Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Unikatowy rewolwer samonapinający


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich 

Wraz z ostatnim DLC "The Doomsday heist" R* dodało do gry nowy rewolwer, broni tej nie da się normalnie kupić w sklepie z bronią lecz należy go odnaleźć kończąc śledztwo.

unikatowy rewolwer samonapinający gta online.jpg

5a33f7997cd6b_Nowabron.thumb.png.55306181ea4aaf361213f0cf0d2eae3b.png

Aby rozpocząć śledztwo należy poczekać kilka minut od momentu dołączenia do sesji, az otrzymamy maila o ukrytym skarbie i zdjęciem miejsca w którym musimy go szukać. Istnieje 20 miejsc w których szukamy pierwszej poszlaki.

DQ88PCxUEAA6wRM.thumb.jpg.f06219700798fa421ab936db5c58467d.jpg

Od razu zaznaczę ze nie ma sensu przeszukiwać całego obszaru zaznaczonego na mapie(ja na początku szukałem z dobra godzinę myśląc ze ma być to skrzynia), a szukanie konkretnie w miejscu które znajduje się na zdjęciu. Pierwsza poszlaką będzie list o tym ze "Skarb wywołał kłótnie w rodzinie i został ukryty".

Po odnalezeniu listu dostaniemy miejsca 3 kolejnych poszlak te z kolei nie beda posiadały zdjecia miejsca, lecz samo miejsce poszukiwań na mapie które bedzie posiadało duzo mniejszy obszar poszukiwan. W moim przypadku te poszlaki to były:

-Ciało

-Skrzynia do przechowywania broni

-Oraz łopata.

Po odnalezieniu ostatniej poszlaki dostajemy ostateczne miejsce ukrycia Naszego Rewolweru samonapinającego. 

Z każda poszlaka należy wejść w interakcje przyciskiem "E"

Z Rewolwerem związanane jest również zadanie polegające na zabiciu 50 graczy strzałami w głowę z tej ze broni , w celu zdobycia nagrody pieniężnej i reputacyjnej.

Tu można zobaczyć miejsca w których konkretnie znajduj sie listy:

list.png

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, djdejwid1990 napisał:

na zabiciu 50 graczy strzałami w głowę

Nie graczy a osób. Można zabijać również npc. Co 10 zabójstw nad mapą pojawia się informacja ile jeszcze musimy zabić.

3 godziny temu, djdejwid1990 napisał:

w celu zdobycia nagrody pieniężnej i reputacyjnej.

-250.000$

-10.000RP

-Jeśli wykonamy zadanie to taki sam rewolwer dostaniemy w Red Dead Redemption 2 po premierze.

  • Lubię to 1

umBDbCc.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
15 minut temu, NikoHuskie napisał:

bo wyzwanie skończyło się już dawno temu.

Ja to tydzień temu robiłem i miałem to powiadomienie, wykonałem to zadanie i dostałem kasę. Więc jeszcze jest aktywne.

                                                                                                                                     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed chwilą, NikoHuskie napisał:

Pojebane to jest jakieś, miesiąc temu chciałem zrobić ale było już nieaktywne.

Robiłeś to na czystym koncie?

                                                                                                                                     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Namo zmienił(a) tytuł na Unikatowy rewolwer samonapinający
1 minutę temu, NikoHuskie napisał:

Świeżo zrobiona postać

Ale to można raz na konto. chyba

Chyba że to było czyste konto prosto z G2A.

                                                                                                                                     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, NikoHuskie napisał:

yup

To nie mam pomysłu o co chodzi. Napisz do R* xD.

                                                                                                                                     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Martynka6482 napisał:

Profesjonalnie wyszkolony support Rockstara na pewno Ci pomoże. 

Polski support R* jest od robienia kakauka i tłumaczenia opowieści biednych polaczków, którzy nie są w stanie napisać swojej historii po angielsku. Chciałbym zobaczyć jak nasz support naprawia rangi, pieniądze czy przywraca zbugowane postacie.

umBDbCc.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum