Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Rekomendowany post

Jeśli miałem modowane konto na ps4 a potem mi zabrali pieniądze ale bana nie dostalem a teraz chce się przerzucić na PC mogę przenieść postać ? Podkreślam konto modowalem u keflana i on je tworzył na ps3 co oznacza ze moją postać miała już jeden transfer

I Mia B. Z suportu odpisze mi że oni tak nie mogą :D już to przerabiałem przy transferze z 360 na One... Dostawałem jakieś błędy to odpisali mi że nie przeniosą mi postaci bo mam zmodowane stroje -,- i skończyło się tym że grałem od nowa.

Musiał byś zadzwonić do głównego oddziału R* bo ten polski nic zrobić nie może. Jedyne co to przetłumaczą twoją prośbę i pójdzie dalej ale spróbować nie zaszkodzi.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez jagodadar
      Cześć!
      Chciałabym się dowiedzieć jak mogę dołączyć do GTA V Online na PS3. Gdy odpalam GTA wszystko normalnie działa, ale po jakimś czasie ładowania wyskakuje mi komunikat:
      UWAGA!
      Przekroczono czas znajdywania sesji.
      Wróć do Grand Theft Auto V i spróbuj ponownie później.
      Co kilka minut wchodzę w sesję jednoosobową i wyskakuje mi ten sam komunikat.
      Proszę o poradę.
      Z góry dziękuję 🙂
    • Przez Tischer_Games
      Tak jak powyżej chcę kupić konto social club z gta za 20 zł . Zainteresowani pisać na PW
    • Przez Shiizaku
      Szukam kogoś do pogrania (ewentualnie dołączę do ekipy), aktualnie robię misje z tych niebieskich heistów. Link do profilu: https://socialclub.rockstargames.com/member/shiizaku
      Mój wiek: 20, pasowałoby żebyś miał te 16 lat lub więcej.
    • Przez Nyxul11
      Tak jak w tytule. Da się jakoś ominąć limit sprzedawania pojazdów, gta online? 
    • Przez BombowyKiller
      A w dzisiejszym update zostały dodane nowy DJ do klubu nocnego oraz zostały obniżone nieruchomości a to wszystko możecie zobaczyć już poniżej :
      POJAZDY :
      „Nowy” OPPRESSOR II GTA$ 2 925 000 - 3 890 250
      „Nowy” TERROBYTE GTA$ 1 375 000
      „Promocja” PFISTER NEON GTA$ 1 050 000
      „Promocja” ANNIS RE-7B GTA$ 1 732 500
      „Promocja” BWP GTA$ 1 627 500
      „Promocja” ŁAZIK DUNE GTA$ 595 000

oraz zostały obniżone wszystkie --> Siedziby klubu motocyklowego, bunkry, hangary, biura SeciuroServ oraz wytwórnie itp :

nowy DJ --> Black Madonna w klubie nocnym już dostępny w gta online :
      Zarezerwuj już teraz nowego DJ'a w swoim klubie nocnym za jedyne GTA$ 100 000 

została również dodana nowa 1 koszulka która jest już dostępna w gta online :
      dostaniesz ją po dostarczeniu nowego dj'a Black Madonna do klubu nocnego

A to wszystko będzie dostępne do 20.08.2018r.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.