Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Rekomendowany post

Zaczeło się tak że zaczołem grac w  gta mialem juz 20lvl jak nagle wpusilem jakiegos goscia do domu i dodal mnie jako spółpracownik w  security serv i poszłem Z/w

Jak wrucilem mialem z 50milionów i 200lvl i potem wyloczylem gta v  rano wstałęm odpalam grę i dostalem bana do 4kwietnia 

Pomocy 

Jestem nowy i nic nie zrobiłem

Bany w GTA Online nie podlegają odwołaniu. Było kilka wyjątków od tej reguły. Jeśli chcesz to pisz ticketa https://support.rockstargames.com/hc/pl/requests/new. Odpisze ci bot ale wiadomość i tak zostanie sprawdzona przez człowieka. Najlepiej pisać po angielsku to szybciej dostaniesz odpowiedź. Ja i tak mam wrażenie, że pobrałeś menu od Alchemixa, użyłeś recovery, powysadzałeś sesje i teraz uważasz, że zbanowali cię za nic bo wstydzisz się przyznać.

Edytowano przez Cruzzer
  • Lubię to 1
  • Haha 1

Przed chwilą, Cruzzer napisał:

Ja i tak mam wrażenie, że pobrałeś menu od Alchemixa, użyłeś recovery, powysadzałeś sesje i teraz uważasz, że zbanowali cię za nic bo wstydzisz się przyznać.

Mogło tak być. sądząc po jego ortografii.

• Lubię to 2

45 minut temu, mardox napisał:

nic nie zrobiłem

No, kompletnie nic. A te 50 milionów to same się dodały.

Możesz spróbować wcisnąć Rockstarowi kit, że ktoś podpierniczył ci konto i załatwił bana. Ja napisałem do nich kiedyś, że kolega w ramach żartu zmienił mi nick na SocialClubie. O dziwo uwierzyli i pozwolili mi zmienić na inny xD

• Lubię to 1
  • Haha 1

34 minuty temu, Maciek45PL napisał:

A te 50 milionów to same się dodały.

Musiał afkować kilka godzin aby tyle zebrać w workach po 2000/2500$ a z gry za afk wywala po trzech minutach.

• Lubię to 1

20 minut temu, chmielu_psx napisał:

a nie po 10?

Nie wiem jak to jest z tym dokładnie. Raz dostaje info, że wywali mnie po trzech minutach a kolejnym razem, że po trzynastu...

1 godzinę temu, Cruzzer napisał:

Bany w GTA Online nie podlegają odwołanią. Było kilka wyjątków od tej reguły. Jeśli chcesz to pisz ticketa https://support.rockstargames.com/hc/pl/requests/new. Odpisze ci bot ale wiadomość i tak zostanie sprawdzona przez człowieka. Najlepiej pisać po angielsku to szybciej dostaniesz odpowiedź. Ja i tak mam wrażenie, że pobrałeś menu od Alchemixa, użyłeś recovery, powysadzałeś sesje i teraz uważasz, że zbanowali cię za nic bo wstydzisz się przyznać.

Powiem tak co do tego że cheatowałem to jest nieprawda bo ja poszłem na 5minuty na z/w i jak wrucilem miałem mnóstwo hajsu i levela nie wiem z kont

3 minuty temu, mardox napisał:

Powiem tak co do tego że cheatowałem to jest nieprawda bo ja poszłem na 5minuty na z/w i jak wrucilem miałem mnóstwo hajsu i levela nie wiem z kont

Nie jest możliwe zrzucić w workach 50.000.000$ w 5 minut więc sam się pogrążasz.

2 minuty temu, mardox napisał:

wrucilem

3 minuty temu, mardox napisał:

z kont

Mam propozycję, kup sobie to http://livro.pl/slownik-ortograficzny-opracowanie-zbiorowe-sku1004701355.html?gclid=CjwKCAiA8vPUBRAyEiwA8F1oDMDuZm4MrjG92DAzl_sUTWfPTG0SsU_V71Axrrabl2KDWqhW7-NvJRoCYs8QAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

Bardzo fajna rzecz. 

i przydatna 

• Lubię to 1

Nie jest możliwe zrzucić w workach 50.000.000$ w 5 minut więc sam się pogrążasz.

nie mam pojęcia dokładnie ile dostałęm ale miałem albo 50mln albo 5mln 

ale dostalem duzo i tez dostalem lvl 

Gościu. Nie możliwe jest że jak poszedłeś z/w to koleś w tym czasie sypnął Ci 50mln, bo 50/100mln godzinami się zbiera przy dropie 2/2,5k. Więc widać że ściemniasz. Co do lvl to mógł akurat ktoś Ci włączyć rp loop ale ta funkcja akurat jest mało wykrywalna. Chyba że masz naprawdę jakieś mega ch*jowe haksy od alchemixa. Przyznaj się że pobrałeś darmowe haksy i nimi se dałeś lvl/hajs.

