Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

meYsha

GTA 5 bardzo mało fps i spadki!

Rekomendowany post

Witam, posiadam bardzo duży problem ponieważ nie wiem dla czego ale gdy uruchomiłem pierwszy raz gta 5 ustawiło mi ustawienia od razu na najniższe i gre w oknie, chociaż na moim sprzęcie powinienem grać na wysokich bez problemu.. Wysokie lub niskie ustawienia bez różnicy, na wysokich 40-60 fps, na niskich 40-60 fps. Ostatnio robiony format, komputer czyszczony co parę dni odkurzaczem/ccleanerem, sterowniki najnowsze.

Komputer

Intel Core i5-6500 3.2/3.6GHz  (3.2)

ASRock H110M-HDS DDR4

GOODRAM pamięć RAM DDR4 8GB

Toshiba HDD 3,5" P300 500GB

ZALMAN Zasilacz ZM600-GSII 600W

GIGABYTE GTX1060 OC 3GB GDDR5

Windows 10

Ja bym takiego sprzętu na pewno sobie nie kupił.

Z twojego zestawu to bym zostawił tylko procesor, zasilacz i dysk , a reszty się pozbył. 

Ja bym podmienił pamięć na kingstona 2x 4GB w dualu jeśli masz taką możliwość i w ustawieniach gry ustaw pod siebie wszystko zobacz jak to działa .

A to że w gta ci z automatu ustawiły się takie a nie inne parametry to coś jest na rzeczy widzisz przecież sam. Wnioski sam se wyciągnij.

A ja zostawiam to bez komentarza. 

Ram w jednej kości w takim sprzęcie może mieć bardzo negatywny wpływ na wydajność.

Sprawdzałeś jakie jest użycie karty/procesora podczas grania?

Jeśli nie, zrób to np w msi afterburner + riva tuner i napisz tutaj wyniki.

Bez synchronizacji pionowej użycie karty powinno cały czas być na 99%.

Jeśli nie dochodzi do 100% to znaczy że coś ją ogranicza.

Użycie procesora nie powinno być zawsze na 100% (ja np mam i5 4460 i gtx 1060 6gb i mam 70% procka użycie w gta)

Ale jeśli w przypadku spadków użycia gpu użycie cpu nie wzrasta to coś może ograniczać i jedno i drugie. W tym przypadku może być to źle dobrana pamięć ram.

Edytowano przez The-Carl

17 godzin temu, Recon napisał:

Ja bym takiego sprzętu na pewno sobie nie kupił.

Z twojego zestawu to bym zostawił tylko procesor, zasilacz i dysk , a reszty się pozbył. 

Ja bym podmienił pamięć na kingstona 2x 4GB w dualu jeśli masz taką możliwość i w ustawieniach gry ustaw pod siebie wszystko zobacz jak to działa .

A to że w gta ci z automatu ustawiły się takie a nie inne parametry to coś jest na rzeczy widzisz przecież sam. Wnioski sam se wyciągnij.

A ja zostawiam to bez komentarza. 

Co do tego ramu, o podmienianiu nie ma mowy lecz gdybym dokupił np. 1x 4gb?

3 godziny temu, meYsha napisał:

Co do tego ramu, o podmienianiu nie ma mowy lecz gdybym dokupił np. 1x 4gb?

Ha dogadaj się z sprzedawcą , że owszem kupisz pamięć , ale jeśli nie spełni twoich wymagań to ją zwrócisz , a on ci kasę. Bo kupując w sklepie internetowym mas 10 dni na zwrot tylko informujesz sklep , że zwracasz , a cała procedura zwrotu kasy to 14 dni. 

Jedna kość 4GB Kingstona to za mało dla takiej gry , ale  najmniej 8GB tylko w dualu są wstanie skutecznie działać.  I nie kupuj takich kości jak masz owszem tańsze , ale nie są warte, aby je montować.  Kingston to marka sama w sobie i inne marki które są też są dobre , ale nie najlepsze co weryfikuje rynek.

Płyta jakiej wartości obsługuje kości ram zobacz w specyfikacji płyty i tak dobieraj kość , aby była kompatybilna z nią. Tu znalazłem standard :  DDR4-2133 https://www.komputronik.pl/product/289460/hyperx-fury-black-4gb-1x4gb-2133mhz-ddr4-cl14-dimm-.html  że takie kości obsługuje , ale się upewnij . 

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez McBigos
      Witam. Moje konto w GTA V zostało skradzione i nie wiem jak je mogę odzyskać. Proszę o pomoc!
    • Przez XDominatoreqX
      Witam
       Mam problem z menyoo trainerem w gta single player gdy respawnie auta dostepne w gta online tp nagle wywala mnie z auta i wlacz sie niewidzialnosc a autp znika.
    • Przez -matiotivi-♥
      Witam, mam problem  otoż jak chcesz zainstalować FiveM wyskakuje mi taki błąd wie ktoś moze jak to naprawic? FiveM dzialalo juz kiedys.

• Przez Bogusia
      Witam potrzebuję grafika na nowy serwer roleplay !!! chętnych zapraszam na https://discord.gg/6TM7cr

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.