbym o instrukcję 2) Typek od którego zakupiłem konto steam podał mi dane do steamu, do konta na social już nie i nie mam z nim kontaktu (brak słów). Wszystko wprawdzie śmiga pięknie ale nie mogę zmienic na socialu danych do tamtego konta ani nawet durnego nicku, są jakieś sposoby by to zmienić, jeśli z gościem nie mogę nawiązać kontaktu? Dopóki przelew …

      • Lubię to
    • 6 odpowiedzi
    • 14,4 tys. wyświetleń
  25. Rozpoczęte przez KloPeraN,

    Jak zdobyc vapid peyote?

    • 0 odpowiedzi
    • 3,9 tys. wyświetleń

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności.

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.