Skocz do zawartości

Recommended Posts

mediczi_GTA    0

Witam serdecznie wszystkich zapaleńców Wielkich Kradzieży Aut V . Przejdę do sedna: problem polega na dziwnym, długim, czasami nie kończącym się ładowaniem gry po przechodzeniu z sesji publicznej na misję oraz odwrotnie, kiedy np: osiągnięto maksymalną ilość graczy i muszę wrócić na sesje publiczną... Gra ogólnie pracuje, jedyny efekt jest taki że widzę kamerę z lotu ptaka, chat po prawej stronie i to tylee...wieczne wczytywanie....Czy ktoś wie dlaczego tak może być. Dodam że gra działa na Wysokich detalach w 1080p, internet mam również bardzo dobry. Nigdy żadnych problemów z lagami itp...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

• Podobna zawartość

• Przez Dejvidson
      Witam, 
      poszukujemy dwóch graczy do Gta v online płeć żeńska miłe widziana
    • Przez Squbanyy69
      Witam mam na sprzedaż 2x konto gta v social club niestety z banem .. Sprzedaje moze przynajmniej ktoś kupi zeby sobie popykać w single'a  płatnośc psc cena za 1 konto : 20zł
    • Przez AxAres
      Witam. 
      Mam taki problem że na gta V online (na single nie sprawdzałem) nie widze tabeli np. z wyzwań ze trzeba ukraść jak najwiecej aut itp. oraz nie widze poziomu wanted w prawym górnym rogu. Bawiłem sie rozdzielczością ale nie pomogło i nw co mam na to poradzić.