Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Mgła podczas lotu samolotami nad miastem i poza nim.


k4mciiu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem nowy na tym forum i z góry przepraszam za nieodpowiedni dział.

Mój problem jest taki, że mianowicie podczas lotu jakimkolwiek samolotem po kilku minutach nad miastem i poza nim pojawia się mgła, która tak na prawdę utrudnia po części lądowanie...

Na YouTube oglądałem, że u innych ten problem nie występuje, więc moje pytanie skierowane do Was to co/jakie ustawienie odpowiada za usunięcie tej mgły i polepszenie jakości podczas lotu.

Ustawienia mam praktycznie najniższe z racji słabego komputera.

Aktualnie to wygląda tak jak w załączonym obrazie - są chmury i duża mgła, praktycznie nic nie widać...

image.thumb.png.f4eec44f626b632a49d32396ccca44bb.png

Proszę o pomoc, pozdro!

Edytowane przez k4mciiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, k4mciiu napisał:

Witam

Cześć

5 minut temu, k4mciiu napisał:

Mój problem jest taki, że mianowicie podczas lotu jakimkolwiek samolotem po kilku minutach nad miastem i poza nim pojawia się mgła, która tak na prawdę utrudnia po części lądowanie...

Ta mgła zależy od pogody w grze oraz twoich ustawień graficznych. Nawet przy pogodzie na "Sunny" przy godzinie 12 jest lekka mgła.

umBDbCc.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, k4mciiu napisał:

Wiem, że zależy od pogody - nawet jeśli jest słońce to jest duża mgła i chmury, wiesz jak to usunąć??

image.thumb.png.d89d6e303bb47ae6cb63537b5e7a288d.pngAktualnie to wygląda tak jak w załączonym obrazie - są chmury i duża mgła, praktycznie nic nie widać...

Użyj tego https://pl.gta5-mods.com/misc/mod-community-graphics-no-fog-noise-chromatic tylko nie wejdziesz z tym na online.

umBDbCc.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Cruzzer napisał:

Pewnie smog z Warszawy zawitał do Los Santos. Zainstaluj tego moda co ci podesłałem i sprawdź czy to pomoże.

Po zainstalowaniu modu faktycznie - mgła i nadmierne chmury zniknęły, ale za to morze jest dziwnie "rozpikselowane" i "ucięte" w pewnym momencie... Da się to jakoś usunąć czy już to olać?

image.thumb.png.e859f3a31039778efb98be91a3546752.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, k4mciiu napisał:

Po zainstalowaniu modu faktycznie - mgła i nadmierne chmury zniknęły, ale za to morze jest dziwnie "rozpikselowane" i "ucięte" w pewnym momencie... Da się to jakoś usunąć czy już to olać?

image.thumb.png.e859f3a31039778efb98be91a3546752.png

Tu prawdopodobnie winne są twoje ustawienia graficzne. Takie zabiegi rozpikselowania itp stosuje się w celu optymalizacji np 100m od brzegu nie ma dna a mgła to ukrywa. Możesz spróbować podwyższyć jakość wody lub zainstalować to https://pl.gta5-mods.com/misc/2k-water ale zrób sobie kopie podmienianych plików bo może to pogorszyć wydajność gry.

  • Lubię to 1

umBDbCc.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum