12 grudnia wychodzi NOWE DLC do GTA Online! Jeżeli nie masz kasy w grze kup ją przed wyjściem nowej zawartości. Po każdej aktualizacji występuje kilkudniowa przerwa w modowaniu kont i sypaniu hajsu na Money Lobby,

Skocz do zawartości

Rekomendowany post

Cześć mam problem z social club ,gdy wchodzę do sklepu to wyskakuje mi taki błąd wie ktoś jak to naprawić?

Wystąpił nieznany błąd w funkcjonowaniu usługi Rockstar Games. Spróbuj ponownie później.

Uncaught SyntaxError: Invalid or unexpected token

Kod:1000.104

Dołącz do dyskusji

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeżeli masz konto, zaloguj się aby pisać ze swojego konta.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia wypowiedź została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Facebook

• Podobna zawartość

• Przez FANTYR_Jacob
      Witam! Poszukuję 3 ogarniętych osób do robienia napadów i ich przygotowań.Ważne jest to żeby tym osobom nie przeszkadzał mój wiek.Albowiem mam 12 lat.Jeżeli ktoś jest zainteresowany proszę mnie dodać na ps4 FANTYR_Jacob   Pozdrawiam.
    • Przez Hoffman
      Witam!
      Szukam programisty-wspólnika do projektu typu RolePlay na nowej platformie RedM do gry Red Dead Redemption 2. Jest to ten sam język, jaki jest na bliźniaczej platformie do GTA V - FiveM, czyli mix .js, lua oraz C#, to też najbardziej pożądana osoba, która jest obeznana w temacie. Poszukiwana osoba będzie odpowiedzialna za stworzenie i rozwijanie skryptu (gamemode) oraz forum (które również będzie połączony z grą [np. tworzenie postaci]).
      W kwestii biznesowej, czy konkurencyjnej mogę powiedzieć tyle, że na moment pisania tego postu istnieją tylko dwie community na tej platformie, z czego obie pochodzą z USA, więc istnieje duży potencjał.
      W kwestii zarobkowej proszę już uzgadniać ze mną indywidualnie, czy to będzie UoD, czy procentowy udział z usług premium, czy jednorazowe rozliczenie - wszystko do ustalenia. Wszelkie inne informacje i ustalenia przy rozmowie indywidualnej.
      Chętnych bardzo proszę o kontakt poprzez wiadomość prywatną na discord: Hoffman#5066
    • Przez Asteriks
      Siemka Mam Takie dziwny Problem mam Serwer Na vps   wgrywam nowa wersja silnika https://runtime.fivem.net/artifacts/fivem/build_proot_linux/master/1792-a7a0ed76a67a6e53169a05ed1ee57a0796ebb9dd/fx.tar.xz  wszystko pięknie się odpala ale jak chce wejść i nie tylko ja  to jest takie coś  
      A client has tried to authenticate using Steam, but `steam_webApiKey` is unset. Please set steam_webApiKey to a Steam Web API key as registered on Valve's https://steamcommunity.com/dev/apikey web page. Steam identifier information will be unavailable otherwise. To suppress this message, `set steam_webApiKey "none"`
    • Przez Janekpieta
      Witam po wczorajesz aktualizacji miałem problemy z fivemem dlatego usunąłem cały folder fivema, i teraz jak pobieram to plik który pobiore mi się zapisuje w folderze POBRANE na dysku d tam i później nie chcę się otworzyć, żeby się otworzył muszę go wrzucić na pulpit po tym jak przerzuce na pulpit to zaczyna się wszystko instalować i na pupicie mi się pojawiają wszystkie te pliki, kiedy się już zainstaluje to jak odpalam wtedy mam cały ekran fivema taki biały no poprostu się nie odpala. 
      Nie wiem co się dzieje bo ogólnie po instalacji powienien mi sie utworzyć folder fivem w appdata ale go nie ma tak jak to było wcześniej za nim jeszcze usunąłem.
      Nie wiem czy ogarneliście to co napisałem bo ja ogólnie słabo się znam na tych sprawach, ale z góry dzięki za pomoc!
  • Tagi

• Kto przegląda

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
  • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum