Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

GTA Forum

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zarejestruj się

Interesujesz się GTA? Dołącz do naszej społeczności na GTA Forum! Wymieniaj się wiedzą, poznawaj nowości, korzystaj z poradników i bądź na bieżąco z GTA Online i FiveM.

Niesłuszne bany w GTA Online

Opublikowano

Pewnie słyszeliście o ostatniej fali banów, gdzie wielu graczy skarży się na bany.

Większość z tych osób twierdzi, że nie miała styczności z mod menu.

Są nawet osoby które twierdzą, że niedawno kupiły konto i na niskim levelu dostały bana.

Oczywiście większość z tych osób na pewno kłamie, że nie miało styczności z haksami.

Prawdopodobnie jakieś mod menu umożliwia zbanowanie gracza.

Oczywiście nie jest tak że cziter klika opcje "ban" i dostajecie bana, tylko po prostu menu wykorzystuje jakiś błąd w grze który sprawia że dostajecie bana.

Skąd wg informacja że to może być sprawka jakiegoś mod menu? przeczytajcie post z reddita do którego link umieściłem wyżej.

Trzech moich znajomych również dostało po banie, nie mieli styczności z haksami od ponad roku (jedyne co było robione haksami na ich koncie to modowanie ponad rok temu).

https://twitter.com/search?f=tweets&vertical=default&q=%40rockstarsupport&src=typd

Tak więc radziłbym wszystkim unikać sesji publicznych do czasu wyjaśnienia sytuacji.

Dużo ludzi też pisze że dostało bany na kontach którymi grali na publicznych sesjach, na tych których używali na zamkniętych nie. A więc jest coś na rzeczy.

Osoby które dostały takiego bana powinny natychmiast napisać do supportu rockstara.

Posiadam ogólnie 2 konta, po oram trochę na jednym koncie na publicznych sesjach i dam wam znać czy zostanie ono zbanowane.

  • Odpowiedzi 218
  • Wyświetleń 102,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Najlepsi użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

Opublikowane grafiki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, chmielu_psx napisał:

wpłać, wpłać, będzie fajnie, najwyżej bana dostaniesz i kupisz nowe konto z sharkiem.

Luckie sharki, kupujcie sharki po lucku

Opublikowano

@Cruzzer

20 godzin temu, Cruzzer napisał:

Nie, przy wpłaceniu tak dużej kwoty dostajesz flagę z automatu. Sam to przerabiałem testując na ruskim koncie.

wpłacenie dwóch i pół miliona nie powinno być problemem, hm? Zastanawiam się czy bezpiecznie można wpłacić.

Opublikowano
Przed chwilą, szu napisał:

@Cruzzer

wpłacenie dwóch i pół miliona nie powinno być problemem, hm? Zastanawiam się czy bezpiecznie można wpłacić.

Wpłać jak chcesz.

umBDbCc.gif

Opublikowano
3 godziny temu, szu napisał:

wpłacenie dwóch i pół miliona nie powinno być problemem, hm? Zastanawiam się czy bezpiecznie można wpłacić.

"Kto nie ryzykuje, ten nie wygrywa" (i nie cieszy się z tej wygranej)  ;)

Gówniane kwiaty wyglądają jak zwykłe kwiaty, ale jak się powącha to śmierdzą gównem.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Po 6 miesiącach lataniu na haxach poleciał ban na miesiąc, szybcy są xD

Opublikowano
16 minut temu, Roycepl napisał:

Po 6 miesiącach lataniu na haxach poleciał ban na miesiąc, szybcy są xD

To jest Rockstar i jego zjebany anty-cheat niektórzy bez haxów dostają bany a inni latają 6 miesięcy bez bana 

Jeśli pomogłem to strzel pozytywną reakcję ;)

Opublikowano
3 minuty temu, matrix320 napisał:

To jest Rockstar i jego zjebany anty-cheat niektórzy bez haxów dostają bany a inni latają 6 miesięcy bez bana 

To prawda ja korzystałem z haxów dlatego miesiąc przerwy dobrze mi zrobi :)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

cheatujecie bez zabezpieczeń ? jak tak to sie nie dziwcie 

Opublikowano
15 minut temu, Foll napisał:

"hosts" od alchemixa

Poszedł o krok wyżej i używa "antyban 1.43"

                                                                                                                                     

Opublikowano
54 minuty temu, chmielu_psx napisał:

używa "antyban 1.43"

Który podmienia plik host, tylko że automatycznie. ?

umBDbCc.gif

Opublikowano
33 minuty temu, Cruzzer napisał:

Który podmienia plik host, tylko że automatycznie. ?

Wraz z automatyczną koparką Bitcoinów.

                                                                                                                                     

Opublikowano
9 godzin temu, FakeQ napisał:

bez zabezpieczeń

Pochwal się więc jakich zabezpieczeń używasz. Zakładasz gumę na kabel sieciowy?

 

 

Opublikowano
31 minut temu, NikoHuskie napisał:

Zakładasz gumę na kabel sieciowy?

Gdzie tam, cały komputer do gumy wsadził.

Albo podczas gry wyciąga kabel sieciowy.

                                                                                                                                     

Opublikowano
przed chwilą, szymusss napisał:

Można dostać bana za FiveM?

Tak, i w dodatku bluescreen Ci wyskoczy

123.thumb.png.b3ed0322de81d8ba8808aac51a7bf881.png

Opublikowano
przed chwilą, szymusss napisał:

Musze odinstalowywać tego fivem czy poprostu rockstar ma wywalone?

Wywalone

123.thumb.png.b3ed0322de81d8ba8808aac51a7bf881.png

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności.

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.