Skocz do zawarto┼Ťci

Na tym forum jedyne reklamy jakie wy┼Ťwietlamy to te kieruj─ůce na Money Lobby i Level Up. Wygl─ůdaj─ů one tak, blokowanie ich mo┼╝e utrudni─ç znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, wi─Öc podrzuc─Ö je poni┼╝ej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat wi─Öcej si─Ö nie wy┼Ťwietla┼é wy┼é─ůcz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock┬áw swojej przegl─ůdarce.

Rekomendowany post

Hej!

Od razu mowie ze gram w gta od 3 dni ­čśť

Gram z moim znajomym - na luzie ogarniamy gre na jednej sesji i granie razem akcji POD WARUNKIEM ze uda sie jednemu z nas wbic jako host...

1. Czy mozna zrobic cos abysmy mieli razem ze znajomym pewne wejscie razem do jednego lobby?

... ale juz kompletna loteria sa misje ktore trzeba wejsc na mapie takie jak Lamar itp.

2. Jak grac tak razem?

Z gory thxxxx

Udost─Öpnij ten post

Udost─Öpnij na innych stronach

W zak┼éadce Online tam gdzie szukacie nowej sesji itp przechodzicie w opcje i musicie tam wy┼é─ůczy┼é ÔÇ×Automatycne dobieranie graczyÔÇŁ.

Udost─Öpnij ten post

10 godzin temu, Cruzzer napisał:

W zak┼éadce Online tam gdzie szukacie nowej sesji itp przechodzicie w opcje i musicie tam wy┼é─ůczy┼é ÔÇ×Automatycne dobieranie graczyÔÇŁ.

Mam to zrobione ale i tak nie zawsze jestem hostem ­čś×

Udost─Öpnij ten post

9 minut temu, qbapopek napisał:

Mam to zrobione ale i tak nie zawsze jestem hostem ­čś×

Spr├│buj zahostowa─ç przez start>online>akcje>stworzone przez rockstar.

Udost─Öpnij ten post

Dnia 4.07.2018 o 10:35, Cruzzer napisał:

Spr├│buj zahostowa─ç przez start>online>akcje>stworzone przez rockstar.

Tak tez robie ale to nadal loteria. Nie da sie zrobic automatyczmego slota w lobby dla swojej ekipy czy cos takiego? ­čśĽ

Udost─Öpnij ten post

Utw├│rz konto lub zaloguj si─Ö, aby skomentowa─ç

Musisz by─ç u┼╝ytkownikiem, aby doda─ç komentarz

Utw├│rz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si─Ö

Masz ju┼╝ konto? Zaloguj si─Ö.

Zaloguj si─Ö

• Podobna zawarto┼Ť─ç

• Przez BraumIsLit
      Witam, poszukuje developera/skryptera do wgrywania ADD ON i handligu dla tych aut, ale tez do wprowadzania nowych skrypt├│w itp. P┼éacimy ale nie du┼╝ymi sumami ­čÖé Kontak Discord Braum#7480
    • Przez TypicalTarget
      Cze┼Ť─ç wam! Mam strasznie utrudniaj─ůcy gr─Ö problem z GTA V, poniewa┼╝ po paru minutach grania crashuje mi si─Ö, nie znam powodu, jest to mniej wi─Öcej 5-10 min ale czasem nawet i p├│┼║niej.
      Specyfikacja:
      8 GB RAM
      GeForce GTX 960M
      Intel-i5-6300HQ 2.30Ghz
      Windows 10 Professional 64x
      Czy jest kto┼Ť w stanie mi pom├│c? ­čś×
    • Przez W1ttmann
      Uwaga!!!

Los Santos Polish Squad┬áog┼éasza rekrutacj─Ö. Nie jeste┼Ťmy "mas├│wk─ů" jak wi─Ökszo┼Ť─ç ekip tutaj, gdzie znaczna cz─Ö┼Ť─ç┬áos├│b nawet si─Ö nie zna i nigdy ze sob─ů nie rozmawia┼éa. My tworzymy skromn─ů, ale w miar─Ö zgran─ů grup─Ö ludzi, kt├│ra lubi┬á po prostu pogra─ç w GTA Online praktycznie codziennie.
      Jeste┼Ť aktywnym graczem, szukasz ludzi do wsp├│lnego grania?┬áDobrze trafi┼ée┼Ť.

Co mo┼╝emy Ci zaoferowa─ç:
      1. Robienie napad├│w
      2. Sprzeda┼╝e wytw├│rni
      3. Granie adwersarzy
      4. Wypady na otwart─ů sesj─Ö i walka┬áz innymi graczami

Czego wymagamy:
      1. Discord (Link do pobrania: https://discordapp.com/download)
      2. Wiadomo┼Ť─ç do ToYeee:┬áhttps://pl.socialclub.rockstargames.com/member/toyeee,
      kt├│ra powinna zawiera─ç informacje o ch─Öci do┼é─ůczenia do ekipy
      3. Wiek 18+ (przewidujemy wyj─ůtki)
      4. Brak czit├│w/mod├│w
      Rekrutacja skierowana jest┬ádo graczy graj─ůcych na PC. Podania bez wiadomo┼Ťci do ToYeee
      b─Öd─ů z automatu odrzucane.

Zajmujemy się też nagrywaniem różnego rodzaju akcji, których zrobienie samemu jest niemożliwe. 

Zapraszamy!!!
      Nasza najnowsza produkcja ­čśä┬áPolecamy ogl─ůda─ç w 4k ­čśë

A oto pozostałe filmy:

Zapraszamy!!!

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska spo┼éeczno┼Ť─ç graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy si─Ö pomoc─ů z u┼╝ytkownikami GTA V. Dzi─Öki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdy┼╝ mo┼╝na tutaj znale┼║─ç kompan├│w do wsp├│lnej rozgrywki. Do┼é─ůcz do naszej spo┼éeczno┼Ťci rejestruj─ůc si─Ö na forum.

Tw├│rcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Ka┼╝dy kto gra┼é w GTA Online wie, ┼╝e samotne ┼╝ycie na sesjach swobodnych i akcjach to ci─Ö┼╝ki kawa┼éek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomoc─ů i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawia─ç si─Ö na wsp├│ln─ů gr─Ö. Ka┼╝dy za┼éo┼╝yciel ekipy ma mo┼╝liwo┼Ť─ç promowa─ç sw├│j sk┼éad na tym forum aby rekrutowa─ç graczy do swojego sk┼éadu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, ┼╝e zdobycie pieni─Ödzy jest trudne i czasoch┼éonne a nowe zawarto┼Ťci DLC s─ů coraz dro┼╝sze. Z pomoc─ů przychodzi Money Lobby na kt├│rych mo┼╝na zebra─ç GTA$ 100 000 000 uczestnicz─ůc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i wi─Öcej zer na koncie w wirtualnym banku.