I nikt Ci w tej sytuacji nie pomoże. Bany nie podlegają odwołaniom.

• Lubię to 3

5 mln jest możliwe w zrzuconych workach. Można przyspieszyć drop maksymalnie i wtedy masz 50k/1 sec, a nawet na live'ach Ekipy Toster, Namo mówił, że jak się za szybko dropi hajs to bany szybko polecą. A co do Levela to nie wiem. Nikt nie wie czy to co napisałeś jest prawdą.

33 minuty temu, Foll napisał:

5 mln jest możliwe w zrzuconych workach. Można przyspieszyć drop maksymalnie i wtedy masz 50k/1 sec,

„Nie wiem więc się wypowiem”. Przy takiej prędkości generowania worków otrzymujesz komunikaty o transakcji aż w końcu wywali cię do fabuły.

• Lubię to 1

2 minuty temu, Cruzzer napisał:

„Nie wiem więc się wypowiem”. Przy takiej prędkości generowania worków otrzymujesz komunikaty o transakcji aż w końcu wywali cię do fabuły.

Możliwe, ale w sumie co mnie obchodzi dziecko, które pobrało mod menu od Alchemixa i teraz wymyśla coś, żeby ktoś płakał razem z nim. Ja jak dostanę bana to kupuję nowe gta i dalej gram :P

1 minutę temu, Foll napisał:

co mnie obchodzi dziecko, które pobrało mod menu od Alchemixa i teraz wymyśla coś, żeby ktoś płakał razem z nim.

Przecież się nie przyzna, że cheatował :D 

Przecież się nie przyzna, że cheatował :D 

Mamusia nie kupi drugi raz tej samej gry :D

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez danieleg
      Cześć!
      Mam pewien dość dziwny problem.Otóż,gdy chciałem pograć sobie w online,pomyślałem że sprawdzę jaka jest temperatura mojego komputera.Odpaliłem program SpeedFan. Po ok. 3-6 minutach grania,Program pokazał,że temperatura procesora wynosi 971C. Czy ktoś mi powie dlaczego? Komputer przecież już dawno by się spalił. Coś mam nie tak? Proszę o pomoc! Dodam też,że ostatnio wymieniałem pastę w procesorze,więc powinno być wszystko okej.
      Zapomniałem dodać, że przy normalnym użytkowaniu lub grania w gry inne niż Gta v temperatura jest normalna. 
      Mój sprzęt:
      Karta graficzna: Asus  GeForce GTX 1050TI
      Procesor: AMD FX-8320 (8 rdzeni)
      Pamięć Ram: 8 GB
      System operacyjny: Windows 8.1 Pro 
    • Przez GohJot
      Szukam jakieś ekipy do pogrania swobodnie napadów , pomocy z zasobami sprzedażami itp

Rozmawiać moge przez czat w gta bo mikrofon mi sie zjebał
    • Przez sOngo
      Witam

To tutaj troche o ekipie, na wakacjach gramy listy kilka razy w tygodniu w godzinach wieczornych lub nocnych, ponieważ wtedy jest nas najwięcej. Gdyby nam się to udało zrobić gralibyśmy i w dzień ale brakuje nam aktualnie osób. Jeśli trzeba to pomagamy innym bez żadnych problemów.
      • Jest nas 18
      • Używamy komunikatora Ts3
      Wymagania:
      • Wiek 15+ (dostępne wyjątki)
      • Aktywność na wakacjach jak największa, a w roku szkolnym w weekendy.
      • TeamSpeak
      • Dobry mikrofon

Aby wpaść na naszą rekrutacja zapraszam na serwer ts :
      ip: POL-SPEAK.pl
      Na kanał : 
      15. | • VIP • | Ekipolandia                                                    lub zaprosić na SC : s0ngoo lub Revillos
      Który możesz znaleść za pomocą skrótu ctrl+f
      wpisując : 15. | • VIP • | Ekipolandia
      i wchodząc na pod kanał : [GTA V] Rekrutacja

Zapraszamy Serdecznie
    • Przez radziakovsky
      Witam ponownie!
      Zrobiłem reinstall gry. Próbuje odpalić Gta v, a tu błąd z social clubem kod 16. Ktoś może wie jak to naprawić? 🙂 Dołączam załącznik.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.