Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

k4mciiu

Mgła podczas lotu samolotami nad miastem i poza nim.

Rekomendowany post

Witam, jestem nowy na tym forum i z góry przepraszam za nieodpowiedni dział.

Mój problem jest taki, że mianowicie podczas lotu jakimkolwiek samolotem po kilku minutach nad miastem i poza nim pojawia się mgła, która tak na prawdę utrudnia po części lądowanie...

Na YouTube oglądałem, że u innych ten problem nie występuje, więc moje pytanie skierowane do Was to co/jakie ustawienie odpowiada za usunięcie tej mgły i polepszenie jakości podczas lotu.

Ustawienia mam praktycznie najniższe z racji słabego komputera.

Aktualnie to wygląda tak jak w załączonym obrazie - są chmury i duża mgła, praktycznie nic nie widać...

image.thumb.png.f4eec44f626b632a49d32396ccca44bb.png

Proszę o pomoc, pozdro!

Edytowano przez k4mciiu

5 minut temu, k4mciiu napisał:

Witam

Cześć

5 minut temu, k4mciiu napisał:

Mój problem jest taki, że mianowicie podczas lotu jakimkolwiek samolotem po kilku minutach nad miastem i poza nim pojawia się mgła, która tak na prawdę utrudnia po części lądowanie...

Ta mgła zależy od pogody w grze oraz twoich ustawień graficznych. Nawet przy pogodzie na "Sunny" przy godzinie 12 jest lekka mgła.

Wiem, że zależy od pogody - nawet jeśli jest słońce to jest duża mgła i chmury, wiesz jak to usunąć??

image.thumb.png.d89d6e303bb47ae6cb63537b5e7a288d.pngAktualnie to wygląda tak jak w załączonym obrazie - są chmury i duża mgła, praktycznie nic nie widać...

Edytowano przez k4mciiu

1 minutę temu, Foll napisał:

To nie mgła cymbale tylko chmury XD Zleć niżej to jej nie będzie.

Nie wyzywaj idioto, bo pod chmurami, gdy tylko zejdę niżej jest mgła 😉

Gratuluje inteligencji 🙂

7 minut temu, k4mciiu napisał:

Nie wyzywaj idioto, bo pod chmurami, gdy tylko zejdę niżej jest mgła 😉

Gratuluje inteligencji 🙂

Okej 🙂 Mgła ładnie wygląda, po co ją chcesz usunąć? Mogłeś zlecieć niżej i pokazać jak to wygląda. Ja tam tylko widzę chmurki 😄

Edytowano przez Foll

26 minut temu, k4mciiu napisał:

Wiem, że zależy od pogody - nawet jeśli jest słońce to jest duża mgła i chmury, wiesz jak to usunąć??

image.thumb.png.d89d6e303bb47ae6cb63537b5e7a288d.pngAktualnie to wygląda tak jak w załączonym obrazie - są chmury i duża mgła, praktycznie nic nie widać...

Użyj tego https://pl.gta5-mods.com/misc/mod-community-graphics-no-fog-noise-chromatic tylko nie wejdziesz z tym na online.

4 minuty temu, Cruzzer napisał:

WOW, to nie powinno tak wyglądać.

Nooo, gdy zniżam się co raz niżej wygląda to jeszcze gorzej:

image.thumb.png.5d9c982b1c84679f71c80def4050b50f.png

Lotnisko jest na prawdę trudno zlokalizować 😛

image.thumb.png.f42c1ce0dc50ac34c0d2156422d8b762.png

Edytowano przez k4mciiu

1 minutę temu, k4mciiu napisał:

Nooo, gdy zniżam się co raz niżej wygląda to jeszcze gorzej:

image.thumb.png.5d9c982b1c84679f71c80def4050b50f.png

Lotnisko jest na prawdę trudno zlokalizować 😛

image.thumb.png.f42c1ce0dc50ac34c0d2156422d8b762.png

Pewnie smog z Warszawy zawitał do Los Santos. Zainstaluj tego moda co ci podesłałem i sprawdź czy to pomoże.

• Haha 1

43 minuty temu, Cruzzer napisał:

Pewnie smog z Warszawy zawitał do Los Santos. Zainstaluj tego moda co ci podesłałem i sprawdź czy to pomoże.

Po zainstalowaniu modu faktycznie - mgła i nadmierne chmury zniknęły, ale za to morze jest dziwnie "rozpikselowane" i "ucięte" w pewnym momencie... Da się to jakoś usunąć czy już to olać?

image.thumb.png.e859f3a31039778efb98be91a3546752.png

13 minut temu, k4mciiu napisał:

Po zainstalowaniu modu faktycznie - mgła i nadmierne chmury zniknęły, ale za to morze jest dziwnie "rozpikselowane" i "ucięte" w pewnym momencie... Da się to jakoś usunąć czy już to olać?

Tu prawdopodobnie winne są twoje ustawienia graficzne. Takie zabiegi rozpikselowania itp stosuje się w celu optymalizacji np 100m od brzegu nie ma dna a mgła to ukrywa. Możesz spróbować podwyższyć jakość wody lub zainstalować to https://pl.gta5-mods.com/misc/2k-water ale zrób sobie kopie podmienianych plików bo może to pogorszyć wydajność gry.

• Lubię to 1

12 godzin temu, k4mciiu napisał:

To wygląda jak GTA na windows XP

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.