Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
swider1337

Czy na takim sprzęcie pójdzie mi gta v?

Rekomendowany post

Witam. Mój komputer ma 12 lat i był przerabiany w 2010 roku. Moje podzespoły to:

Karta graficzna nvidia geforce gt 240 

Procesor AMD model nieznany 3.02 ghz

4gb ram

Windows 7 Ultimate x64

Grę dostałem od kolegi i chcę wiedzieć czy mu ją oddać czy nie.

Dnia 11.01.2018 o 18:30, Zi0mekTV napisał:

Raczej nie pojdzie ;/ do gta zalecal bym min 8gb ram i karta graficzna pokroju gtx 660 ti albo amd hd seri 7xxx z min 2gb vram ddr5. 

Do GTA v na średnio wysokie starczy 6gb ram i zwykła 660ka. Ja na q6600 oc 3ghz, 6gb ram i r9 270 grałem na średnio wysokich w fhd przy 40-60fps.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Facebook

• Podobna zawartość

• Przez Gakub
      Witam. Zakupiłem kilka dni temu gta v na ps3. Pogralem chwile. Przeszedlem misje z napadem na jubilera. Po ponownym wejsciu do gry gralem jako michael i nie moglem ani zmienic postaci ani sie do nikogo dodzwonić. Wczytalem zapis gry wczesniejszy, przeszedlem do etapu gry jako trevor. Wyłączyłem gre i po jakims czasie to samo. Gra powinna mieć chyba autozapis? Miejsce na dysku ps3 mam.
    • Przez Big_K_DJ
      Witam,
      Szukam poważnego oraz zdolnego skryptera. Oczywiście nic za darmo, ale mam bardzo dobry pomysł na nowy serwer który spodoba się graczom. Więcej szczegółów co do serwera to DM, ponieważ tutaj nie chciałbym za dużo szczegółów zdradzać.
      Z pewnością sam sobie on nie da rady, dlatego będzie potrzebny więcej niż jeden. Duży projekt=duże crew, duże crew=duuuuużo pracy, duże crew=wykwintny serwer, wykwintny serwer=dużo graczy.
      Co za tym idzie? Na pewno nie mało płacę 😉

Pozdrawiam
      Kontakt:
      mail: [email protected]
      Dc: Big K DJ#5441
    • Przez Forker_PL
      Siema, po krótkiej przerwie w grze w GTA, chciałem ponownie zagrać, wszedłem do gry wyskoczył błąd że muszę pobrać nowy launcher to to zrobiłem, zalogowałem się wszystko fajnie ale ten launcher nie wykrywa mi GTA, mam je zainstalowane, robiłem sprawdzanie o nadal nic, instalowałem nawet grę od nowa bo mam ją na płytach. Każe mi ja pobierać od nowa nie wiem co robić, pomocy i z góry dzięki ziomy.
    • Przez NorbiMC
      Witam, kupie konto z banem na online. Wraz z e-mail. Do 20zł
    • Przez Gracjanox201
      Czemu mam takie kilku sekundowe spadki fps gram normalnie wszysto chodzi i nagle prze 5 sekund nie da sie grać i tak w kółko
  • Tagi

• Kto przegląda

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
  • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum